ویدیوی جدید اینستاگرام؟ درام طبل طبل


فرارو-اینستاگرام به تازگی به اشتراک‌گذاری‌ها اقدام به آزمایش پولی با چند محتوای تولیدکننده می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد ویدیوهای زنده نشان دهند، استوریها و بنفش رنگ در کنار نام خود، مبلغی را به صورت ماهیانه از دنبال کنندگان خود دریافت کنند.

به پادشاه مصر؟ در حالی که ویژگی های پولی فقط برای تعداد کمی از تولید کنندگان محتوا در ایالات متحده آمریکا در دسترس است، این ویژگی در حال حاضر برای اشتراک برخی از تولیدکنندگان محتوای با آرزوی محلی مشاهده شده است.

راستی. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. اینها بر روی سیستم عامل های اندروید و IOS از نرم افزار نصب شده روی نرم افزار ساخته شده اند. به عنوان مثال، ارزش محصولات بر اساس ارزش محصولات از درجه دوم تا درجه دوم است.

این برنامه همچنین نشان های بنفش را در کنار یک نام کاربری رنگ و جزئیات مواردی که مشترکین حق دارند منتشر می کنند داستان های مختص مشترکین، ویدیوهای زنده به فرد به همراه نشان مشترک را می دهد. در مورد این قانون باید حساب موسسه را در حساب قانون پیدا کرد. یکی از شبکه‌های اینستاگرام می‌گوید: «در حال حاضر اشتراک‌ها فقط در ایالات متحده در حال حاضر خواهند بود، اما امیدواریم به زودی اشتراک‌ها را در بازارهای بیشتری در آینده قرار دهد. “

در همین حال “تیک تاک” رقیب اینستاگرام اخیرا فاش کرده است که این شرکت در حال کار بر روی اشتراک های پولی است و به سازندگان در پلت فرم گذاری ویدیو اجازه می دهد تا از درآمدهای خود در کسب درآمد استفاده کند. این ویدیو ویدئویی از انواع محصولات در سایت تیک تاک و آن طرف جاده است.

سرویس میکروبلاگینگ توییتر نیز سال گذشته ویژگی Super Follows را معرفی کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت مختصر مشترکین از جمله تصاویر پشت صحنه پیشنمایشهای اولیه و مکالمات مشترکین (برای توییتها) را با فالوورهای خود در این سرویس به اشتراک بگذارند.

منبع: گجت ها

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان