Caviar از مدل ویژه آیفون 13 پرو با دندان های دایناسور واقعی تی رکس رونمایی کرد.

[ad_1]

شرکت روسی Caviar که نسخه‌های لوکس محصولات الکترونیکی را در بازار می‌فروشد، این بار به سراغ محتوای انحصاری جدیدترین آیفون اپل رفته است. Caviar نسخه ویژه ای از آیفون 13 پرو را به نام Tyrannophone معرفی کرده است که بخشی از دندان واقعی دایناسور 80 میلیون ساله T Rex در پنل پشتی آن است.

این گوشی‌های هوشمند در سری «ترا» عرضه می‌شوند که علاوه بر تیرانوفون، در مدل Monsterphone با پنل پشتی تیتانیومی مقاوم و در Teradiamond با 1028 قطعه الماس نیز به فروش می‌رسد.

مدل Tyrannophone از مواد سبک ساخته شده و روی آن با آلیاژ طلا از جواهرات حکاکی شده است. از کهربای واقعی برای چشم دایناسور استفاده می شود و بقیه دایناسورها از تیتانیوم ساخته شده اند. البته همانطور که گفتیم برای کوچکترین قسمت آن با دندان های واقعی تی رکس سروکار داریم.

Caviar iPhone 13 Pro
IPhone 13 Pro Tyrannophone

Caviar تنها 7 مدل از این گوشی هوشمند را می سازد و با 1 ترابایت حافظه داخلی آن را به قیمت 8610 دلار به فروش می رساند. البته کاربران می توانند مدل آیفون 13 پرو مکس را نیز سفارش دهند.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو هیولا

مدل بعدی Monsterphone نام دارد که از پوشش تیتانیوم برای صنعت هواپیماسازی استفاده می کند. در پنل پشتی این مدل، شاهد افکت پنجه دایناسور هستیم. این مدل در 99 مدل ساخته شده و 7760 قیمت دارد.

Caviar iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Tera Diamond

آخرین مدل ترادیاموند است که از تیتانیوم با الماس 1.3 میلی متری با 1.3 میلی متر برای مدل پرو و ​​قطر 1.5 میلی متر و 128 یاقوت برای مدل پرو مکس ساخته شده است. این مدل تنها در 18 نسخه موجود است و با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی 49240 دلار قیمت دارد.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما