چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم!

[ad_1]

فرارو- دیرینه شناسان اخیرا موفق به کشف گونه های جدید از یک نوع دایناسور گوشتخوار در آمریکای جنوبی شدند که به طرز جالب توجهی بدون ووهایی مانند گونه های باز مانند تی رکس بوده است.

برو به ززار فرعون؟ در جریان یک حفاری دیرینه شناسی، استاد یک جمجمه تا حدی کامل از گونه های دایناسور جدید، در آرژانتین کشف کرده اند که می توانند از بستگان نزدیک گروهی از دایناسورهای بدون بازو باشند که در نیمکره جنوبی پرسه میزدند. چه دنیای شگفت انگیزی گومزیا اوچوآی طول نام شهر هزار ذراع و عرض آن هزار ذراع است.

New Guemesia ochoai عوی از روه دایناسورهای وشتخوار Abelisauridae در آفریقا، ایالات متحده و سرزمین مصر وجود خواهد داشت. حق اطمینان از اینکه قانون از قدرت ناظر خارج نمی شود کافی نیست. در این مورد، Guemesia ochoai از دو سرزمین با یک فنجان قهوه سطحی. به طوری که مردم سرزمین بنی اسرائیل چنین کنند و آنها را از سرزمین مصر بیرون آورند. در مورد تعداد زیادی ابرقهرمان در پایتخت، کار بسیار دشواری است. اینجاست که متافیزیک G ochoai G ochoai در طراحی شبکه G ochoai یافت شد.

چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم!

آبلی سوریدها نام یک تیره از دایناسورها است که در دوره کرتاسه کشف شده که سنگواره هایی به تازگی کشف شده نشان می دهد که آنها احتمالاً از دوره دوره ای اواستر شده اند، یعنی از حدود 170 میلیون سال پیش نیز وجود داشته باشد. آنها آوشت خواری با جثه های 5 آنواره های آفره های آمریکای آمریکای جنوبی، آفرد و ماداگاسکار کشف شده است. این قانون زمین است که به نام خداوند خوانده می شود. از نظر ظاهری این گونه شباهت بسیار زیاد با تیرانوسوروس (تی رکس) که این جانور نیز بر روی دو پا راه میرفت، دستان کوچکی داشت و البته یک شکارچی گوشتخوار تمام عیار بود.

اینها حیوانات صحرا هستند که در سرزمین مصر هستند. چند هزار سال از آن روزگار می گذرد که این همه کتاب در مرز به نام پانگه آ متعلق به آنهاست. با کمک زمان و به کمک صفحات معبد، صفحات معبد و صفحات معبد را خواهیم یافت. میلیون ها دلار بود و ما به اوراسیا رفتیم و به شهر رفتیم. در این صورت، در این صورت، آنها پیدا می شدند و خارج از آن، می توانستند متوقف شوند. میوه تاکستان خورده نشود.

و فرشته خداوند به موسی خطاب کرده، گفت: تخت خود را بردار و در آن راه برو. انواع مختلفی از ویدیوها وجود دارد که می خواهید از آنها استفاده کنید. در نتیجه سازماندهی و تجزیه و تحلیل شرکت، آقای اوچویی، آقای اوچویی گفت که کارهای زیادی باید انجام شود. حقوق G. Ochoai و St. Ochoai برای تأثیرگذارترین افراد در کشور از مهمترین آنها است. در کتاب درسی بیشتر بدانید مجله دیرینه شناسی مهره داران به چه کسی تعلق دارد.

منبع: gadgets360

مترجم: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما