(ویدئو) شاه کبرا به عنوان محبوب ترین شکارچی جهان انتخاب شدیک شکارچی معروف مار هندی پس از گزیده شدن از ناحیه ران توسط یک مار کبری 3 متری در بیمارستان بستری شد.

به گزارش فرارو، واوا سورش 48 ساله روز دوشنبه یک کینگ کبرا را به کرالا برد که توسط آنها گاز گرفته شد.

فیلم تکان دهنده ای که توسط یک مرد محلی گرفته شده است لحظه ای را نشان می دهد که سروش قصد داشت مار را از کیف بیرون بیاورد و پس از چندین بار خم شدن در ران راستش توسط مار گزیده شد.

اما در کمال تعجب توانستند مار را قبل از بیهوشی و انتقال به بیمارستان در کیسه ای قرار دهند. وی در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان بستری است.

گربه که در آنجا دچار حمله قلبی شد به یک کالج خصوصی پزشکی در کوتایام منتقل شد. پزشکان وقتی متوجه شدند که ضربان قلب او تنها 20 درصد ضربان طبیعی او است، تصمیم گرفتند او را برای درمان شخصی به بیمارستان بزرگ‌تری در کوتایم ببرند. او یک شب در بیمارستان بستری شد و پزشکان صبح سه شنبه گفتند که وضعیت سلامتی او بهبود یافته است.

هندوستان تایمز گزارش داد که مارگیر هنوز بیهوش و تحت مراقبت عمیق است، اما زنده است. پزشکان هشدار می دهند که مدتی طول می کشد تا اثرات سم آشکار شود و نمی توان گفت که آیا بیمار فورا بهبود می یابد یا خیر.

سورش در طول بیست سال زندگی حرفه ای خود گفت که هزاران مار صید کرده و صدها بار گزیده شده است.

او به تازگی دوران نقاهت خود را به پایان رسانده بود که توسط مار دیگری در بیمارستان گزیده شد و روز دوشنبه سعی کرد یک شاه کبرا را بگیرد.

این خانواده روز جمعه با سورش در شهر کوریچی تماس گرفتند و از خوابیدن یک مار کبری در نزدیکی انبارشان خبر دادند. سورش به خانواده گفت که سرش شلوغ است، اما توصیه کرد که تا زمانی که خزنده آنجاست، دوشنبه بیاید. او روز دوشنبه حدود ساعت 16 وارد شد و این ماجرای تلخ برایش اتفاق افتاد.

انگشت اشاره دست راست او به دلیل گزش مار که در سال 2005 او را گزید فلج شد. در سال 2020، چند هفته پس از گزش مار در بیمارستانی در Tiruvananthapuram گذراند.

شاه کبرا یک مار سمی است که نوروتوکسین های قدرتمندی را از طریق ساقه های کوتاه متصل به فک بالایی خود تزریق می کند. اگرچه این سم به طور خاص کشنده نیست، اما این مارها غدد سمی دارند، به این معنی که می توانند زیاد نیش بزنند که اغلب کشنده است. یک پادشاه مار کبری با غدد سمی کامل و زمان کافی برای قرار دادن آنها می تواند نوروتوکسین های کافی را به سوزن تزریق کند که برای کشتن 20 نفر یا یک فیل بزرگ کافی است.

سموم به اعصاب و مغز حمله می کنند، ماهیچه های کنترل کننده تنفس و ضربان قلب را فلج می کنند و اغلب در عرض 30 دقیقه باعث ایست قلبی یا خفگی می شوند.

تنها درمان شناخته شده تزریق پادزهر در محل اولین نیش در سریع ترین زمان ممکن است. بدون دارو، می‌توان قربانیان را در حالی که ریه‌های آن‌ها به طور طبیعی کار می‌کند، در مجرای تنفسی قرار داد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان