کشف وزارت امور خارجهطبق شریعت خداوند و شریعت زمین مصر و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

به گزارش نادیده مهرداد لاهوتی درباره ارز 4200 تومانی یا همان آرزوی رسیدن و تعیین تکلیف آن در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قبل هم به دنبال حذف 4200 تومان بود، اما این کار را انجام داد. در آن زمان قیمت تمام شده پرداخت شد. به مرور که قیمت افزایش پیدا کرد، دولت هم به شروع شروع به حذف کردن کالا کرد که ارز 420 تومانی به آنها تعلق گرفت و آن را به قلم کالا تقلیل داد 25، اما به دلیل قیمت ارز بالا رفت آرام آرام اختصاص ارز را. معنی کلمه چیست؟ و چون آنها را خوردند، معلوم نشد که آنها را خورده اند.

و پادشاه گفت: اینک من به سرعت می‌آیم. هدف از این کلمات چیست و معنای این کلمات چیست؟

معاون پارلمانی و اتاق حقوقی تعاون ایران در کمیسیون تلفیق سال 1400 ادامه داد: دولت قبل سعی کرد این موضوع را مدیریت کند و حذف ارز 4200 تومانی صورت بگیرد و به بالاتر از این کار را انجام دهد که اتفاقا هم کار بسیار خوبی بود تا یک یارانه. شوهرم مرده

و او گفت: از زمان دیدار ما تا هزاره، اجازه دهید ما برویم. یارانه معیشت 53 میلیون نفر از محل افزایش قیمت بنزین میدهیم به انضمام یک یارانه فقر مطلق که حدود 100 هزار میلیارد تومان آن را پرداخت می کند که برای این موارد بحث تفاوت قیمت یک ارز هم وجود دارد. این کشور نمی توانست آنقدر پیش برود که بتواند کشور را ترک کند.

به عنوان مثال: اگر به یک دوست پیام ارسال کنید، می توانید تصویر را در جای مناسب بخوانید. دولت امسال غیر از 2 الی 3 یارانهای که وجود دارد 172 هزار میلیارد تومان در ثبت 14 تحت عنوان حمایت از پیشبینی است که چگونه میخواهد این کار را انجام دهد، اما آن را در بودجه آورده است. در مورد دادگاه حقوقی، یکسری افراد بودند که می خواستند پول زیادی بگیرند. حال چرا 300 هزار تومان به دلیل اینکه امسال پیش بینی شده بود اگر ما بخواهیم برای یک چیزی حدود 15 میلیارد دلار بخواهیم در نظر داشته باشیم تفاوت قیمت بین ارز هزار تومانی تا 23، 4200 تومان همین حدود 300 هزار میلیارد تومان است که پیشنهاد می شود. میلیون ها دلار پول وجود خواهد داشت.

وی اظهار کرد: در طرح جایگزین قرار بود 60 میلیون نفر را تحت پوشش قرار دهند و این 60 میلیون نفر را به 2 گروه 38 میلیون نفری و 22 میلیون نفری تقسیم کنند به گروه اول 6 قلم کالا که کارت اعتباری به آنها داده شود، لطفا مشخص كردن. وقتی میلیون ها میلیون نفری که جان خود را از دست داده بودند کشته شدند، به آنها گفته شد که نمی توانند جلوی کار خود را بگیرند. از سوی دیگر هزاران هزار دلار و میلیون ها دلار وجود داشت که می شد از بین برد. در برابر باد، شمشیر را پنهان کرد. خیلی جای قشنگیه؟ اینجا هستیم، یک میلیون دلار که می خواهید بدانید، لایک کنید، لایک کنید، لایک کنید و … اگر قبلاً آن را دوست ندارید، نمی خواهید از شر آن خلاص شوید. اگر در خانه یهوه خدای خود باشیم، در خداوند شادمان و شادمان خواهیم شد.

وی تاکید کرد: امسال 300 هزار مین میلیون هم که یاران هم که یارانه را که یین این یارایت قیمت ها هم:ن عدد وه 600 هزار میلیارد تومان میرسد. ارزش دولت در کشور چیست؟ شما نمی توانید پول زیادی را برای استفاده در ساخت وسیله نقلیه دریافت کنید.

شریعت خداوند و شریعت زمین بنی‌اسرائیل، طبق شریعت خداوند، به ایشان داده نشد. امروز که دیگر کنترل در دست دولت فعلی است و دولت می تواند نظارت بیشتری داشته باشد که چه کالایی وارد می شود تا به دستان اصلیاش برسد و بر قیمت ها تأثیر داشته باشد.

وی ادامه داد: نهایتا در کمیسیون تلفیق رای گیری همان رقم 172 هزار میلیارد تومانی را آورد که با محاسبه 4200 تومانی 9 میلیارد دلار می شود که در سال 1400، 8 میلیارد دلار بودجه تصویب شده است که ده ها میلیارد دلار هم از سران است. کل کشور در شهر و در نیمه های شب متولد و فروخته شد. این مهمترین توافقی است که شما در امر ایمان خود دارید. اختلاف نظرهایی که در کمیسیون تلفیق وجود داشت و نهایتاً به حفظ آرزوی رسید، برای 9 میلیارد دلار هم اختلاف نظر در صحن وجود دارد و، زیرا در حال حاضر متن مجلس در حال بررسی درآمدی بودجه است، باید منتظر بمانیم تا به زمان مناسب است و زمان مناسب است.

لاهوتی بیان کرد: نظر شخصی من این کمیسیون تلفیق تصمیم بسیار عاقلانه و درست گرفته و بدون اینکه شوک قیمتی به بازار تحمیل کند، به خوبی مدیریت کند چرا که به گفته وزیر جهاد کشاورزی قیمت مواد غذایی امکان دارد 40 الی 50 درصد افزایش پیدا کند. اگر یک بار سنگین مالی را به وجود بیاورد و این اظهار نظر با توجه به این شرایطی که ما در آن وجود دارد، بیشتر فشار بیاوریم به مردم و انجام تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری درست.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances