5 نکته از سخنرانی بایدن در مورد وضعیت اتحادیهبایدن رئیس جمهور ایالات متحده در روز سه شنبه قبل از جلسه مشترک کنگره در مجلس کنگره ایالات متحده سخنرانی وضعیت اتحادیه را ارائه می دهد.

استخر/گتی ایماژ


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

استخر/گتی ایماژ


بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در روز سه شنبه قبل از جلسه مشترک کنگره در مجلس کنگره ایالات متحده سخنرانی وضعیت اتحادیه را ارائه می دهد.

استخر/گتی ایماژ

اولین سخنرانی رسمی پرزیدنت بایدن در مورد وضعیت اتحادیه بر اوکراین، تورم، همه گیری ویروس کرونا و چهار ماده “دستور کار وحدت” متمرکز شد.

او خواستار اتحاد جهانی در ایستادگی در برابر روسیه شد، راه‌هایی را که تلاش می‌کند برای مقابله با افزایش قیمت‌ها (حتی اگر احتمالاً در کوتاه‌مدت تاثیری نداشته باشند) فهرست کرد و چشم‌اندازی خوش‌بینانه درباره پایان همه‌گیری ارائه کرد.

بایدن به برخی موارد سیاست مترقی مانند نیاز به قوانین قوی در مورد حقوق رای اشاره کرد و از حقوق تراجنسیتی ها و سقط جنین دفاع کرد (در حالی که برخی موضوعات دیگر مانند تغییرات آب و هوا را کنار گذاشت).

و او همچنین از برخی از دستاوردهای خود در سال اول خود، مانند لایحه کمک به کووید و لایحه زیرساخت‌های دو حزبی سخن گفت. اما تاکید سخنرانی بر بسیاری از مواضع سیاست میانه‌روی بایدن، مانند عدم کاهش بودجه پلیس، انتخاب روشنی در سال انتخابات بود. از جهاتی یادآور سخنرانی بیل کلینتون در سال 1995 در مورد وضعیت اتحادیه بود. بعد از دستاوردهای تاریخی جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای 1994.

در اینجا پنج نکته از سخنرانی بایدن در کنگره آمده است:

1. این کنگره نسبت به سال‌های گذشته (بیشتر) با ظاهری یکپارچه‌تر بود.

ناظران آدرس های State of the Union به معنای واقعی کلمه به دیدن آدرس ها عادت دارند دیدن، خطوط تشویق حزبی. نیمی از حضار – حزب رئیس جمهور – معمولاً برای بیشتر چیزها می ایستند و کف می زنند، در حالی که نیمی دیگر – حزب مخالف – ساکت می نشینند یا … نارضایتی خود را ابراز می کنند.

اما در بیشتر موارد، سه شنبه شب، حال و هوای یکپارچه تر بود. و این به خاطر تهاجم روسیه به اوکراین است. آبی و طلایی اوکراین نمادی از اتحاد بود که به سختی می توان آن را از دست داد در کنگره ای که به شدت قطبی شده بود و تعداد زیادی از اعضای آن پرچم های آبی و طلایی و سنجاق برگردان را بر تن داشتند.

لحن سرسختانه رئیس جمهور درباره بحران چند لحظه تشویق دو حزبی را برانگیخت، چیزی که در این عصر حزبی نادر است. این البته به غیر از برخی مظنونین معمولی است.

2. بایدن پرتره خوش بینانه ای از زندگی پس از کووید ترسیم کرد.

یکی دیگر از تصاویر قابل توجه عدم وجود ماسک در این سخنرانی در عصر کووید بود. این نشانه اشتیاق آمریکایی‌ها برای عبور از همه‌گیری بود و رئیس‌جمهور محتاطانه خوش‌بین بود.

بایدن خواستار واکسینه شدن مردم، واکسینه شدن کودکان و تولید و توزیع قرص های ضد ویروسی برای محافظت از افراد آسیب پذیر شد. او همچنین اجباراً خواستار بازگشت کشور به کار، “پر کردن مرکز شهرها” و باز نگه داشتن مدارس شد.

در همان زمان، برخلاف جولای گذشته، زمانی که او به اعلام استقلال از همه‌گیری نزدیک بود، اما بایدن با انواع مرگبار از ریل خارج شد، گفت: “نمی‌توانم قول بدهم که نوع جدیدی از راه نخواهد رسید. اما می‌توانم به شما قول بدهم که این کار را انجام خواهیم داد. هر کاری که در توان داریم انجام می دهیم تا اگر آماده شد، آماده باشیم.»

روز چهارشنبه، کاخ سفید قرار است نقشه راه جدیدی را برای پیشبرد این همه گیری اعلام کند.

3. او سعی کرد با تورم همدلی کند، اما دوز سالمی از ناسیونالیسم اقتصادی ارائه کرد.

بایدن سعی کرد بگوید که درک می کند که تورم بسیاری از آمریکایی ها را تحت فشار قرار داده است. رئیس‌جمهور پیش از اشاره به اینکه به همین دلیل برای تصویب لایحه کمک‌های ناشی از کووید-19 به تصویب رسید، گفت: «من در خانواده‌ای بزرگ شدم که اگر قیمت غذا بالا می‌رفت، آن را احساس می‌کردید.

تقریباً انگار کاخ سفید نظرسنجی NPR/PBS NewsHour/Marist را خوانده بود که از آمریکایی ها پرسیده بود که فکر می کنند اولویت اصلی بایدن چیست. دور از دسترس، بالاترین پاسخ تورم بود.

او گفت: متوجه شدم. به همین دلیل اولویت اصلی من کنترل قیمت هاست.»

بایدن رویکرد سینک آشپزخانه را ارائه کرد. او گفت که اجازه آزادسازی نفت از ذخایر استراتژیک نفت را صادر کرده است. او علیه افزایش قیمت ها صحبت کرد. و خواستار تایید نامزدهای هیئت مدیره فدرال رزرو خود شد. او همچنین یک چرخش ملی گرایانه داشت و تولید محصولات را در آمریکا تبلیغ کرد.

او از شرکت ها خواست: “هزینه های خود را کاهش دهید، نه دستمزد خود را.” ماشین‌ها و نیمه‌رساناهای بیشتری در آمریکا بسازید. زیرساخت‌ها و نوآوری‌های بیشتر در آمریکا. کالاهای بیشتر سریع‌تر و ارزان‌تر در آمریکا حرکت می‌کنند. مشاغل بیشتری که در آن می‌توانید درآمد خوبی در آمریکا داشته باشید. و به جای تکیه بر زنجیره‌های تامین خارجی، بیایید آن را در آمریکا بسازیم. آمریکا.”

شما عملاً می توانستید شعارهای “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!”

همه اینها برای نشان دادن حضور او در این زمینه است، اما به طور سنتی محصولات ساخته شده در ایالات متحده گران تر هستند زیرا هزینه های نیروی کار بین ایالات متحده و سایر کشورها مانند چین وجود ندارد. هزینه های حمل و نقل در حال حاضر بالا است، بنابراین این بحث وجود دارد که اکنون زمان خوبی برای انتقال به تولید بیشتر در خانه است.

اما یک رئیس جمهور کار زیادی نمی تواند برای مهار تورم در کوتاه مدت انجام دهد. او باید امیدوار باشد که با فروکش کردن همه گیری، تورم نیز همراه با آن باشد.

4. بایدن دستاوردهای خود را تبلیغ کرد و به حملات جمهوری خواهان پاسخ داد.

این سخنرانی در اوایل لحن وحدت‌بخشی داشت، اما بایدن در حالی که به دستاوردهای قانون‌گذاری سال اول خود می‌بالید، جمهوری‌خواهان را نیز مورد بررسی قرار داد.

بایدن گفت: «برخلاف کاهش 2 تریلیون دلاری مالیاتی که در دولت قبلی تصویب شد و به نفع یک درصد آمریکایی‌ها بود، طرح نجات آمریکا به کارگران کمک کرد – و هیچ‌کس را پشت سر نگذاشت. و کار کرد. کار کرد. مشاغل. مشاغل زیاد.”

بایدن با صحبت در مورد لایحه زیرساخت های دو حزبی، از جمهوری خواهانی که به آن رای دادند، تشکر کرد، اما این موضوع را به رئیس جمهور سابق ترامپ رساند. او گفت: «ما صحبت در مورد هفته‌های زیرساختی را تمام کردیم. “ما یک دهه زیرساخت خواهیم داشت.”

در این دوره از سیاست های بی شرمانه، بایدن باید از خود حمایت کند. آخرین نظرسنجی NPR نشان داد که بایدن از حمایت شدید خود برخوردار نیست. کاخ سفید باید امیدوار باشد که برخی از این لفاظی ها – و غرور – بتواند به این موضوع کمک کند.

5. نه کاملاً “مثلث”، بلکه نزدیک شدن.

کلینتون با توجه به دستاوردهای گسترده جمهوری خواهان در میان دوره ای سال قبل – و با توجه به انتخاب مجدد خود، رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 1995 سخنرانی ای در مورد وضعیت اتحادیه ارائه کرد که به دنبال راه حلی میانی بود.

بایدن مطمئناً سعی کرد به دنبال یک راه میانه باشد که بر آنچه او «برنامه وحدت» می‌نامید با چهار بخش متمرکز شود – شکست دادن همه‌گیری مواد افیونی.، در نظر گرفتن سلامت روان، حمایت از جانبازان و پایان دادن به “سرطان آنگونه که ما می شناسیم”.

فراتر از آن، فقط به نحوه صحبت او در مورد پلیس نگاه کنید. بایدن در طول مبارزات انتخاباتی خود از لیبرال ها در حزب خود جدا شد و خواستار آن شد بیشتر تامین مالی پلیس او سه شنبه شب دوباره بر این موضوع تاکید کرد.

بایدن گفت: «بیایید خیابان‌های خود را رها نکنیم – یا بین امنیت و عدالت برابر انتخاب کنیم.» و افزود: «همه باید موافق باشیم: پاسخ این نیست که پول پلیس را کم کنیم. پاسخ این است که پول پلیس را تامین کنیم. آنها را با منابع و آنها برای محافظت از جوامع ما به آموزش نیاز دارند.”

بایدن از مستقل ها رنج می برد، گروهی که او در انتخابات ریاست جمهوری 2020 پیروز شد، و جمهوری خواهان تلاش می کردند او را به عنوان سوسیالیست وابسته به جناح چپ حزبش معرفی کنند.

این آشکارا تلاشی برای عقب نشینی از آن و جلب نظر میانه روها در زمانی بود که بسیاری از مسائلی که او را مختل می کند از کنترل او خارج است.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان