همکاری متا مایکروسافت در MetaWars: ادغام با پلتفرم محل کار تیمز


متا (فیسبوک سابق) اکنون با رقیب سازمانی خود، مایکروسافت، برای ادغام پلت فرم محل کار با مایکروسافت تیمز به عنوان بخشی از شراکت آینده متاورز کار می کند.

با همکاری دو غول فناوری، قابلیت های تیمز و Workplace Meta متقابل خواهد بود. به عنوان مثال، کاربران محل کار می توانند از اوایل سال 2022 جلسات ویدیویی مایکروسافت تیمز را مستقیماً در گروه های خود پخش کنند. از سوی دیگر، کاربران پلتفرم مایکروسافت به محتوای محل کار دسترسی خواهند داشت.

با این حال، در مایکروسافت تیمز، فضای کاری به عنوان یک برگه پین ​​شده ظاهر می شود. مدیر برنامه که توسط Meta Platform ایجاد شده است، در بیانیه ای به CNBC گفت که این مشارکت برای مشاغلی طراحی شده است که از تم ها و مکان های کاری در موارد مختلف استفاده کرده اند. او در مصاحبه ای گفت:

می توانم بگویم که ما از نظر اجتماعی، ارتباطی و خدماتی برای همه کارکنان بهترین هستیم. تیمز مسلما از نظر بهره وری بهترین است، بنابراین این دو سرویس برتر هستند و اکنون برای حل یک مشکل در تجربه کارکنان ادغام می شوند.

علاوه بر ادغام که به نفع متا و مایکروسافت خواهد بود، به نظر می رسد که شرکت تحت رهبری مارک زاکربرگ پیشرفت بیشتری خواهد کرد. اعضای محل کار در اوایل سال جاری بیش از 7 میلیون کاربر داشتند که در مقایسه با 250 میلیون کاربر فعال ماهانه گزارش شده توسط مایکروسافت تیمز چندان قابل توجه به نظر نمی رسد.

همچنین لازم به ذکر است که این اولین همکاری در محل کار با مایکروسافت نیست، زیرا SharePoint، OneDrive و Office 360 ​​در حال حاضر در سرویس متا قرار دارند.

همکاری بین این دو شرکت در زمانی اعلام شد که غول های فناوری اکنون در حال آماده شدن برای درگیری در فضای نوظهور Metawares بودند. هفته گذشته مایکروسافت با افزودن آواتارهای سه بعدی به تیمز و امکان برگزاری جلسات مجازی از طریق فضای مجازی وارد دنیای متاور شد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances