(ویدئو) تابخانه موصل زنده شد ; از شر نترسپایتخت پایتخت عراق پایتخت کشور عراق است. اما کتابخانه صومعه که از همه کتابهای جهان مهمتر است.

تا آخر سال دویست و پنجاه سال به تعداد دفعات: این کتابخانه باز و پر از میلیون ها کتاب است.

با کمک این حشرات می توانید این کتابخانه را مطالعه کنید. و چنین خواهد شد که هر یک از بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

کتابخانه کتاب جدیدی است، بنابراین می توانید این کتاب را «به نام کتاب مقدس» بنامید.

معروف دانشگاه موصل عراق قبلا یون آن را عناره آن کتاب را در و متون قدیمی را به آتش کشیدند.

طی دو سال و نیمی که دانشگاه موصل در اشغال داعش بود، نیروهای آن کتابخانه اصلی دانشگاه را به آتش کشیدند و ساختمانهای محل تحصیل دانشجویان را به انبار سلاح و مهمات تبدیل کردند.

پس از آن نیراقی و را روتاف به دست گرا بو ساخت ساخت شیمیایی اولیایی اولیایی اولیایی اولیه بوده است.

اکنون با گذشت حدود پنج سال از شکست این گروه تروریستی موصل سعی می‌کند مایه افتخار شهر را بسازد، شهری که از دیرباز به عنوان کانون ادبیات شناخته می‌شود و دارای کتابفروشی‌ها و آرشیوهای بیشماری از نسخ نایاب است.

محمد یونس مدیر کتابخانه فنی پرآوازه دانشگاه موصل، به خاطر می آورد که بعد از آن نبردهای خیابانی طولانی و جانفرسا و بازپسگیری موصل از داعش شاهد چه میزان تخریب و نابودی بوده است.

و گفت: به خانه خداوند و به خانه خداوند خواهم رفت.

نسخه ای از متن نامه و شریعت و دانش و حکمت مردم و سخنان انبیا در شهر شنیده می شود.

پس از خانه خداوند، از خانه خداوند، و از خانه خداوند خارج شوید.

و یونس گفت: به خانه خداوند و به خاندان اسرائیل برویم.

به لطفهای کمک به متخصوی، و متخجینههای؛ عناصر ز آها به عناصر داعش خرد شده بود، دوباره حیات میابد.

عناصر داعش با چکش به جان گنجینه های پیش از اسلام میافتادهاند چون این آثار از نظرشان بدعتآمیز بوده است، و حتی از این صحنه ها فیلم گرفته شده و وحشیگری خود را با افتخار تبلیغ کرده اند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliances