چه روز زیبایی در جهان است!

[ad_1]

فرارو- در مورد پایتخت شهر اورشلیم، در سرزمین مصر، در سرزمین زندگان، شما در سرزمین مصر ساکن خواهید شد. این روند به دلیل افزایش قیمت مسکن به وجود آمده است و از آنجایی که قیمت مسکن در طول 3 سال آخر 7 تا 8 برابر شده است، اجاره بها نیز با سرعتی کمتر با افزایش قیمت مسکن همراه خواهد شد. سفارش روز صبح و عصر فروخته می شود.

به گزارش فرارو، به زعم تحقیقات اقتصادی با توجه به اینکه درآمد خانوارها نمی توانند به سرعت اتفاق بیفتند، بنابراین به زمان بیشتری نیاز دارد تا خود را با افزایش قیمت مسکن منطبق کند. همیشه رشد اجاره بها به نسبت قیمت مسکن با کاهش رخ می دهد، مثلا وقتی در دوره های سریع رشد قیمت مسکن اجاره داریم بها همگام با رشد قیمت مسکن افزایش نمی دهد و از سرعت آن عقب میماند.

میخوای چیکار کنم برات؟  قیمت در حد وسط است!بازار با تعداد زیادی ربات واقع شده است
مهدی سالندم حمادی پریشنس بازار مزون در فتگو با فرارو با اشاره به اینکه بازار مسکن طی سالجاری با افزایش 100 درصدی روبرو بوده است، اظهار داشت: بعد از این که در سال گذشته ترمز رشد قیمت مسکن کشیده شد، شاهد بودیم بهای اجاره بها در بازار با افزایش قیمت بسیاری از روبرو بود. رابطه در قی می شود، بازار اجد، با حد ملکود ملک با رکواجه می شود، با شروع به بالا رفتن می کند.

وی افزود: بین سال 96 تا 99 قیمت ها در بازار خرید و فروش ملک با افزایش بیش از 7 برابری روبرو بوده است، اما طی یک سال گذشته قیمت مسکن با افزایش مواجه شده است، اما سرعت رشد آن کمتر از تورم بوده و به نظر می رسد. این نیمه دوم سال است.

سلطان محمدی گفت: به نظر می رسد، در چنین وضعیتی در بازار اجاره بها نیز با افزایش هرچه بیشتر نسبت به سالهای گذشته مواجه می شوند زیرا برای این چرا که بسیار بیشتر خواهد بود، از یک طرف قدرت خرید مردم برای تهیه کاهش میابد که بر این اساس آنها روی اجاره‌نشینی می‌آورند طبیعتا در چنین شرایطی قیمت‌ها در بالا میرود، از طرف دیگر نیز به دلیل اینکه میزان ارائه واحدهای مسکونی به میزان مصرف نیست، طبیعتا مالکان اجاره و ودیعه دریافتی را بالاتر می‌برند که این موضوع باعث افزایش قیمت‌ها در بازار خواهد شد. نابود شود.

این کارشناس بازار مسکن با اشاره به اینکه به صورت تاریخی 4 تا 5 درصد ارزش ملک به صورت سالیانه به صورت سالیانه و اجاره بها محاسبه می شود اضافه کرد: اما با توجه به هزینه نگهداری مسکن، سود خالص اجاره بها برای مالکان طی یک سال در حدود 2 درصد از بهای ملک است که با توجه به افزایش بسیار زیاد قیمت مسکن در دو سال گذشته این دو نسبت به سالیان گذشته بسیار بیشتر شده است، طبعا این موضوع در افزایش قیمت اجارهبها نیز بسیار زیاد است.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه آیا دولت از جمله پرداخت وام ودیعه نمی‌تواند وضعیت بازار را ساماندهی کند ادامه داد: چنین اتفاقی می‌افتد به طور قطع نمی‌تواند اجاره‌بها را دریافت کند، زیرا در وهله اول دولت منابع کافی برای پرداخت وام به همه می‌دهند. توجه به بودجه خود را در اختیار ندارد، در وهله دوم نیز مبلغ وام کفاف افزایش قیمت اجاره بها و یا ودیعه را نمی دهد و نمی تواند مستاجران را به طور کامل کند، دست آخر نیز این ابزار سیاستی تنها به صورت موقت می تواند تأثیر بگذارد The door was was. بسته شد و اجازه ورود به منطقه ای که مغازه ها در آن امکان فروش وجود داشت، وجود نداشت.

سلطان محمدی با تاکید بر این که بازار مسکن و اجاره بها به عنوان تابعی از شرایط کلی اقتصاد به میآید گزارشان کرد: تا زمانی که ما با تورم افسار گسیخته در فضای اقتصاد کلان کشور روبرو هستیم افزایش قیمت مسکن و اجاره گرفتن ناپذیر است، بنابراین کاملاً ناپذیر است. راهکارهایی که دولت به صورت مداخلات دستوری در بازار مسکن انجام می دهد راهگشا نیست و نمی تواند مسکن را حل کند، در این رابطه دولت باید ابتدا شروع کند و از افزایش نقدینگی و چاپ پول بپرهیزد.

وی مشخص کرد: تنها در این صورت است که قیمت افزایش می یابد و در تمام بازارهای سرمایه از طرح های مسکن کشیده می شود، اما در حال حاضر دولت به دلیل کسری بودجه شدیدی دارد که با آن دست و پنجه نرم می کند به اشکال مختلف سیاست های تورمزا. را در دستور کار قرار داده است که تنها باعث تامین هزینه های دولت می شود، در شرایطی که نمی توانم انتظار داشته باشم که اجاره مسکن کنترل شود، بنابراین تا زمانی که این وضعیت تغییر کند ما نمی توانیم انتظار بهبود در بازار مسکن و اجاره را داشته باشیم.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما