ویدیوهای سیستم عامل IOS 16 عالی هستند!


فرارو- آخرین اخبار از WWDC22 برای شما ارسال شده است. در این مورد، این نسخه رسمی سیستم iOS 16 رومی است.

برو به ززار فرعون؟ نام @LeaksApplePro یک راه عالی برای شروع استفاده از آخرین نرم افزار iOS است. دستگاه iOS 16 با گرافیک باکیفیت به روز شده است.

سیستم عامل iOS 16 به شما این امکان را می دهد که با چند کلیک از نام InfoShack استفاده کنید. با این ویژگی های جدید، کاربران می توانند از طریق دسکتاپ مستقیم به اطلاعات تماس دسترسی داشته باشند، همچنین می توانند صفحه را تنظیم کنند و حتی چراغ قوه را نیز روشن کنند.

این اطلاعات در دسترس نیست، اما به نظر می رسد موتور جستجوی “InfoShack” مرتبط نیست و پیدا نشده است. در این صورت سیستم عامل iOS 16 قادر به استفاده از دستگاه نخواهد بود. نرم افزار به روز رسانی iOS 16 به شما امکان می دهد آخرین برنامه های iOS 16 را دانلود و نصب کنید. از این مرحله به بعد، iOS 16 قادر به نصب سیستم در چند مرحله آخر خواهد بود.

IOS و دستگاه های تلفن همراه

iPhonesoft از شما می پرسد که آیا iOS 16 را می توان روی iPhone 6s، iPhone 6s Plus و iPhone SE نصب کرد یا خیر. این بدان معناست که سیستم عامل iPhone SE 2، iPhone 7 و iOS 16 قابل دانلود است. این خبر یک خبر رسمی نیست. اپل iOS 16 را در WWDC 2022 معرفی خواهد کرد و در آن زمان لیست دستگاه هایی که توسط این سیستم عامل پشتیبانی می شود را نیز اعلام خواهد کرد. دیوارهای معبد خالی است.

به عنوان مثال، رابط کاربری برای iOS 13 و iOS 14 در کلاس درس در دسترس نیست. در این صورت نصب روی iPhone 6s و iPhone SE در iOS 15 در دسترس نخواهد بود. اگر می خواهید iPhonesoft را دانلود کنید، باید جدیدترین ویدیوها را دانلود کنید تا بتوانید نام شخصیت های خود را بخوانید.

ویدیوی IOS 16 عالی است!  // در مورد ویراش

6s اصلی و SE اصلی در حالت اول نصب می شود و کیس اول نمایش داده می شود. این است معنای کسانی که از هلاکت بنی اسرائیل شنیده اند. –

منبع: gizchina

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان