پردازنده های AMD می توانند ابزار بعدی ماینرها باشند – Zomit

[ad_1]

با معرفی رمزارز چیا و افزایش ده برابری قیمت هارد، اکنون نوبت به پردازنده های مشاور AMD رسیده است که قربانیان بعدی ماینرها باشند. ماینرها می‌توانند ارزهای دیجیتال چای، از جمله لپ‌تاپ، رایانه‌های خانگی، شبکه‌های شرکتی و حتی Raspberry Pie را استخراج کنند، اما انجام این کار باعث از بین رفتن 512 گیگابایت SSD در 40 روز می‌شود.

اکنون، با توجه به روندهای دیجیتال، به نظر می رسد پردازنده های AMD قربانی بعدی استخراج ارزهای دیجیتال به نام Raptorium باشند. الگوریتم استخراج Raptorium از کش L3 بزرگ در پردازنده دسکتاپ رایزن برای تولید ارزهای دیجیتال استفاده می کند.

آمار محاسبه‌گر سودآوری استخراج Raptorium نشان می‌دهد که یک مشاور 5950x می‌تواند روزانه 161 رمز Raptorum را با نرخ هش 4247 هش در ثانیه استخراج کند. با توجه به قیمت 0.00215607 Raptorium در 13 نوامبر 1400، این عدد با منبع تغذیه 125 وات معادل 3.47 دلار است.

Raptorium-Mining-Farm-2

بازده سالانه استخراج رپتوریوم با استفاده از پردازنده رایزن 5950x 930.75 دلار خواهد بود. در حالی که Raptorium یک ارز دیجیتال در حال ظهور نیست، امکان استفاده از یک پردازنده مشاور برای استخراج آن می‌تواند نگرانی‌هایی را در مورد افزایش قیمت CPU ایجاد کند. هر چه کش بزرگتر باشد، سود بیشتر است.

Raptorium-mine-fam

هر دو پردازنده کش 5900x و 5950x L3 دارای 64 مگابایت هستند و قیمت مناسب این دو پردازنده برای کارنامه آنها قابل توجیه است، اما با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال هر روز می توان سود بیشتری را برای ماینرها ایجاد کرد. برای استفاده از یک پردازنده با حافظه پنهان بزرگ.

بنابراین، پردازنده های Raizen سری Threadripper یا Epyc با حافظه نهان L3 بالا ممکن است هدف بعدی استخراج کنندگان این ارز دیجیتال باشد.

مقالات مرتبط:

به عنوان مثال، یک پردازنده Raizen 3970x با 128 مگابایت کش L3 و 8587 هش در ثانیه می تواند 325 رپرتوار (7.01 دلار) در روز تولید کند.

بازده سالانه استخراج Raptorium با استفاده از پردازنده Raizder 3970x Raiser 2558.65 خواهد بود. با توجه به اینکه ماینرها مایلند بیشتر برای استخراج ارزهای دیجیتال هزینه کنند، هزینه فعلی خرید پردازنده های AMD ممکن است مانعی برای بهبود ظرفیت استخراج آنها نباشد.

خوشبختانه در حال حاضر هیچ مشکلی برای تولید و عرضه پردازنده های AMD در فروشگاه های سخت افزاری وجود ندارد و Raptorium هنوز تهدیدی جدی برای پردازنده ایجاد نمی کند، اما نظارت بر بازار و قیمت و عرضه این محصولات در اینجا بی ضرر نخواهد بود. . این بار

آینده پردازنده های مشاوره و استفاده از آنها برای استخراج رمزها را چگونه ارزیابی می کنید؟

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما