Rails-Zomit از سازندگان محتوای اینستاگرام حمایت مالی می کند تا محبوبیت خود را افزایش دهد


چندی پیش، اینستاگرام قابلیتی را به پلتفرم خود اضافه کرد که به کاربران اجازه می داد ویدیوهای کوتاه عمودی را به دنبال شبکه اجتماعی محبوب TickTock ارسال کنند. به نظر می رسد این شرکت به موفقیت مورد انتظار دست نیافته است، زیرا اخیراً فاش شده است که سازندگان محتوایی که ویدیوهای خود را در Rails به اشتراک می گذارند توسط اینستاگرام تا 10000 جایزه دریافت می کنند.

محبوبیت TickTack در طول سال ها افزایش یافته است و پلتفرم ویدیوی کوچک به راحتی از مرز 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه عبور کرده است. اینستاگرام نیز با ریلز در تلاش است تا از شر این شبکه اجتماعی چینی خلاص شود! اکنون، این شرکت به سازندگان محتوا این فرصت را می دهد که با ارسال پست در راه آهن پاداش دریافت کنند.

در اپلیکیشن جدید اینستاگرام، کاربران این امکان را دارند که تا 10000 درآمد کسب کنند. البته قوانین آن هنوز برای ما روشن نیست. به عنوان مثال، یک تولید کننده محتوا با 50000 فالوور 1000 فالوور ساخته است، اما برخی از افراد با فالوورهای بیشتر کمتر (حدود 600 دلار) درآمد داشته اند. سایر کاربران گفتند پس از اینکه همه نسخه ها در یک ماه به 1.7 میلیون دلار رسیدند، 800 دلار به آنها پیشنهاد شد. مشکل اینجاست که پاداش هایی که در نظر گرفته می شود علاوه بر تعداد فالوورها، به تعداد بازدید هم مربوط می شود.

مقالات مرتبط:

یکی دیگر از نگرانی های سازندگان محتوا، خرابی های مکرر سرور است که اخیراً این پلتفرم با آن مواجه شده است. متأسفانه این امر می تواند تأثیر مخربی بر عملکرد نشریات منتشر شده نیز داشته باشد.

طبق گفته اینستاگرام، استراتژی جدید این شرکت با تعداد کمی از تولیدکنندگان محتوا در حال آزمایش است و این مسیر تازه شروع شده است، که نشان می‌دهد پاداش‌های داده شده در نوسان خواهد بود. اینستاگرام مدعی است که جوایز برای عرضه‌های ریلی آینده شخصی‌تر خواهد بود. این برنامه در حال حاضر فقط در ایالات متحده در حال آزمایش است.

آیا فکر می‌کنید پاداش‌های مالی شریک زومیت می‌تواند در نهایت باعث محبوبیت ریل نسبت به بلیط‌ها شود؟

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان