4 راه برای محافظت از قیمت الکتروموتور

از آنجا که متریال الکتروموتور در هر حال زیر بار قرار خواهد گرفت و چرخه و سیکلی را در کار می گذراند، ممکن است حتا در مقیاس میکروسکوپی شاهد بوجود آمدن یک ترک حاصل از خستگی آن هم در عمق ماده باشیم اما به احتمال زیاد پس از مدتی اندازه آن ترک به مقیاس ماکروسکوپی افزایش می یابد، که در این حالت نهایتا ممکن است اعمال فشاری حتی ضعیف تر از آستانه تحمل نامی ماده؛ آنرا دچار شکست و خمیدگی کند. برمبنای این اطلاعات، ساخت مدل های ۳D براساس تشریح هندسه عددی و محدوده ی تغییرات مجاز در هر دو رده تجهیز و سیستم به انجام می رسد. الکتروموتور DC: جریان مستقیم یا Direct Current که حرکت گردشی در این الکتروموتور ها به وسیله میدان مغناطیسی به وجود می آید. البته هیچ ماده ای تمامی خواست ها را نمی تواند پوشش دهد و ابته این برعهده مهندسین است که تعادلی مابین فاکتورهای مختلف طراحی ایجاد کرده و مطابق با آنها، ماده مورد نظر را انتخاب نمایند برای مثال مابین کارایی و هزینه و یا استحکام و دوام باید تعادل و نسبت را پیدا کنند و سپس به انتخاب ماده مناسب بپردازند.

جاروبکها از قطعات گرافیت درست شده اند (کربن نرم همانند نوک مداد) همراه با یک فنر فلزی که به سر آن متصل شده است. با چرخش روتور، محور پمپ نیز که از یک طرف به پروانه پمپ و از طرف دیگر به روتور متصل است به گردش می آید و پروانه ها می گرداند و عملیات پمپاژ آغاز می شود. فروشگاه صنعتی نامیک سنتر یکی از اصلی ترین و بهترین فروشگاه های صنعتی در سطح کشور است که توانسته با قیمت و کیفیت عالی محصولات خود نیاز مشتریان https://upsanat.ir/ را پاسخ دهد. ولتاژ ورودی یکی از اِلمان های مهم موتور های الکتریکیست که در انتخاب یک الکتروموتور باید به آن توجه داشت. در مشخصات الکتروموتور سه فاز 132M2B 7.5 کیلووات موتوژن همچنین می توان به اندازه ولتاژ نامی یعنی 380Δ/660Y ولت نیز اشاره نمود و جریان نامی نیز برابر با 15.2Δ/8.8Y آمپر می باشد. میله ای روتور کاملاً با محور موازی نمی باشد.

روتور این موتور الکتریکی از نوع قفس سنجابی است و درجه حفاظت IP54، مناسب برای کارکرد دائمی می باشد. تمامی این اطلاعات برای مهندسین و متخصصین گرما جهت استفاده و محاسبه میزان گرمای تولیدی الکتروموتور با استفاده از شیوه CFD و با بهره گیری از آنالیز عددی انتقال گرما ارسال و مورد بررسی قرار می گیرند. الکتروموتور 7.5 کیلووات موتوژن سه فاز در استاندارد IEC به صورت الکتروموتور سه فاز صنعتی، تک دور با فریمی از جنس آلومینیوم تولید می گردد. از طرفی روش تهویه در این موتور سه فاز IC411 با بهره گیری از پروانه خنک کننده و پره های روتور، کلاس حرارتی F و فرکانس کار 50 هرتز می باشد. همچنین بیشتر الکتروموتور های سه فاز، از نوع قفس سنجابی می باشند و با برخورداری از ویژگی هایی همچون کاربرد آسان، قیمت مقرون به صرفه، هزینه بهره برداری کم و استحکام مناسب و ظاهری مناسب از نظر طراحی، در بسیاری از صنایع بیشتر از سایر موتور های الکتریکی به کار برده می شوند. امروزه بعلت افزایش پیچیدگی موتورهای مدرن، آنالیز فشار و کشش، با استفاده از مدل های ۳D به انجام می رسد که از مدل های سه بعدی در آنالیز ترمومکانیک برای تکمیل و افزایش دقت در نتایج حاصل از شبیه سازی نیز بهره می برند.

از طرفی توجه داشته باشید الکتروموتورها با دور موتورهایی از جمله 3000، 1500، 1000 و 750 دور بر دقیقه تهیه می شوند و به ترتیب شامل الکتروموتور سه فاز 132M2B 7.5 کیلووات موتوژن، الکتروموتور سه فاز 132M4B 7.5 کیلووات موتوژن، الکتروموتور سه فاز 160L6A 7.5 کیلووات موتوژن و الکتروموتور سه فاز 160L8C 7.5 کیلووات موتوژن می گردد. برای از بین بردن اصطکاک هنگام چرخش شافت روتور در قسمت انتهایی و ابتدایی شافت از دو بلبرینگ استفاده می شود که ذر برخی الکتروموتورها به جای بلبرینگ از رولبرینگ استفاده می شود تا بتوان آن ها را عمودی نصب کرد. طراحی این سری از الکتروموتورها بر مبنای بیشترین دمای محیط یعنی 65 درجه سانتی گراد و ارتفاع محل نصب 1000 متر از سطح دریا می باشد. این آگهی مربوط به استان آذربایجان شرقی، استان آذربایجان غربی، استان اردبیل، استان اصفهان، استان البرز، استان ایلام، استان بوشهر، استان تهران، استان چهارمحال و بختیاری، استان خراسان جنوبی، استان خراسان رضوی، استان خراسان شمالی، استان خوزستان، استان زنجان، استان سمنان، استان سیستان و بلوچستان، استان فارس، استان قزوین، استان قم، استان گلستان، استان گیلان، استان لرستان، استان مازندران، استان مرکزی، استان هرمزگان، استان همدان، استان کردستان، استان کرمان، استان کرمانشاه، استان کهگیلویه و بویراحمد، استان یزد بوده و در دسته بندی (های) آهن آلات و فرآورده های آن، ابزار دقیق، خطوط انتقال (کانوایر)، الکترو موتور و پمپهای شناور، ساخت و نصب و تعمیرات صنایع فولاد، درب و پنجره و نما، کامپیوتر و شبکه، گاز طبی و صنعتی، سایر مناقصه های برق، مواد شیمیایی انتشار یافته است.

مثال از این دسته می توان به دستگاه های تراش اشاره کرد هنچنین در صنایع مختلف هم از الکتروموتور های DC کمپوند اضافی استفاده می شود. الکتروموتورهای ایرانی تنها یک دسته از محصولات وبسایت ماناموتور است که مشتریان عزیز میتوانند خریداری کنند. مشتریان عزیز برای اطلاع بیشتر از قیمت الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور تکفاز کوچک به قسمت لیست قیمت مراجه کنید. برندهای ایرانی موتوژن و الکتروژن با کیفیت های مناسب، بازه قیمتی مناسب و منعطفی دارند که مشتریان می توانند با توان های اقتصادی متفاوت، موتورهای تکفاز آن ها را خریداری کنند. اما کاربری های متنوعی از الکتروموتور های تک فاز را شامل می شود: ماشین ها و دستگاه های مرتبط با چوب، کمپرسور های هوا، پمپ های آب فشار قوی، پمپ های تخلیه و غیره. میدان مغناطیسی دوار درون الکتروموتور های سه فاز از اختلاف فاز بین فاز های چند فاز الکتریکی ایجاد می شود. به عبارت دقیق تر این الکتروموتورها برای تامین نیروی محرکه لازم برای کارکرد پمپ فشار قوی و پمپ گریز از مرکز نیاز به اتصال به برق سه فاز و در واقع جریان متناوب (AC) دارند و با اتصال به این منبع تغذیه نیروی الکتروموتور مغناطیسی در استاتور بخش ثابت بیرونی موتور ایجاد می شود و منجر به چرخش روتور در درون خود می شود.

با این حال انجام CFD همچنان وظیفه ای بسیار چالش برانگیز است و به مهندسینی با مهارت بالا نیاز دارد؛ چرا که ایشان باید از پس چالش های ترکیبی زیادی برآیند از من جمله معادلات دیفرانسیل جزء غیر خطی پیچیده، مشبک نمایی اجسام بوسیله CFD، استفاده از منابع بسیاری که توسط کامپیوتر فرآوری شده اند و ورودی ها و دریافتی ها متعدد و وظایف گوناگون مرتبط. وقتی طراحی اولیه به پایان می رسد، نیاز است که مهندسین آنچه را که در طراحی خود به انجام رسانیده اند را با آنچه که هدف از آن طراحی ها بوده است، بررسی، آزمایش و سنجش نمایند. اگر نتایج حاصل از طراحی نهایی اهداف اصلی را برآورده نکرد آن وقت مهندسین باید دوباره به پای میز طراحی برگشته و جزئیات طراحی خود را مورد بازنگری قرار دهند، اینکار برای به حداقل رساندن فاصله وضعیت موجود با نقطه بهینه است. از تولید کنندگان برجسته در زمینه موتورهای الکتریکی شرکت موتوژن می باشد و با بهره گیری از نیروی کار ماهر و مهندسین خبره به تولید این محصولات می پردازد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان