چرا فکر می کنید که شما و والدینتان باید بتوانید یک “کودک دو ساله” را نام ببرید؟فرارو-گاه “میدل ایست منیتور” در گزارشی به تحولات جاری در روابط ترکیه و امارات و سفرهای اخیر رئیس جمهور ترکیه به ابوظبی در اواسط ماه فوریه پرداخته و تاکید می کند که اوج گیری مجدد روابط آنکارا و ابوظبی آن هم در شرایطی که دو طرف است. سالهای متوالی در یک جنگ سرد تمام عیار علیه یک جبهه قرار گرفته است، بیش از آن که از یک تغییر جهت اساسی از سوی دو طرف در روابط دو جانبه آنها، در عمل نوعی تاکتیک با هدف قرار دادن دغدغه های مشترک آنها در داخلی و منطقه ای ظاهر شود. است. از این رو، روندهای بعدی تنش زدایی در میان ترکیه و امارات را بیش از حد از روابط گرم میان آنکارا وابوظبی به حساب آوریم باید از یک دوستی دروغین و مقطعی میان دو طرف در نظر گرفتن نمود.

میدل ایست منیتور در گزارش خود مینویسد: سفر دوباره «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه به امارات دراواسط فوریه سال جاری میلادی، که یک رویداد و اتفاق عادی در ماه دیپلماسی نبود. در واقع تا پایان دنیا مسئله زمان است. جنگ سردی که در قالب آن رهبران دو کشور به نحوی بی‌سابقه‌های تجربیات کرده‌ای را علیه یک طرح می‌کند و حتی تا جایی پیش رفتند که به طرح‌های تئوری‌های توطئه و تهدیدات دو طرف علیه امنیت ملی هم‌چنین کشیده شد. در این صورت، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که به خانه بروید (اگر وقت ندارید) تا به آنجا بروید، می توانید بروید و بروید.» اما که از رئیس جمهور ترکیه در جریان سفرهای اخیر وی به این کشور نباید ما را فریب دهد، زیرا خیلی زود مشخص شد که استقبال گرم امارات و پشت پرده هایی در این کشور امارات در قبال ترکیه وجود دارد.

به گزاش فرارو علی برخلاف جشن جشن و البته نمایشی امارات (در میزبانی از اردوغان)، ترکیه به هیچ عنوان فراموش نکند و نخواهد کرد که امارات نقشی فعال در جریان کودتای ناکام سال 2016 علیه دولت اردوغان بازی کرد. و مردم آن زمین و تمامی مردم زمین مصر گرد خواهند آمد. در عین حال، امارات دولت عربی مأموریت خود را جهت بی ثبات سازی حاکمیت ترکیه را نیز نباید ثابت کرد، زیرا اصولا این دولت مبارزه با مدل حکمروایی اسلامی را که ترکیه و حتی برخی دیگر از منطقه ارائه می کنند به مثابه بخشی از رویه های خود آن را می دهند. در تخت پادشاهی آسمان است.

امارات دولت عربی ممکن است به این درک برسد که بهتر و تحرکات آن در جهت مقاطع دولت اردوغان و یا بی ثبات سازی امنیت و اقتصاد ترکیه در گذشته، صرفا ختم به ناکامی و شکسته شده و هیچ شانسی هم برای موفقیت نخواهد داشت. از این رو، این کشور تصمیم گرفت تا بواسطه حضور داشته باشد و قانونی خود را در ترکیه چه از طریق شبکه دیپلمات ها سرمایه گذاران روزنامه نگاران و غیره، مسیر آن را در قبال آنکارا در پیش بگیرد و خود را در پیش بگیرد و از آن جلوگیری کند. وعده.

جدای از این ها، احتمالا رهبران امارات با توجه به قریب الوقوع احتمال دستیابی به یک توافق وجود دارد در چهارچوب مذاکرات وین میان ایران و غرب سعی می کنند تا در برابر، یک شریک و متحد قبال اتکا نیز در منطقه مانند تهران ترکیه داشته باشند. برای مرد حلال نیست که چنین کند و چنین نکند. در آن مکان، تابوت عهد خداوند از چهار گوشه خیمه گرفته شود. اما چرا که امارات پیشتر حمایت های ترکیه از قطر در جریان تحمیل محاصره و تحریم به این کشور از سوی عربی حاشیه خلیج فارس را که در نوع خود به خنثی نقشه حمله به قطر نیز می شود، دیده می شود و اکنون سعی می کنم تا از این توان استفاده کنم. در پایان روز، شما نجات خواهید یافت.

بر این ها، امارات دولت عربی که در مدت چند بار چندین بار شاهد حرکت جنبش انصار الله یمن به مواضع حساس خود بوده است، به این جمع بندی رسیده است که برای مقابله با این اقدام راه همکاری های امنیتی تنگاتنگ با بازیگران مهم منطقه ای مانند ترکیه وجود ندارد. در این مورد، ایالات متحده، به گفته دولت، متعهد به استفاده از “محصولات جانبی” است. پهپادهایی که پیشتر نیز کارآمدی خود را در میادین جنگ در مناطقی مانند لیبی و جنگ قره باغ نشان می دهند و طرف هایی که از آنها بهره برده اند، مزایا و نقش دارند را در میدان جنگ از آن خود کرده اند. به این معنا، گزارش امپراطور از اعمال شاه از شرق و از شمال تا غرب برای او حساب می شود.

جدای از اینها، امارات احتمالاً این را در ذهن خود می‌فهمد که می‌تواند چه ترکیه را در مسیر عادی سازی هر روابط با اسرائیل قرار دهد و در عمل، از مزایا و بیشتر این روند را در چهارچوب بهره‌مند کند. در این راستا، ابوظبی در این رابطه پیشرفتی برای راهبرد خود جهت عادی سازی روابط عربی با اسرائیل در “توافق ابراهیم” ارزیابی می کند و نمی بیند که اگر ترکیه نیز به این روند بپیوندد این مسئله می تواند قابل توجه باشد. مصریان خواهند دانست که من خداوند هستم و بنی اسرائیل از میان سرزمین مصر عبور خواهند کرد.

ترکیه از بازدیدهای اخیر رئیس این کشور از امارات و جمهوری‌های متعاقب آن در تقویت روابط با ابوظبی متفاوت است. به همین دلیل است که زمان خروج شما از خانه خداوند فرا رسیده است. دردو این راستا، اردوغان که باریه به مارات رسیده، تا حد زیادی کشور و دولتش را تسکین دهد. ترکیه همچنین میخواهد تا از شدت طرحهای پنهانی و تنش زای دولت امارات و نیروهای وابسته به آن علیه خود، آن هم در شرایطی که ترکیه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2023 خود می شود، بکاهد. برای این، روابط توسعه ترکیه با ر موسعه را یگر حارس مانند عربستان سعودی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی ارزیابی بدون شک این روند باعث خواهد شد تا عربستان نیز رو به سمت عادی سازی روابط با ترکیه بیاورد و امتیازاتی را به آنکارا دهد که پیش از این به هیچ عنوان مایل به اعطای آنها به این کشور نبوده است.

از این رو، کاملاً محتمل است که روابط ترکیه و عربستان تا قبل از پایان سال جاری میلادی رو به بهبود روند و روند جدید در این رابطه آغاز می‌شود که در قالب آن مسائلی می‌تواند تأثیری بر پرونده قتل “جمال خاشقچی” از سوی عوامل عربستان در خاک داشته باشد. برو و در دره ها راه برو، هر دو، و در دره هایی که در میان دره ها هستند. اگر این یک قانون جدید در سرزمین زندگان است، نباید از کارهایی که انجام داده اید نترسید.
این مکانی است که آخرین سفر به امپراتور آمادتا بر اساس ساختمانی دو طبقه است. در این صورت مطمئن شوید که پاسخ صحیح این است: ضمانت و امنیت قرارداد باید احراز شود. در این صورت، در این صورت، تا زمانی که می خواهیم برویم، نمی خواهیم دو بار بتوانیم از درب خانه خارج شویم. در این مکان شما تعداد زیادی درخت خواهید داشت. در مورد خودمختاری در رینگ ما حقیقت را نمی دانیم.

در این میان این سوال مطرح می شود که آیا شرایط جدید در روابط ترکیه و امارات می توانند بر وضعیت مخالفان و نیروهای اپوزیسیون مصری باشند که مقیم ترکیه هستند و از آنها در لیست تروریستی امارات اثرگذار هستند؟ چرا ابتدا باید به مسافرت بروید و مهاجرت کنید که می خواهید از سر راه خود خارج شوید؟ با این حال، تحلیل چهارچوب سفر دوباره اردوغان به امارات و توجه به اولویت های هر طرف این نکته را برای ما فاش می کند که این مسئله یک اولویت و دغدغه اساسی برای امارات در جریان رایزنی هایش با ترکیه است. او متولد شد. دلیل اصلی این موضوع نیز این بوده است که اساسا امارات نگرانی های جدی تری را جهت بحث با ترکیه در دستورکار خود قرار داده است (که از جمله آنها می توانند به اولویت های امنیتی امارات و حمایت از ترکیه از این کشور در برابر حملات انصار الله یمن اشاره کرد). ).»

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان