PSG واقعی است؟ پاسخ مبهم امبابه به یک سوال بزرگ


به گزارش “ورزش سه”، کیلیان امباپه اولین هدف نقل و انتقالاتی رئال در تابستان امسال بود و این باشگاه نیز دو پیشنهاد 160 میلیونی و 180 میلیونی به پی اس جی ارائه کرد که هر دوی آنها رد شد. در واقع مردم پاریس حاضر به مذاکره با رئال نشدند و همه چیز به ژانویه موکول شد. کمتر از دو ماه تا پنجره نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده است، MBA ها می توانند طبق قوانین با رئال مذاکره کنند.

پوس اخیرا فاش کرد که هدفش پیوستن به رئال بوده و در ماه جولای به سران باشگاه در این مورد اطلاع داده است، اما آنها موافقت نکردند.

امباپه شب گذشته در دیدار 8 بر صفر فرانسه مقابل قزاقستان 4 گل به ثمر رساند و سرانجام صعود فرانسه به جام جهانی قطعی شد. در پایان بازی در مصاحبه ای با TNT Sports Brazil از وی در مورد آینده اش پرسیده شد و او گفت:“آینده؟ من هنوز نمی دانم. من در پاری سن ژرمن هستم و قبلاً گفته ام که 5 سال خوبی را در اینجا سپری کرده ام و از هر ثانیه آن لذت برده ام. این روند ادامه خواهد داشت و از هم اکنون تا کنون در پایان فصل، ما چالش های مهمی در پیش داریم.”

امباپه هم گفت که جلوی دوربین تله فوتو ایستاده استاتفاقی که تابستان گذشته افتاد مرا قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر کرد. من یک پنالتی مقابل سوئیس را از دست دادم که ما را از یورو 2020 حذف کرد. اتفاقات مربوط به درخواست من برای ترک پاری سن ژرمن ذهن و محدودیت‌های من را به چالش کشید. معتقدم به بهترین شکل ممکن پاسخ دادم. من در تمرین غوطه ور شدم و بهترین پاسخ به همه آن اتفاقات و سواحل، درخشیدن بر زمین است.

امباپه افزود: من فردی متواضع هستم و مصمم هستم امسال کارهای بزرگی در پی اس جی انجام دهم. می دانم که می توانم. اتفاقات منفی همیشه تقصیر دیگران نیست. ذهنم را از تمام اختلافات و شایعات پاک کردم و به تمرین روی آوردم. الان خیلی سالم ترم و در زندگی خوشحال تر از همیشه هستم. این باعث می‌شود بازی‌های خوبی انجام دهید.»

اهداف درس: همه ما فنجان می خواهیم. ما در دو فصل اخیر با پی اس جی به فینال و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده ایم، اما این چیز خوبی نیست. شما می خواهید یک قهرمان شوید و تاریخ بسازید. هدف ما بردن تمام جام‌هاست.»

هماهنگی عالی با کریم بنزما: کریم بازیکن اثبات شده ای است. او شایسته همه تحسین هاست و سال هاست که در رئال تاریخ سازی کرده است. ما در زمین متحد هستیم و او نیازی به تفسیر من ندارد.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان