Project Relate، * برنامه Google برای برقراری ارتباط با افراد مبتلا به اختلالات گفتاری – Zomit

[ad_1]

افراد مبتلا به اختلالات گفتاری سعی می کنند نه تنها از طریق دیگران بلکه از طریق فناوری مبتنی بر گفتار نیز بشنوند و بفهمند. تاکنون شرکت های زیادی سعی در ارائه خدمات برای بهبود وضعیت کاربری این افراد داشته اند اما اکثر آنها هنوز موفق به تکمیل پروژه نشده اند. در همین حال، گوگل در حال تلاش برای رفع این مشکل است و کاربران مبتلا به اختلالات گفتاری باید بهتر از اپلیکیشن های مبتنی بر صدا استفاده کنند. اخیرا گزارشی از این شرکت منتشر شده که نشان از قدم بعدی آن در این زمینه دارد.

به گزارش زد نت، روز سه شنبه، گوگل اعلام کرد که به دنبال افراد انگلیسی زبان است تا اپلیکیشن جدیدی را بر اساس یادگیری ماشینی خود آزمایش کنند. هدف این برنامه کمک به افراد مبتلا به اختلالات گفتاری در برقراری ارتباط است. برنامه «Project Relate» کلمه به کلمه، کلمه به کلمه و عملکرد دستیار صوتی دارد.

مربوط به پروژه

در سال 2018، محققان گوگل با تکیه بر سال ها تحقیق تیم های گفتار و تحقیقات این شرکت، کار روی Project Relate را آغاز کردند. برای بهبود این برنامه، گوگل اکنون به دنبال “آزمایش کنندگان مورد اعتماد” در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند است. از این افراد خواسته می شود مجموعه ای از عبارات را ضبط کنند تا برنامه بتواند نحوه درک بهتر الگوهای گفتار منحصر به فرد را بیاموزد.

گوش کن قابلیت تبدیل گفتار به متن در برنامه که می تواند برای ارسال پیامک یا برقراری ارتباط با شخصی که صفحه را می خواند استفاده شود. تکرار از فناوری گفتار به گفتار استفاده می کند. با این ویژگی، گفتار ورودی به خروجی تبدیل می شود که درک آن برای شنونده آسان تر است. در همین حال، ویژگی Google Assistant به اپلیکیشن اضافه شده است تا به کاربران در انجام کارهای روزمره کمک کند.

مقالات مرتبط:

گوگل روز سه‌شنبه این اپلیکیشن را همراه با پروژه‌های دیگر، از جمله ابتکاری برای استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص سرطان سینه و توسعه یک سیستم پیش‌بینی سیل، در اختیار خبرنگاران قرار داد.

آیا فکر می‌کنید ZoMet Partner Project Relate به افراد مبتلا به اختلالات گفتاری کمک می‌کند تا ارتباط مؤثرتری برقرار کنند؟

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما