همه آنچه که باید در مورد فلوکستین (پروزاک) بدانید – جایروس

یادتان باشد که اگر برای بیمار خود فلوکستین تجویز می کنید ابتدا از داروهای مصرفی بیمار اطمینان کسب کنید زیرا فلوکستین نباید به همراه pimozide و thioridazine وهمچنین متیلن بلو تجویز شود. حین مصرف فلوکستین، در صورت مصرف هر یک از داروهای زیر، پزشک باید از داروی مصرفی مطلع شود. در موارد مطرح، پزشک فلوکستین را تجویز نکرده یا برخی داروهای مصرفی بیمار را تغییر میدهد. این اتفاق به خصوص در ماههای اول شروع مصرف دارو یا هنگام تغییر دوز دارو رخ میدهد. همچنین متامفتامین که جزو محرکها محسوب میشود باعث بیخوابی شدید و کماشتهایی فرد شده و در درازمدت عوارض پوستی مانند آبسههای جلدی ایجاد میکند و ظاهر پوست را سالمندتر نشان میدهد. بعد از چندماه کاهش وزن متوقف میشود زیرا بدن به دارو عادت میکند. اگر یک نوبت دارو را فراموش کرده اید بخورید و چند ساعت بعد یادتان می آید مشکلی نیست و میتوانید دوز فراموش شده را مصرف کنید ولی اگر نزدیک دوز بعدی شده ، دوزی که جا انداخته اید را دیگر مصرف نکنید و به جایش از دوز بعدی طبق برنامه ادامه دهید . دکتر پیشنهاد داروی جایگزین داده اما عوض کردن یک دارو بعد از چندین ماه برایم سخت است.

قرص فلوکستین 20

پانیک اتک ممکن است تنها یکبار اتفاق بیفتد، با این همه برخی چندین بار آن را تجربه میکنند. خانواده های زیادی عزیزانشان را از دست داده اند، تمام این مشکلات، ضرورت توجه به بیماران روحی و روانی را چندین برابر می کند. واقعا برایمان سوال است که خانواده های مسئولان درگیر پیداکردن دارو نیستند که مردم این طور سرگردان شدند؟ فلوکستین نخستین داروی مهار کننده باز جذب سروتونین (SSRI)بود که در دسترس قرارگرفت .فلوکستین یک ضد افسردگی موثر با حداقل عوارض اتونوم ویک مهار کنندهاختصاصی باز جذب سروتونین می باشد فلوکستین از نظر نیمه عمر طولانی متابولیت فعال خود قابل توجه است واین نیمه عمر طولانی تولید فرمولاسیونی جهت مصرف یکبار در روز را امکان پذیر ساخته است. او با ارائه فهرستی از کمبودهای دارویی در کشور که روان پزشکان را به مرحله استیصال رسانده است ادامه می دهد: «کمبود داروی «دپاکین» که یک داروی ضد تشنج و نوسانات خلقی است به ندرت پیدا می شود. تداخل دارویی فلوکستین را چک کنید و حتماً به پزشکتان، اطلاع دهید که در حال مصرف چه داروی دیگری هستید.

قرص فلوکستین ۱۰

فدایی بر ضرورت درمان انواع مشکلات روحی و روانی از دوران نوجوانی تاکید می کند؛ «مشکلات روانی بسیار متنوع و گسترده است و متاسفانه از هر پنج نفر دست کم یک نفر دچار اختلال روانی است که به درمان نیاز دارند. مصرف فلوکستین با هر یک از داروهای زیر به طور معمول پیشنهاد نمیشود؛ اما در برخی موارد، مصرف دو دارو با یکدیگر ضروری است. چه روش درمانی را پیشنهاد می کنید؟ اثرات درمانی این دارو معمولا دو تا سه هفته بعد از شروع درمان ایجاد می شوند. نگران هستیم، خیلی طول کشید تا راضی شدم سراغ دارودرمانی و روان پزشک بروم، دست ودلم می لرزد که داروی دیگری به جز این قرص مصرف کنم. او تشخیص داده است که فواید آن برای شما بیشتر از خطر عوارض جانبی است. به همین دلیل مشکلات روانی باید بسیار سریع تشخیص و درمان شوند؛ بسیاری از بیماری ها خفیف هستند به همین دلیل از سوی بسیاری از افراد جدی گرفته نمی شوند و فرد مبتلا به علائم خفیف، سال های زیادی درد و رنج زیادی را تحمل می کند، در صورتی که امکان درمان بیماری ها با علائم خفیف و کمتر، ساده تر بوده و تبعات آن کمتر است». بازار داغ لاغری و داروهای آن وقتی با بازار داغ داروهای ضدافسردگی گره بخورد احتمالا بسیاری از خانمها که از هر دوی اینها رنج میبرند را خوشحال خواهد کرد.

زنان بارداری که صرع دارند و به داروی «دپاکین» دسترسی ندارند، شرایط سختی را تجربه می کنند؛ نرسیدن داروی «دپاکین» به بچه های بیش فعال باعث می شود که تمرکز کافی برای درس خواندن نداشته باشند و خانواده را نگران می کنند. تب بیش از ۳ روز طول بکشد. طول دوره مداخله 12 هفته بوده و هر بيمار در بدو ورود، پايان هفته 4 و پايان هفته 12 پرسشنامه هاي شدت علائم IBS، كيفيت زندگي، اضطراب و افسردگي را پاسخ مي دهد. در پاسخ به آن باید گفت که در واقع هنوز مطالعات دقیقی که صراحتا تاثیر مصرف کلردیازپوکساید را بر افزایش وزن تایید کند، صورت نگرفته است. معمولا قرصهای فلوکستین که در ایران وجود دارد ۱۰ و ۲۰ میلیگرم بوده که معمولا درمان با ۱۰ میلی گرم آغاز شده و پس از طی مدتی با توجه به نیاز بیمار یا پاسخ او نسبت به فلوکستین میتوان آن را افزایش داد. وظیفه دولت این است که برای تمام گروه های سنی و اقشار جامعه امکان دسترسی به خدمات روانی را فراهم کند؛ «هزینه های رفتاردرمانی و روان پزشکی در کشور ما نسبت به سایر کشورها کمتر است اما شرایط سخت اقتصادی باعث شده تا مردم امکان پرداختن به مسائل روحی را نداشته باشند و در این زمینه شرکت های بیمه ای باید همراه مردم باشند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliances