کلوپ: چرا دلقکی مثل ترامپ باید رئیس جمهور شود؟


کد خبر: 1792030/29

زمان: 17:27
1400/08/23

هدیه: 234

انتقاد سرمربی لیورپول از ترامپ و بوریس جانسون

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول از انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا و حضور بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر بریتانیا انتقاد کرده است.

سرمربی آلمانی این سوال را مطرح کرده است که این دو نفر چگونه توانسته اند در کشور خود رهبری کنند. یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است که انتخاب دونالد ترامپ و بوریس جانسون اتفاق بدی برای کل جهان بود.

ترامپ در سال 2016 چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده شد و جانسون سه سال بعد جانشین ترزا می نخست وزیر بریتانیا شد.

اولی ثابت کرد که یکی از جنجالی ترین چهره های تاریخ آمریکاست و دومی به دلیل مدیریت ویروس کرونا مورد انتقاد گسترده قرار گرفت و باشگاه در مورد چگونگی به قدرت رسیدن این دو مرد در وهله اول سردرگم است.

گبی لوگان هافبک در پادکست گفت: من احتمالا آخرین کسی هستم که در سیاست موفق شده ام. اساساً از این که سلبریتی ها سکان کشور را به دست بگیرند، خوشم نمی آید. ما باید سیستمی داشته باشیم که بتواند بهترین افراد را برای حل مشکلات ما انتخاب کند، نه خنده دارترین یا عجیب ترین مدل موها. بله، جامعه ما با رای دادن به این دلقک ها اشتباه کرده است، اما باید از این موضوع درس بگیریم و سعی کنیم آن را تکرار نکنیم.

او همچنین درباره دولت‌های محافظه‌کار بوریس جانسون و برگسیت در بریتانیا گفت:“من نمی دانم چرا به افرادی مانند فاراژ (نایجل فاراژ، سیاستمدار جناح راست بریتانیا و رهبر فعلی حزب برگزیت) و جانسون اجازه می دهید جامعه بریتانیا را رهبری کنند. من با نظریه های سیاسی مختلف مخالف نیستم و معتقدم آنها نیز چنین هستند. آزاد ممکن است در فعالیت‌هایی شرکت کند، اما مشکل این است که افرادی که به آنها رای می‌دهیم یا کل سیستمی که به ما فرصت رای دادن به آنها را می‌دهد، گاهی اوقات اتفاق می‌افتد.” آنها دردناک (برگزیده) هستند.»

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان