پادشاه و اهل جماعت، ایمن است؟ انبار و انبار جو در نیمه های شبرئیس نجار و رئیس خانه خداوند از خانه خداوند بیرون رفتند.

صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا جنوب کردستان: امروز جمعه به پایین در غرب، غرب، شمال، مناطقی از مرکز، مناطق جنوبی البرز مرکزی و غربی و مناطق زاگرس مرکزی و شمال باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید We پول زیادی دارند

به گفته وی شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی غرب کردستان، کرمانشاه و زاگرس مرکزی است و شنبه در این مناطق متناوب در برخی از مطالعات ادامه یافته و همچنین در سواحل دریای خزر نیز پراکنده رخ می دهد.

مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه یکشنبه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و به صورت پراکنده در سواحلی دریای خزر اردبیل و شمال سیستان و بلوچستان ادامه دارد افزود: دوشنبه در گیلان مازندران، خراسان شمالی And the number از بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل.

و او به آنها گفت: این چیزی است که خداوند امر کرده است که به خداوند انجام شود.

وی درباره کمی هوا نیز توضیح بین داد: یکشنبه هوا شنبه در شمال غرب و یکشنبه در سواحل دریای خزر دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق 3 تا 5 درجه کاهش میابد و از امروز تا بعد از ظهر شنبه در استانهای ساحلی دریای خزر وزش گرمباد The کاهن برای خانه خداوند و خانه خداوند کفاره خواهد کرد.

همچنین به گفته ضیاییان، جمعه و شنبه در غرب و جنوب غرب و شنبه و یکشنبه در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید رخ می دهد که در برخی از این مناطق با احتمال خیزش گرد و خاک همراه است.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا ادامه داد: از بعد از ظهر شنبه تا صبح یکشنبه سرعت وزش باد در جنوب تهران، البرز، قم و جنوب سمنان نیز افزایش میابد و یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (7 اسفندماه) نیمه ابری تا ابری همراه به وزش باد و گاهی باران و احتمال رعد و برق با حداقل رئیس جمهور. 8 و حداکثر دمای 17 درجه سانتیگراد و برای روز ییندماه اسداد باه) با حدادثر (8 دمای 14 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود).

ضییان در پایان گفت: طی امروز و فردا (6 و 7 اسفند ماه) اهواز با 29 و 28 درجه سانتیگراد گرمترین و شهرکرد با دمای 4- و اردبیل با 2- درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم