پذیرش ابر ترکیبی نیازمند یک وضعیت امنیت سایبری جامع است

[ad_1]

این دومین مقاله از مجموعه است. اولین مورد بر اهمیت آماده سازی مشاغل برای آینده و نحوه کار از طریق موانع مشترک در مسیر دیجیتالی شدن متمرکز بود. ما همچنین بحث کردیم که چگونه مدرن‌سازی زیرساخت‌های داخلی به‌عنوان بخشی از رویکرد Hybrid Cloud می‌تواند توسط زیرساخت‌های Hyperconversed (HCI) به بهترین شکل انجام شود، که مدرن‌سازی را قادر می‌سازد که قدیمی و جدید را به بهترین نحو ترکیب کند.

در این مقاله، چالش‌هایی را که شرکت‌ها در توسعه و حفظ یک استراتژی امنیتی جامع در یک محیط ترکیبی در نظر می‌گیرند، بررسی می‌کنیم.

طلال الکیناوی مدیر ارشد بازاریابی محصول در Azure است.

امنیت قبل از حمله آغاز می شود

بدون استثنا، مسائل امنیت سایبری اولویت بالایی دارند و تهدیدی واقعی برای سازمان ها به شمار می روند. نقض گسترده اخیر داده های مصرف کننده توسط شرکت های نام آشنا تنها بر اهمیت امنیت تأکید می کند. داده های هک شده و نقض شده از منابع محل کار، مانند دستگاه های تلفن همراه و اینترنت اشیا (IoT)، وضعیت تهدید را با نیروی کار جدید مجزا و از راه دور ناشی از Covid-19 تغییر داده است. در واقع، تقاضاهای جدید برای امنیت، به ویژه مدیریت هویت و دسترسی برای محافظت از کارکنان راه دور و داده‌های حیاتی شرکت، منجر به افزایش قابل توجه HCI در سال گذشته شد.

اکثر کسب و کارها داده های ناامن زیادی را نگه می دارند. نقض‌های امنیتی این قدرت را دارند که همه کسب‌وکارها، حتی قوی‌ترین مؤسسات را مختل کنند. پذیرش فزاینده مدل‌های مبتنی بر ابر، سطوح جدیدی از نگرانی را برای بسیاری از سازمان‌ها، به‌ویژه سازمان‌هایی که تازه مهاجرت ابری خود را آغاز کرده‌اند، به همراه دارد.

همه اینها به یک نتیجه منتهی می شود: نیاز به یک استراتژی امنیتی جامع برای هر کسب و کاری با در نظر گرفتن پذیرش ابر ترکیبی.

یک استراتژی امنیتی چند سطحی

تغییر محیط کسب و کار، استفاده از داده‌های اضافی و چشم‌اندازهای تهدید در حال تکامل، شرکت را ملزم می‌کند تا راه جدیدی را برای نگاه کردن به امنیت برای حمایت از ثبات، نوآوری و رشد اتخاذ کند. شرکت ها به یک رویکرد داخلی و یکپارچه برای حفاظت هوشمند از ریسک برای بارهای کاری که در یک محیط ابری به لبه کار می کنند نیاز دارند. اینتل و مایکروسافت با یکدیگر همکاری می کنند تا زنجیره ای از اعتماد را در فناوری نرم افزار و سخت افزار ایجاد کنند تا به حفاظت از داده ها و برنامه های کاربردی سازمان کمک کند، صرف نظر از اینکه در کجا در محیط ترکیبی زندگی می کنند.

این استراتژی امنیتی چند سطحی نرم افزار Azure Stack HCI را با سخت افزار اینتل ادغام می کند، جایی که سخت افزار سرور با هسته امن امنیت مدرن را با تکیه بر اعتماد ریشه به عنوان بلوک های سازنده حیاتی فراهم می کند. یک برنامه هسته ایمن قابلیت های اضافی را ارائه می دهد که نشان دهنده استانداردهای دستگاهی است که هنگام انتخاب سخت افزار HCI با جعبه های سندرم افزار و امنیت مبتنی بر مجازی سازی (VBS) به آن نیاز دارید.

امنیت فراگیر مستلزم زوایای مختلفی از جمله ساده سازی رویه ها، قابلیت های دفاعی پیشرفته و وضعیت دفاعی پیشگیرانه است. VBS شما را قادر می سازد تا بخش های حیاتی سیستم خود را ایزوله کنید، حتی از شما در برابر بدافزارهای ممتاز محافظت می کند. با سرورهای هسته امن مایکروسافت، همه این قابلیت ها فعال می شوند و به تیم های عملیات فناوری اطلاعات و امنیت اجازه می دهد توجه خود را به جایی که بیشتر مورد نیاز هستند معطوف کنند.

با بهبود سطوح نرم‌افزار امنیتی، مهاجمان و افراد دارای اهداف مخرب به طور فزاینده‌ای کناره‌گیری می‌کنند و آسیب‌پذیری‌های جدیدی را برای بهره‌برداری بررسی می‌کنند. مایکروسافت در حال سرمایه‌گذاری بر روی فناوری کاهش بهره‌برداری است که می‌تواند بهتر از مزایای امنیتی موجود از سخت‌افزار پیشرفته استفاده کند. با در نظر گرفتن این موضوع، اینتل معتقد است که امنیت باید از پایین ترین سطح ممکن آغاز شود: در سیلیکون. اینتل به ایجاد زنجیره ای از اعتماد کمک می کند تا داده ها را در تمام مراحل چرخه عمر خود، چه داده ها در حالت استراحت، در حال پرواز یا در حال استفاده، ایمن نگه دارد. این مبتنی بر نوآوری فناوری در نسل سوم پردازنده‌های مقیاس‌پذیر Intel Zion است که عملکرد موفقیت‌آمیز شتاب رمزنگاری را ارائه می‌کند، از ایجاد یک محیط پیاده‌سازی قابل اعتماد مبتنی بر سخت‌افزار تا رمزگذاری حافظه و محافظت از ماشین‌های مجازی و داده‌های در حال استفاده به‌طور مستقل. رمزگذاری جامع را در ابر یا در لبه فعال کنید.

متخصصان امنیت نیاز به توانایی شناسایی و رسیدگی مستقیم به تهدیدات دارند که در عملیات روزانه کل سازمان به وجود می آیند. در اینجا، Azure Defender پوشش منابع گسترده‌ای را از هر فناوری جستجو و پاسخ گسترده (XDR) در بازار امروز، کاربران، دستگاه‌ها، برنامه‌ها، ماشین‌های مجازی، پایگاه‌های داده SQL، IoT و موارد دیگر ارائه می‌کند – همه از یک فروشنده واحد.

Azure Defender از محیط‌های Azure و ترکیبی محافظت می‌کند و تضمین می‌کند که منابع زیرساخت ابری شما در برابر تهدیدات رایج، مانند ماشین‌های مجازی بیرحمانه، یا حمله به ذخیره‌سازی یا تزریق SQL، یا به حداقل رساندن تهدیدات برای کانتینرها، خدمات مدیریت پیشرو برای دستگاه‌های IoT محافظت می‌شوند. Azure Defender از تمام این منابع به طور مستقیم از تجربه Azure محافظت می کند و از ماشین های مجازی داخلی و چند ابری و پایگاه داده های SQL با استفاده از Azure Arc محافظت می کند.

ابزارهایی برای پشتیبانی از ماموریت شما

رهبران آینده نگر توافق دارند که پیاده سازی یک زیرساخت یکپارچه بر روی نرم افزار و سخت افزار می تواند به سرعت امنیت یک سازمان را تقویت کند. با این حال، برای استفاده کامل از رویکرد ایمن ابر ترکیبی، شرکت‌ها به ابزارهایی برای ارزیابی وضعیت امنیت شبکه، محافظت از بار کاری، افزایش هشدارهای ایمنی و ارائه توصیه‌هایی برای حذف حملات و حذف تهدیدات آینده – با سرعت بالا، در فضای ابری، بدون نیاز به ابزارهایی نیاز دارند. گسترش.

مرکز امنیتی Azure یک سیستم مدیریت امنیت زیرساخت یکپارچه ارائه می دهد که امنیت مراکز داده شما را افزایش می دهد و حفاظت از تهدیدات پیشرفته ای را برای محیط شما فراهم می کند. علاوه بر استقرار زیرساخت‌های داخلی اضافی، سازمان‌ها همچنین می‌توانند از خدمات ابری Azure برای پشتیبان‌گیری و امنیت استفاده کنند.

تا پایه و اساس آینده را فراهم کند

یکپارچه‌سازی زیرساخت‌های مدیریت‌شده در فضای ابری، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا با استفاده از زیرساخت‌های ابری ترکیبی واقعی با در نظر گرفتن امنیت کامل، نوسازی و سرمایه‌گذاری‌های آینده‌نگر را انجام دهند. اگر سازمان شما آماده اتخاذ یک سیاست امنیتی جامع برای محیط های ترکیبی است، امروز درباره Azure Stack HCI بیشتر بدانید.

آخرین سیستم Azure Stack HCI مبتنی بر Intel و ویژگی‌های جدید را در Azure.com/HCI ببینید. زمانی که آنجا هستید، نرم افزاری را که مایکروسافت در دسترس قرار داده است را برای یک دوره آزمایشی رایگان 60 روزه دانلود کنید.

بیوگرافی: طلال الکیناوی، مدیر ارشد بازاریابی محصول در Azure Marketing در مایکروسافت است، جایی که اشتیاق او به تحول دیجیتال ابری و هوش مصنوعی، بازاریابی ابری و استراتژی محصول شرکت را نشان می دهد.

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما