PSG واقعی است؟ پاسخ مبهم امبابه به یک سوال بزرگ


به گزارش “ورزش سه”، کیلیان امباپه اولین هدف نقل و انتقالاتی رئال در تابستان امسال بود و این باشگاه نیز دو پیشنهاد 160 میلیونی و 180 میلیونی به پی اس جی ارائه کرد که هر دوی آنها رد شد. در واقع مردم پاریس حاضر به مذاکره با رئال نشدند و همه چیز به ژانویه موکول شد. کمتر از دو ماه تا پنجره نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده است، MBA ها می توانند طبق قوانین با رئال مذاکره کنند.

پوس اخیرا فاش کرد که هدفش پیوستن به رئال بوده و در ماه جولای به سران باشگاه در این مورد اطلاع داده است، اما آنها موافقت نکردند.

امباپه شب گذشته در دیدار 8 بر صفر فرانسه مقابل قزاقستان 4 گل به ثمر رساند و سرانجام صعود فرانسه به جام جهانی قطعی شد. در پایان بازی در مصاحبه ای با TNT Sports Brazil از وی در مورد آینده اش پرسیده شد و او گفت:“آینده؟ من هنوز نمی دانم. من در پاری سن ژرمن هستم و قبلاً گفته ام که 5 سال خوبی را در اینجا سپری کرده ام و از هر ثانیه آن لذت برده ام. این روند ادامه خواهد داشت و از هم اکنون تا کنون در پایان فصل، ما چالش های مهمی در پیش داریم.”

امباپه هم گفت که جلوی دوربین تله فوتو ایستاده استاتفاقی که تابستان گذشته افتاد مرا قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر کرد. من یک پنالتی مقابل سوئیس را از دست دادم که ما را از یورو 2020 حذف کرد. اتفاقات مربوط به درخواست من برای ترک پاری سن ژرمن ذهن و محدودیت‌های من را به چالش کشید. معتقدم به بهترین شکل ممکن پاسخ دادم. من در تمرین غوطه ور شدم و بهترین پاسخ به همه آن اتفاقات و سواحل، درخشیدن بر زمین است.

امباپه افزود: من فردی متواضع هستم و مصمم هستم امسال کارهای بزرگی در پی اس جی انجام دهم. می دانم که می توانم. اتفاقات منفی همیشه تقصیر دیگران نیست. ذهنم را از تمام اختلافات و شایعات پاک کردم و به تمرین روی آوردم. الان خیلی سالم ترم و در زندگی خوشحال تر از همیشه هستم. این باعث می‌شود بازی‌های خوبی انجام دهید.»

اهداف درس: همه ما فنجان می خواهیم. ما در دو فصل اخیر با پی اس جی به فینال و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده ایم، اما این چیز خوبی نیست. شما می خواهید یک قهرمان شوید و تاریخ بسازید. هدف ما بردن تمام جام‌هاست.»

هماهنگی عالی با کریم بنزما: کریم بازیکن اثبات شده ای است. او شایسته همه تحسین هاست و سال هاست که در رئال تاریخ سازی کرده است. ما در زمین متحد هستیم و او نیازی به تفسیر من ندارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم