کلاهبرداری از طریق سایت همسریابی – ⚖️ گروه وکلای مهر پارسیان

به گزارش پلیس فتا، وی افزود: فردی با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد که مبلغ 35 میلیون ریال به صورت غیر مجاز از حساب وی برداشت گردیده است. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پلیس فتا، سرهنگ رامین پاشایی افزود: پس از اختلال به وجود آمده در سامانه توزیع سوخت، مسئولان کشوری از ارائه سهمیه سوخت جبرانی سخن به میان آوردهاند که این موضوع همانند سایر موضوعات از قبیل ثبت نام یارانه، سهام عدالت، کد بورسی و غیره دستاویز مجرمان سایبری برای کلاهبرداری از شهروندان شده است. سرهنگ رامین پاشایی در تشریح این خبر گفت: براساس رصدهای صورت گرفته در فضای مجازی و گزارشات دریافتی از شهروندان گرامی مشخص گردید مجرمان سایبری در ترفندی جدید با سوء استفاده از نام و اعتبار سامانه ملی املاک و اسکان کشور با ارسال پیامک های تهدید آمیز به هموطنان مبنی بر تعیین تکلیف واحدهای مسکونی خالی و ابلاغ بخشنامه های قانونی سازمان مالیاتی کشور مترصد هدایت هموطنان به لینک های جعلی و آلوده به منظور ایجاد دسترسی غیرمجاز به گوشی تلفن همراه فریب خوردگان و یا برداشت غیرمجاز از حساب های مالی آنان هستند. آنطور که وکیل دادگستری بیان می کند، پلیس فتا نام مختصر پلیس سایبری ایران است که یک واحد تخصصی بوده و وظیفه آن جلوگیری و از بین بردن جرایم فیشینگ یا همان کلاهبرداری اینترنتی، جعل، سرقت اینترنتی، هک و نفوذ، جرایم سازمان یافته رایانهایو تجاوز به حریم خصوصی افراد است.

در لیست زیر تمام سوالات حقوقی پرسیده شده در دادراه و پاسخ وکیل یا وکلا به هر پرسش حقوقی در حوزه ” شکایت از پیج حذف شده اینستاگرام , جرایم اینستاگرامی , پلیس فتا , اینستاگرام ” قابل مشاهده است. اگر آنلاین پیشرو یا به عبارتی پارت سیستم کلاه شما را برداشته در اولین قدم در سایت پلیس فتا از آنها شکایت کنید از هر دو سایت که به نام اعظم شفیعیان به ثبت رسیده. در صورتیکه سال 93 بخاطر برداشت مبلغی اندک از کارت دوستم و خرید شارژ از طریق موبایل که دوستم شکایت به پلیس فتا کرده باشه و بعد از فهمیدن که منم دوستم رضایت داد و پیش قاضی رفتیم و اونم گفت عذرخواهی و تموم نه حکمی و زندانی… اگر میخواهید رشد نکنید و همچنان در آن موقعیتی که هستید بمانید هیچ اشکالی ندارد ولی مشکل این است، آنچه که هستید و آن موقعیتی که دارید را بخواهید جایگاهی رفیع و یا مقامی برتر تعریف کنید. اگر قصد خاموش ساختن و ساکت کردن است باید گفت تا نقد نباشد، تا چشمانی باز نباشد که بر تاریکیها نور بتاباند، تا صدایی نباشد که بغضهای خفه شده را فریاد بزند هیچ رشدی حاصل نمیشود. روش اول شکایت از طریق مراجعه به دفاتر امور مشترکین و پر کردن فرم مزاحمت است که البته این فرم را از سایت همراه اول هم می توان دانلود کرد و پس از پر کردن به شماه فکس کرد .

شماره ثبت شکایت پلیس فتا

مدیر کل ایمنی شبکه اپراتور اول با ابراز تأسف از اتفاقی که برای یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور رخ داده است، به «ایران» میگوید: ما نمیخواهیم برای رقیب کاری خود نیز شاهد نفوذ به اطلاعات محرمانه مشترکین چه به صورت عمدی یا سهوی باشیم چرا که عواقب آن باعث بیاعتمادی مشتری و از دست رفتن آنها میشود و ضررهای جبرانناپذیری در پی دارد. اما واقعیت این است که پوریا ذوالفقاری علاوه بر وجه بارز نوشتن نقد فیلم، سویه دیگر اعتبارش از نظرات، دیدگاه و نقدهایی به دست آمده که بر مناسبات و پشت پرده های سینمای ایران در چند سال اخیر داشته است. اما این شکایت حکایت از یک رویه دیگری دارد و آنهم این است که هر شخص یا اشخاصی که به جناب سلبریتی یا یک اتفاق مربوط به جناب سلبریتی نقدی داشته باشد را باید چنان نقره داغ کرد که دیگر هوس این کارها نکند و البته درس عبرتی هم باشد برای دیگران.

واقعیت این است اگر شکایت گلزار به دلیل اعلام رقم دستمزد یا هر اتفاق دیگری بوده است میتوانست از طریق همان پلتفرم اینستاگرام آن را تکذیب یا رد کند و همانگونه که ذوالفقاری نوشته است او هم اخلاقا و قانونا آنرا بازنشر میکرد و همه چیز تمام میشد. به جز موارد گفته شده در بالا تهدید و یا مزاحمت دیگران نیز جزو این جرایم به حساب می آید و هر کدام مجازات مربوط به خود را دارد. پلیس جرایم اینترنتی شما را یاری می کند تا با مشکل روبه رو شوید و آن را حل کنید، به راحتی می توانید با پلیس فتا در ارتباط باشید و مشکل خود را با او در میان بگذارید. نحوه شکایت به پلیس فتا چگونه است؟ پس از فعال شدن حساب کاربری تان ، می توانید مجددا بر روی گزینه ثبت شکایت کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید .

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان