وزارت آموزش و پرورش ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

آموزش پرورش

بنابراین بعد از طی فرایند استخدامی، خارج شدن نیرو (فرد قبول شده) از بوم خدمت استانی به منزله قطع رابطه استخدامی بوده و ابقای ردیف برای بوم استان خواهد بود. برای استفاده از امکانات در نظر گرفته شده در سایت وزارت آموزش و پرورش سایت جدیدی نیز به نام سامانه مسند آموزش و پرورش راه اندازی شده است. به نشانی medu.ir لازم است تا افراد وارد یکی از مرورگرهای chrom، firefox، explore شده و همانند مراحل زیر ادامه دهند. از جمله خدمات ارائه شده در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، رهگیری آنلاین مکاتبات اداری آموزش و پرورش است. در این بخش می توان با وارد کردن شماره نامه و کد رهگیری مشخص شده در نامه، اقدام به پیگیری مکاتبات اداری آموزش و پرورش کنند. داشتن سن مناسب یکی از ملاک های مهم افرادی است که می خواهند در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدام دبیری این وزارتخانه در تیرماه سال جاری خبر داد. شرط سنی داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 متناسب با مدرک تحصیلی آن ها تعیین می گردد. سامانه ثبت نام کتب درسی از جمله سامانه های بسیار پرکاربردی است که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش و سایت این وزارت خانه فعالیت می کند.

در مورد آموزش و پرورش در ویکی تابناک بیشتر بخوانید

در بخش سامانه های ستادی وزارت آموزش و پرورش، امکان ورود به سامانه های ستادی به صورت آنلاین وجود دارد. از جمله سامانه های ستادی ارائه شده در سایت وزارت آموزش و پرورش می توان به سامانه های مربوط به معاونت ها، اداره ها، مرکز و سازمان ها اشاره کرد. همچنین، در بخش سامانه های ستادی وزارت آموزش و پرورش امکان دسترسی به سامانه های وابسته به آموزش و پرورش مانند دانشگاه فرهنگیان، شبکه رشد، صندوق ذخیره فرهنگیان و …

  • همچنین سامانه ای به نام سامانه پادا که به سایت پرونده الکترونیکی دانش آموزان معروف است نیز تمامی امور ثبت نام مدارس از جمله شاهد را بر عهده گرفته است.
  • اگر نمی توانید مشکل الودگی هوا را حل کنید چرا بچه ها را به مدرسه می کشانید .
  • داوطلب علاوه بر ۴۷۰ امتیاز باید در حیطه عمومی ۹۵ امتیاز، حیطه اختصاصی ۷۰ و حیطه تخصصی ۳۰ امتیاز کسب کند.
  • اولین راه برای استخدام در آموزش و پرورش به عنوان معلم، شرکت در کنکور سراسری است.

علاقه مندان به فعالیت در عناوین شغلی آموزشی وزارت آموزش و پرورش می توانند از طریق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون استخدامی که به منظور جذب نیروی مورد نیاز این ارگان برگزار می گردد، شرکت نمایند. لازمه نام نویسی داوطلبان، دارا بودن شرایط تعیین شده به صورت عمومی و تخصصی می باشد به طور دقیق در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش جمع آوری شده است. در این مطلب قصد داریم شما را با شرایط  استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ آشنا کنیم. لازم به ذکر است که شرایط عمومی جهت ثبت نام  آزمون دبیری آموزش و پرورش  و همچنین هنرآموزی و آموزگاری با یکدیگر یکسان می باشد. توجه داشته باشید تنها در صورتی که از تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش برخوردار هستید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمایید. چرا که مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402، چنانچه مشخص گردد داوطلب دارای یک یا تمامی این شرایط نبوده است، ثبت نام وی حتی در صورت قبولی در آزمون، بدون بازگردانی مبلغ واریز شده لغو خواهد شد.

معرفی سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir

اولین راه برای استخدام در آموزش و پرورش به عنوان معلم، شرکت در کنکور سراسری است. برای ثبت نام در کنکور، داوطلبان باید مدرک دیپلم داشته باشند که در صورت کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان، به این دانشگاه راه می یابند. در نهایت پس از گذراندن دوره کارشناسی که 4 سال می باشد، به عنوان معلم در آموزش و پرورش مشغول به کار می شود.

آموزش پرورش

برای دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، روی کلید زیر کلیک کنید. علاوه بر داشتن شرایط گفته شده در ابتدا مقاله، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در این آزمون است اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی زیر، اطلاعاتی که لازم است داوطلب راجع به مدرک تحصیلی و سن شرکت کنندگان داشته باشد ارائه شده است. البته لازم است بدانید این دوره از استخدام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ تنها در رشته های آموزگار ابتدایی و آموزگار کودکان استثنائی انجام می گردد. سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir دارای یک بخش به نام میز خدمت الکترونیک می باشد. سامانه میز خدمت الکترونیک وزارت آموزش و پرورش شامل بخش ها و امکانات بسیار مختلفی است.

ورود به سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir

همچنین تمامی مهد کودک‌ها باید برای فعالیت خود از وزارت آموزش و پرورش مجوز بگیرند. وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران، دارای جداسازی جنسیتی از پایین‌ترین مقطع است و آموزش آن، مفاهیم مذهبی (دین رسمی کشور) را به همراه دارد.

توجه داشته باشید که با مدرک دیپلم نمی توانید در آموزش و پرورش به عنوان معلم استخدام شوید. شاید بسیاری از افراد علاقه مند و واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ این سوال را در ذهن داشته باشند که حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش چند است؟! لازم است بدانید تعیین شرط معدل از در سال های گذشته در نظر گرفته می شود اما با بررسی های انجام شده، این روند از سال 99 لغو شده و برای نام نویسی داوطلبان با معدل مختلف مشکلی به وجود نخواهد آمد. شاد از جمله برنامه هایی است که به همت وزارت آموزش و پرورش برای دسترسی کلیه دانش آموزان به آموزش های مجازی راه اندازی شده است. در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، امکان دسترسی به نسخه تحت وب شاد وجود دارد. دانش آموزان و والدین می توانند برای دریافت نسخه اندروید برنامه شاد و یا ورود به نسخه تحت وب این برنامه، به سایت وزارت آموزش و پرورش وارد شوند و از پایین سایت وزارت آموزش و پرورش به لینک مربوط به برنامه شاد وارد شوند.

1ابتدا عبارت «سایت وزارت آموزش و پرورش» به نشانی «medu.ir» را در مرورگر مورد نظر خود جستجو کرده سپس بر روی اولین سایت جستجو شده در گوگل با نام وزارت آموزش و پرورش کلیک کنید. ✔️ تمامی دانش آموزان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای استفاده از خدمات این وزارتخانه می بایست به سایت medu.ir که لینک ورود مستقیم آن در متن مقاله نیز موجود است مراجعه نمایند. برای آشنایی با سوالات و تهیه بسته ویژه حیطه عمومی آزمون آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ اینجا کلیک کنید. سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود ۵۰ هزار مربی پرورشی گفت امسال ۱۱ هزار نفر استخدام خواهند شد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان