Rockstar چگونه جنگجویان را احیا کرد؟

[ad_1]

سال 1394، نرخ کنی بیت (جزیره کانی)، هر کجا که بخواهید جنگجویان دو بار در روز اول اکران فیلم، به لطف باران سیل آسا، آنها برای امضای جلیقه برند مورد علاقه خود صف کشیدند. اما مهم نیست! از زمان انتشار نسخه دیالوگ فیلم Rockstar در سال 2005، کار خشن و سبک بوده است. والتر هیل او جوایز زیادی دریافت کرد. این اقتباس از بازی ویدیویی در واقع تنها فیلم دارای مجوز بود که اجازه توسعه Rockstar را داشت. (اگرچه اقتباسی تعاملی از نسخه اول فیلم بود، اما با همکاری SCI Games در سال 1380 شغل ایتالیایی که در سال 1348 ساخته شد نیز عرضه شد.)

برای شرکتی که در آن زمان مشغول عرضه یک سری بازی مانند Red Dead Redemption یا وجود عناوین محبوب تری مانند Bully در ایالات متحده بود، پیچش عجیبی بین The Warriors Project وجود داشت. Red Dead Redemption شاید تصویر غالب خروجی Rockstar در مرحله اول GTA و بعد از آن باشد، همچنین LA Noir و Max Payne 3 کیفیت خوبی داشتند، اما در واقع یک سری از بازی های قمار و Red Dead Redemption است که تاثیر گذاشتن. افکار عمومی او انجام می دهد.

زمانی را بین فیلم و بازی اختصاص دهید، جنگجویان این هنوز یک بازی بزرگ برای Rockstar بود. همین تعداد طرفدار سینما والتر هیل به مرور زمان افزایش یافته بود. توضیحات فیلم – اعضای باند نیویورک پس از فاجعه پارک Pelham Bay باید زنده بمانند. کنی بیت (Connie Island) – شخصیت ها را منحصر به فرد متمایز می کند، به طوری که حافظه بصری ما خوب و بد را فراموش نمی کند و سبک عکسبرداری سریع بینندگان را برای دهه های آینده درگیر نگه می دارد.

جنگجویان خودت را خیلی مکث کن فیلم هایی که باید تماشا کنید و نسخه تعاملی نیز از این آگاهی بهره مند شد. راک استار در نهایت میلیون‌ها دلار سود به دست آورد که به نسبت فروش جت‌هایی مانند قطرات اقیانوس است.

در آن زمان بازخوردها و انتقادات رسانه ها مثبت بود. خبررسان بازی وی نوشت: با توجه به موفقیت فیلم در انتقال فضا، می توان این بازی را بهترین اقتباس از یک فیلم بلند دانست. محیط های تاریک و خشن، دعواهای شدید و موسیقی متنی که با کمک سینت سایزرها توانسته اند صداهای ترسناکی ایجاد کنند، از مواردی هستند که صادقانه در بازی با فیلم اصلی گنجانده شده اند. در ورزش جنگجویان رویدادهای فیلم به ترتیب منظم رمان جنگجو Soul Uric (رمانی با همان عنوان داستان او) آناباسیس در سال 401 پیش از میلاد، کوروش جوان گزارشی از لشکرکشی به برادرش اردشیر دوم به امانت گرفت، به امید تاج و تخت ایران و تا بازگشت ارتش یونان به کشورشان ادامه خواهد داشت.

Rockstar کنترل داستان فردی را به بسیاری از جنگجویان واگذار می کند. وقایع اولیه بازی نشان می دهد که چند ماه از سکانس دراماتیک اولیه فیلم عقب مانده است که در نهایت از گروه به خانه شان فرار می کند. کنی بیت همپوشانی دارد، اما بیش از دو سوم بازی دارای محتوای اضافی است که رابطه بین اعضای گروه و اهمیت “دعوت نامه اتحاد” که کوروش برای همه گروه ها در نیویورک فرستاده است را برجسته می کند. پس از اتمام مراحل، بسته به نحوه تشکیل گروه، ماموریت های اضافی باز می شوند جنگجو عمیق می شود. از یک طرف می توان بازی را جهان باز دانست و از طرف دیگر مراحل آن را یک جعبه شنی احاطه کرده است که شامل مراحل اصلی و فرعی است، گاهی خشن و گاهی فقط تگ های گروه های رقیب را شلیک می کنند. . جنگجویان این یکی از بازی هایی است که در مواجهه با بطری های شکسته و راکت چوبی بیسبال از خونریزی نمی ترسد.

در سال 2005، جک تامپسون، یک وکیل آمریکایی الاصل، جنگ تن به تن را علیه راک استار و شرکت مادرش به راه انداخت. Tick-to-Interactive راه اندازی شد. یکی از موارد او خشونتی بود که راک استار به صورت رایگان به بازیکنان جوان می داد. او چندین شکایت برای محدودیت های شدیدتر در انتشار عناوینی مانند Bully، GTA و Manhunt ارائه کرد و در نهایت مشخص شد که هدف اصلی او اخاذی از سازنده پولساز بوده است و نکته اینجاست که بازی جنگجویان آنها با بمباران شکایات خود شکست خوردند!

درست است که یک سری از بازی های قمار که قانون خود را زیر پا می گذارند در ابعاد مختلف خشونت آمیز هستند اما می توان گفت بازی جنگجو در بسیاری از سطوح از اسکله خشن تر است. از همان چند دقیقه اول متوجه می شوید که بازی تمایل زیادی به تخریب، خشونت فیزیکی، ضرب و شتم و سرقت های خیابانی دارد. رامبراند، اولین شخصیتی که با او شروع به “آموزش” تجربه بازی و آماده سازی ذهنی بازیکنان در خیابان و برای ادامه بازی می کنید، الکلی های بی خانمان ما را می کشد. سریع ترین راه برای خرید یک قوطی اسپری رنگ این است که پیشخدمت ها را بگیرید، آنها را بچسبانید تا بیهوش شوند، آنها را در سطل زباله بیندازید و در نهایت کیف پولشان را بدزدید. راه دیگر دزدی از جواهر فروشی یا شکستن شیشه ماشین برای باز کردن ضبط استریو است.

ساعت اول جنگجویان برای آموزش همین مسیر را طی می کند و در اوج کار خود به شورش های شهری ادغام می شود که در آن اعضای گروه های دیگر با پلیس و مغازه داران درگیر می شوند. تقریباً همه NPC ها در طول بازی با هم بحث و جدل هستند، از پلیس NYPD گرفته تا شخصی که برای افزایش طول عمر شما اسپری بینی می فروشد. در طول بازی، سیستم مبارزه عمیق‌تر می‌شود، تجهیزات بیشتری در دسترس قرار می‌گیرد و حریفان شما اکنون می‌توانند با ضربه زدن به زمین یا میخ زدن شما را بگیرند. اگر با یک عضو ارشد جنگجویان با پیشرفت بازی، می توانید به گروه خود دستور دهید که شورش کنند، حمله کنند، فرار کنند یا به دنبال شما بیایند.

با اتمام آموزش های اولیه، روند بازی سریعتر می شود. همانطور که جنگجویان از قلمرو خود دفاع می کنند، گروه های بیشتری مانند The Destroyers ظهور می کنند. زمانی که گردن دشمنان خود را بشکنید نیاز به حرکات پنهانی بیشتر می شود. حضور پلیس زمانی افزایش می‌یابد که چالش‌های پیش رو افزایش می‌یابد و با رفتار جدی‌تر به نام قانون و خدمت پاسخ می‌دهند و این در صورت نداشتن تجهیزات مدرن اتفاق می‌افتد.

با عرضه بازی برای کنسول های پلی استیشن 2، ایکس باکس و رایانه شخصی، مکانیسم و ​​حساسیت جوی استیک به اندازه ظرافت های کنسول امروزی صاف نبود و گاه اعصاب خردکن بود. مثلا برای نشان دادن حضور و اطلاع دادن به دیگران جنگجویان در قسمت خاصی از بازی باید حرف W را رسم کنید و 10 ثانیه برای کسب امتیاز اضافی باید با چالش نسبتا بزرگی روبرو شوید. ایست های بازرسی آن تعریف را نداشتند و بارگذاری از ابتدای هر مرحله انجام می شد، هر چقدر هم که پیش می رفتند.

در حالی که کنترل بازی گاهی خسته کننده است، اما با استانداردهای مدرن امروزی، عملکرد و ارائه بازی در فیلم اصلی بی نظیر است و فضای بازی کاملاً مکمل دین ماست. GTA: بر خلاف نسخه پلی استیشن San Andreas، طراحی بازی قابل توجه نیست، اما در عوض پخش رادیویی از آهنگ های 1970 با گزارش دی جی در مورد آنچه که به عنوان عضو گروه در قسمت قبلی تجربه کردید. جنگجو این یک رویداد بکر است که در آن در حال تفریح ​​و نوشیدن هستند. بازیگران و بازیگران فیلم برای تجربه مجدد شخصیت سینمایی خود بسیار با هم در ارتباط بودند و همه آنها معتقد بودند که ارتباط و شباهت زیادی بین این فیلم و بازی وجود دارد.

راجر هیل بازیگر کوروش که برای شرکت در این پروژه دعوت نشد، ستاره راک است و Tick-to-Interactive او برای سوء استفاده از صدا و تصویرش در بازی نیم میلیون دلار طلب کرد و تیک تون مالکیت مجوز این اثر را تایید کرد.

آن تجربه جنگجویان این به شما بستگی دارد که برای چه کسی باشد! اگر می خواهید یکی از عناوین نیمه معروف Rockstar را تجربه کنید، همان استودیو با تجربه ساخت GTA و Bully انتخاب مناسبی است. بازی با افزودن محتوا، درک ما از داستان قبل از فیلم و اگر به اصل کار با امکانات موجود در زمان خود پایبند باشد را بیشتر تجسم می کند. Liberty City یک بازی شهر نیویورک با صحنه ای طنز و خاکستری است که برای مصرف گرایی طراحی و ساخته شده است. در مقابل، تیم Rockstar Toronto یک نیویورک واقع گرایانه تر ایجاد کرد. در بسیاری از مناطق نیویورک فقر وجود دارد جنگجو اگر محدودیت های گرافیکی پلی استیشن 2 نبود، ظاهر بهتری داشت و صادقانه بگویم، این فرمت برای این سبک عالی است و ارزش امتحان را دارد.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما