چرا آینده بازاریابی ویدئویی؟

[ad_1]

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویراستاران مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

دوران تبلیغات تلویزیونی و رادیویی مدت هاست که گذشته است و بازاریابی دیجیتال به سرعت جای آن را می گیرد. امروزه تبلیغات آنلاین می تواند کسب و کار شما را هر روز در مقابل میلیون ها مشتری قرار دهد. البته فراموش نکنید که با قیمتی بسیار کمتر از رسانه های سنتی …

بدون شک آینده دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات ویدیویی نهفته است. این به این دلیل است که تبلیغات ویدئویی دیجیتال به تبلیغ‌کنندگان این فرصت را می‌دهد که داده‌های تحلیلی را جمع‌آوری کنند، آگاهی از برند را افزایش دهند، هدف‌گذاری را افزایش دهند و پیام‌ها را شخصی‌سازی کنند. قابلیت هایی که بیلبوردهای سنتی یا تبلیغات تلویزیونی به هیچ وجه نمی توانند با آن رقابت کنند.

از زمان همه‌گیری کرونا، مردم بیش از هر زمان دیگری درگیر محتوای دیجیتال شده‌اند. وقتی روندها و آمارهای بازاریابی محتوا را دنبال می کنیم، می بینیم که محتوای ویدیویی در حال حاضر محبوب ترین است.

فقط فکر کنید که 90٪ از مصرف کنندگان می گویند که محتوای ویدیویی به آنها در تصمیم گیری خرید کمک می کند. این یکی از دلایلی است که چرا بازاریابان آینده باید درباره بازاریابی ویدیویی بدانند. اما چه دلایل دیگری را می توان بیان کرد؟

ویدئو پربازدیدترین متن آنلاین است.

انتظار می رود تا سال 2022، ویدئو حدود 82 درصد از ترافیک اینترنت جهانی را تشکیل دهد. هشتاد و پنج درصد از کاربران اینترنت حداقل یک ویدیوی آنلاین در ماه تماشا می کنند و 54 درصد از مصرف کنندگان مایلند محتوای ویدیویی بیشتری از برند مورد علاقه خود ببینند.

با توجه به این سطح از مخاطبان، جای تعجب نیست که چرا 87 درصد از متخصصان بازاریابی مایل به استفاده از تبلیغات ویدیویی هستند. البته تبلیغات ویدیویی نیز سودآور است. این به این دلیل است که 88٪ از بازاریابان ویدیویی از بازگشت سرمایه کمپین های ویدیویی خود راضی هستند.

از نظر جلب مشارکت در شبکه های اجتماعی، هیچ محتوایی نمی تواند با محتوای ویدئویی رقابت کند. در پلتفرم فیس بوک، پست های ویدئویی 135 درصد بیشتر از پست های ویدئویی دسترسی ارگانیک دارند. در اینستاگرام، پست‌های ویدیویی دو برابر عکس‌ها تعاملی هستند. مطمئناً هر چه بیشتر درگیر باشید، محصول شما تمرکز بیشتری خواهد داشت. با محتوای ویدیویی، فرصتی عالی برای معرفی کسب و کار خود به مهم ترین مخاطبان خواهید داشت.

همچنین ممکن است علاقه مند باشید: ایجاد یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه با تیم اسپیرال

ویدئو برند شما را انسانی تر می کند.

محتوای نوشتاری هرگز نمی تواند به اندازه محتوای بصری با مردم ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال، ظهور یوتیوبرها به عنوان کارآفرینان در دنیای مدرن این ادعا را تأیید می کند. برندها همچنین دریافته اند که انتشار محتوای ویدیویی آموزنده به آنها کمک می کند تا رابطه عمیق تری با مخاطبان خود ایجاد کنند.

این امر باعث شده است که امروزه خدمات ویدیویی بیش از هر زمان دیگری محبوبیت پیدا کند. طبیعتاً برندها سعی می کنند انسان دوستانه تر باشند و با مخاطبان خود ارتباط مؤثرتری برقرار کنند. مردم زمانی که از نظر عاطفی برانگیخته می شوند، تمایل بیشتری به خرید آن دارند.

اگر بازاریابی ویدیویی را جدی می گیرید، می توانید از این مطالب بصری ارزشمند برای بیان داستان خود برای مردم استفاده کنید. از طریق ویدیوهای هوشمند به مردم اجازه دهید از شرکت شما مطلع شوند و خواهید دید که اعتماد بیشتری به برند شما دارند.

نرخ تبدیل ویدیو را چند برابر کنید.

آماری که در مورد تأثیرات شگفت انگیز ویدیوها بر نرخ تبدیل می شنویم، افسانه ای نیستند. طبق آمار رسمی، ارسال ویدیوهای مرتبط در صفحات فرود سایت می تواند نرخ تبدیل مشتریان بالقوه به خریداران را تا 80 درصد افزایش دهد! این درصد آن درصدی نیست که بخواهید نادیده بگیرید!

افزودن ویدیو به صفحات فرود، مدت زمانی را که بازدیدکنندگان در وب سایت شما می گذرانند افزایش می دهد. هنگامی که آنها را به محتوای جالب علاقه مند کردید، احتمالاً انگیزه بیشتری برای مرور بقیه وب سایت شما خواهند داشت. می‌توانید یک فراخوان یا متن الهام‌بخش به ویدیوی جذاب خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان خود را تشویق به اقدام کنند.

ویدیو محتوای شما را قابل هضم تر می کند.

انسان در عصر سرعت بیش از هر دوره تاریخی دیگری بی حوصله و عجول است. مقالات طولانی اغلب می توانند برای خوانندگان خسته کننده باشند. حتی اگر اطلاعات مرتبط و حقایق و نکات کلیدی را ارائه دهید، مطالب نوشته شده خسته کننده است. خوشبختانه محتوای ویدیویی این مشکل را حل می کند.

با ارائه نکات اصلی یک مقاله یا پست به صورت ویدئویی به راحتی می توانید نکات ارزشمند خود را هضم کنید و همه چیز را برای بینندگان ملموس کنید. بسیاری از برندهای جهانی مانند پاناسونیک از این تکنیک استفاده می کنند. آنها علاوه بر ارائه پست های متنی آموزنده و ارزشمند، ویدئوهای کوتاهی را نیز اضافه می کنند که نکات اصلی مقاله را خلاصه می کند.

یک مقاله می تواند راه حلی عمیق ارائه دهد، یک ویدیوی کوتاه و قانع کننده نکات اصلی را برجسته می کند. به این ترتیب می توانید واقعاً مخاطب خسته را جذب کنید و علاقه آنها را به موضوع افزایش دهید.

ویدیو سرگرم کننده تر و قابل اشتراک گذاری است.

یکی از اهداف اصلی شما در بازاریابی ایجاد آگاهی از برند است. خبر خوب این است که ویدیوهای با وضوح بالا برای این کار عالی هستند. آمارها ادعا می کنند که مردم 12 برابر بیشتر از متن و تصویر ویدئو به اشتراک می گذارند.

این نوع محتوای بصری برای کاربران شما جالب تر و برای برند شما ارزشمندتر است. به عنوان مثال، یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب ویدیو است. می توانید روی برجسته کردن مزایای محصول خود تمرکز کنید یا آموزش های مفیدی در مورد نحوه استفاده از آن ارائه دهید.

اگر بتوانید ویدیوهای خود را هیجان انگیز و کمی طنز بسازید، مخاطبان شما آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک خواهند گذاشت. بنابراین برای موفقیت در بازاریابی ویدئویی، باید خلاق باشید، محتوای منحصر به فرد و جالب ایجاد کنید و به برند خود شخصیت بیشتری بدهید.

کارشناسان پیش بینی می کنند که آینده بازاریابی ویدئویی بیشتر به محتوای ایجاد شده توسط مشتریان برند بستگی دارد تا به محتوای ایجاد شده توسط برند! بنابراین مهم نیست که در مورد افراد تأثیرگذار در صنعت خود چه فکری می کنید، واقعیت این است که محتوای آنها بسیار محبوب است و قطعاً باید روی این صفحات سرمایه گذاری کنید. زیرا اکثر شرکت های هوشمند این کار را برای تصویربرداری از آینده انجام می دهند.

بهترین و موثرترین ویدیوها را با تیم تبلیغاتی اسپیرال دریافت کنید!

اکنون که مزایای بازاریابی ویدیویی را می دانید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا شروع کنید. پیشنهاد می کنیم اولین قدم خود را با انتخاب Spireltim بردارید! کار ما در تیم اسپیرال با شناسایی روندها، ترجیحات، مهارت ها و اهداف کسب و کار شما آغاز می شود.

پس از جلسات مقدماتی و آشنایی با داستان و پیام برند شما، بهترین ایده ها را برای ساخت بهترین ویدیوها انتخاب خواهیم کرد. سپس تیم ما تمام مراحل ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی را از نوشتن فیلمنامه تا فیلمبرداری و ویرایش را طی می کند و شما فقط می خواهید نمای شگفت انگیز ویدیوی خود را در فضای دیجیتال ببینید.

زمان، توجه، پشتکار و صبری که تیم ما در اسپیرل صرف ساخت ویدیو کرده است منجر به ایجاد ویدیوهایی شده است که تاکنون در عرصه دیجیتال بازدیدهای زیادی داشته است. خوشبختانه از شما انتظار می رود که بخشی از این رکورد بزرگ باشید. ما به قدرت ویدیو ایمان داریم. به جای تکیه بر متن، اشکال پیچیده یا سخنرانی های طولانی، می توانید هدف خود را در چند ثانیه به مخاطبان خود نشان دهید و آنها را به سمت محصول خود بکشانید.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما