یک هوادار – استقلال 2; مطهری آبی ها را شکست داد

[ad_1]

هواداران و استقلالی ها امروز (جمعه) در دیدار رفت فینال هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر استقلالی ها به پایان رسید. در نتیجه استقلال 38 امتیازی شد و با سه امتیاز مقابل پرسپولیس همچنان در صدر جدول قرار گرفت. هواداران نیز با 14 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

زستاد در دقیقه 10 (پنالتی)، مطهری در دقیقه 85 برای استقلال و محمدجواد محمدی در دقیقه 40 برای هواداران گلزنی کردند.

بخش اول

امین قاسمی نژاد که اولین استارت استقلالی ها بود در دقیقه 10 در محوطه جریمه حرکت خوبی داشت و با بی کفایتی حریف و مدافعش محمد حسینی توانست برای استقلال گلزنی کند. رودی زستد، فعال بنین استقلال پشت فوتبال ایستاد و با وجود ضربات بشاگردی، شوت های خود را شلیک کرد و دروازه را به روی هواداران باز کرد.

بازی در نیمه اول کمی متعادل بود و ابتدا توپ در دست استقلالی ها بود اما پس از اینکه زستد صاحب توپ شد هواداران بازی را در دست گرفتند و توپ را به شدت تحت فشار قرار دادند.استقلال.

پس از به ثمر رسیدن گل، هواداران به سمت توپ حرکت کردند و حتی می توانستند گل هم بزنند، اما حسینی با ضربه ایستگاهی معین عباسیان مانع قهرمانی این تیم شد.

استقلالی ها فرصت حمله بزرگی را داشتند و در دقیقه 25 گل دوم را به ثمر رساندند اما ضربه زستد روی پاس عباسیان از طناب هواداران خارج شد و اختلاف چندانی نداشت.

شاگردان فرهاد مجیدی در ادامه بازی بیشتر به دنبال گلزنی بودند که مهمتر از آن در دقیقه 35 بود که مدافعان مقابل شاتگان ایستادند و توپ را مهار کردند و توپ باز نمی شود.

در این بین هواداران بیشتر به مهارت معین عباسیان در پرتاب توپ های آزاد، کرنر و پیشنهادات تکیه کردند و فشار زیادی روی دروازه استقلال وارد کردند.

شاگردان عنایتی در نهایت پس از پاس عباسی در ازدحام داخل محوطه جریمه توپی را برای مهدی عبدی ارسال کردند و این یکی شش قدم پاس تند استقلال را ارسال کرد که این بازیکن به دلیل بی توجهی محمدجواد محمدی توپ را قطع کرد. مدافعان و حسینی. گل در اوپن در 40 دقیقه.

این نیمه با یک محصول، یک به پایان رسید.

بخش دوم

در این نیمه رضا عنایتی بابک مرادی بازیکن سابق استقلال را که از یک ماه پیش در این تیم حضور دارد به زمین مسابقه فرستاد. پس از ورود مرادی به بازی، مرادی تواضع زیادی به استقلال نشان داد و سعی کرد در طول بازی موفق باشد.

نیمه دوم برخلاف نیمه اول تا دقیقه 83 با تغییر هوا همراه بود و هر دو تیم نتوانستند خطری روی توپ ایجاد کنند. شاید تنها شوت وریا غفوری در دقیقه 51 را بتوان موقعیتی خطرناک دانست که در میانه راه به امین قاسمی نژاد برخورد کرد و حسین زاده نتوانست به توپ برسد و توپ را قطع کند.

در دقیقه 83 امیرحسین حسین زاده بین مدافعان هواداران وارد شد و در حالی که همیشه از طریق پاس می توانست حرکت را جلوی توپ قرار دهد، اقدام به شوت زنی کرد که توسط بشاگردی خوب مهار شد. توپ را به کرنر فرستاد.

مهدی مهدی پور بهترین پاسور استقلال پشت ضربه کرنر ایستاد و در ردیف اول یک پاس بلند ارسال کرد. به دور دوم بیایید و برنده شوید.

در دقایق پایانی بازی سیاوش یزدانی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد. این اخراج در عرض چند دقیقه لحظات آزاردهنده ای را برای شاگردان فرهاد مجیدی رقم زد.

لیست طرفداران: مهرداد بشاگردی، سید محمد حسینی، مهدی عبدی (صائب محبی، دقیقه 53)، سیدمحمد ستاری، نیما انتظاری، سپهر روزی طلب، داریوش شجاعیان (محمد چهارمحالی، دقیقه 62)، حسین صادقی (پیمان میری، امیر پومحمد عامر، دقیقه 74)، دقیقه 74)، بابا محمدی (بابک مرادی، دقیقه 46)، محمدجواد محمدی

ساختار استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، مهدی مهدی پور، زبیر نیکونفس، ووریا غفوری، جعفر سلمانی (ابوالفضل جلالی، دقیقه 51)، امین قاسمی نژاد (ارسلان مطهری، رضانیه، 63 دقیقه)، و حسین عامر، 63 دقیقه دقایق).

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما