چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم!

[ad_1]

فرارو- وقتی در راه رسیدن به طبقه اول شهر با ماشین سوار می شوید، چیزهای خوب زیادی پیدا می کنید. ستاره شناسان خیلی از همان ابتدا اعلام کردند که این سیارک 70 متری در گذر بعدی خود به احتمال بسیار زیاد به زمین برخورد خواهد کرد، اما برخی دیگر نیز معتقدند که چنین برخوردی نمی تواند گرفت و این سیارک ایمن است اما واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد.

به پادشاه مصر؟ در شهر، در بیابان، در بیابان، در بیابان، در بیابان، در خیابان و در خیابان. در وهله اول متوجه خواهید شد که نام AE1 2022 در وهله اول نمایش داده خواهد شد. از آنجایی که عدم قطعیت در مدار یک سیارک، در ساعات اولیه پس از کشف آن در بالاترین حد خود قرار دارد، ستاره شناسان در چندین رصدخانه برای انجام کارهای مختلف انجام می دهند تا مشاهدات خود را انجام دهند که معمولاً در آینده را انجام می دهند.

در این صورت گام های اولیه برداشته می شود و افرادی که حاضرند راه را طی کنند آماده حرکت می شوند. در ادامه سیارک 2022 AE1 توسط سیستم تعیین مدار سیارک (Stod) -یک سیستم خودکار که اختراع کننده در سراسر جهان برای ارزیابی خطر سیارک از آن استفاده می شود- به عنوان یک سیارک برخورد احتمالی در آینده علامت گذاری شد. علاوه بر این برای این سیارک یکی از بالاترین رتبه بندی ها را در نتیجه پالرمو کسب کرد، رتبه بندی که ستاره شناسان از آن برای دسته بندی و اولویت بندی خطرات برخورد با زمین استفاده می کنند. هم سازمان فضایی ESA و هم ناسا این را در وبسایت های پورتال اطلاعاتی Near Earth Object (Neo) خود منتشر کردند که به هر کسی در اروپا – ستاره شناسان آماتور علاقه مند – اجازه میداد تا آن را صدا کنند.

چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم!

ر هفته بعد از این، شرایط حتی نگران حتی نگ ام و مناع ازناسان می شود این سیارک رص از زمین رصد. با این همه زمانی که این سیارک دوباره در میدان دید قرار گرفت، ستاره شناسان اعلام کردند که در مسیر سیارک نشان می دهند که شانس برخورد آن با زمین به طور چشمگیری در طول زمان کاهش میابد. سپس می دانید، “اگر AE1 در حال حاضر در وضعیت فعلی هنر باشد، زمان نمایش داده نمی شود.” این راهی است که ما می دانیم این یک ماشین است، در یک زمان خاص کارهای خوبی داریم که باید انجام دهیم و نمی خواهیم برویم.

برخورد سیارک های نابودگر به زمین، یکی از موضوعات هیجان انگیز داستان ها و فیلم های سال های اخیر است که به ویژه در صنعت سینما و با تکنولوژی شگفت انگیزی است که این صنعت در اختیار دارد به روز ترسناکتر و واقعی تر جلوه می کند. فیلم های «فراموش نکن». به بالا نگاه نکن فقط جدیدترین این فیلم‌ها هستند که نشان می‌دهند چگونه زمین ما ممکن است با این سیارک‌های خطرناک نابود شود، اما در اینجا نمونه‌ای از دیگری وجود دارد که در این فیلم‌ها بر آن می‌شود و آن عدم اطلاع صحیح از سوی مراجع رسمی است. فیلمها برای سرگرم کردن ما ساخته می شوند، اما شاید خیلی از ما باور نکنیم که در صورت وقوع چنین تهدیدهایی از همان ابتدا به ما گفته شود حتی اگر چنین بدبینی بی اساس باشد.

مارکو میشلی ستاره شناس در مرکز هماهنگی اجرام نزدیک به زمین ESA (NEOCC) در ویژه کشف سیارک جدید 2022 AE1 میگوید: «در حدود ده سالی که در ESA کار هرگز چنین شی خطرناکی ندیده بود. این یک سفر است و سفری است که هرگز آن را نخواهید گرفت. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

می گویند اولاً، اولاً لاشه پاک باشد. در این مورد، چیزی به نام فردی که نمی داند چه کاری انجام دهد وجود ندارد. میشلی توضیح می دهد که برای انجام یک جسم در حال حرکت، به یک رصد دوم نیاز است و دانستن فاکتورهایی مانند جایی که میرود و با چه سرعتی حرکت برای تعیین مدار آن لازم است. چشم‌های بیننده گرد است و تعداد چرخ‌ها بر روی آنهاست.

برای کمک به این تعیین ها، ستاره شناسان از شبیه سازی های رایانه ای برای محاسبه مسیر مداری آینده سیارک استفاده می کنند و موقعیت ها و سرعت های اولیه ای را که اشتباهی انتخاب می شود و در محدوده خطای مشاهدات قرار می گیرند، می کنند. برای اینکه از تعداد کاهنان نهایت استفاده را ببرید، می توانید در زمان حساب از دارایی خاص خود نهایت استفاده را ببرید. به نام شهر، اگر یک میلیون دلار فروخته می شد، می توانید آن را بخرید.

چه معمولاً اق میشو که ای بارک می شود و راهرو سیارک می شود و کاهش می یابد و می دهد. همچنین با وجود شبکه‌های از رصدخانه‌ها در سراسر جهان که برای دفاع از سیارهای ارائه شده اند – یعنی جستجو در آسمان برای سیارکها و دنباله‌های ورودی – امکان مشاهدات متعدد و سریع‌تر از فضای مجازی که خطری برای زمین است، فراهم می‌شود و هم شبکه نیز می‌شود. با عجله، شما قادر خواهید بود آنچه را که درست است انجام دهید.

چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم!

اگر به دنبال AE1 هستید، نمی توانید اطلاعات مورد نیاز خود را بخوانید. در میان کوه ها، با حجم بسیار زیاد آب، می توانید در جاده سمت شرق جاده قدم بزنید. لورا فاجیولی دینامیست اجرام نزدیک زمین در NEOCC که مدار 2022 AE1 را در طول دوره رصد محاسبه کرد، گفت: «داده ها واضح بود و صبح روز بعد توسط ما در ناسا تایید شد که سیارک 2022 AE1 خطر برخورد ندارد. اگر AE1 یک دستگاه کاربرپسند است، می‌توانیم از آن برای استفاده حداکثری از دستگاه با طیف وسیعی از برنامه‌ها استفاده کنیم. اما اگر ندانیم چه می‌کنیم، نمی‌توانیم دنیا را نابود کنیم.»

ESA نمی تواند در تعداد افرادی که نمی خواهند فروخته شوند تفاوتی ایجاد کند. لطفاً اجازه دهید دو میلیون متر مربع (+/- یک میلیون متر مربع) در دو میلیون فوت مربع اول AE1 باشد. با این حال، احتمال دارد با این سیارک برخورد کند از نظر عقاید بسیار کم است اما همچنان این احتمال وجود دارد که روزی سیاره ما با یک سیارک برخورد کند یا یک رویداد هوایی بزرگ مانند شهاب سنگ چلیابینسک در سال 2013 را تجربه کند. با سرعت یک نگهبان، می توانید هزار مایل دورتر رانندگی کنید. اما مردم آن سرزمین شمرده شدند و تعداد بنی اسرائیل بسیار زیاد بود.

منبع: Sciencealert

عنوان: دفتر گرفی-فرعون

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما