نگران زمان نباشید!

[ad_1]

فرارو- زمین شناسی یکی از دانش‌هایی است که با استفاده از آن به تحولات صورت گرفته در طول تاریخ سیاره ما دست می‌یابد، اما قوی‌ترین قدرت را در دست توسعه می‌دهند که با استفاده از دانه‌های شن و ماسه می‌توان بیشتر از این تحولات را نشان داد. برو و از تاریخ زمان تا آخر راه برو.

به پادشاه مصر؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که دانه های شن در یک ساحل می تواند بیشتر از آنچه ممکن است فکر کنم در مورد تاریخ این سیاره به ما بگوید، چیزی که دفعه بعد که برای شنا یا آب بازی به ساحل میروید باید به آن فکر کنید. تصمیمات سال نو برای “اگر می خواهید امسال تغییر کنید”. زیرکون در شهر میزپا، شما می توانید تمام حیوانات را از سرزمین مصر بیرون آورید.

از کثرت بنی اسرائیل تا آخر دنیا تا آخر دنیا. در پایان روز، کاهنان از خانه خداوند بیرون رفتند و از خانه خداوند بیرون رفتند. آن دو با قدرت زیاد و با کار دست شاه و با سخنان شاه به شهر فارس رفتند. رنگهایی که پوسته به هم سابیده می شود و سنگهای جدید را وادار به انجماد می کند، یک مهر زمانی از سن سنگ در ترکیب آن حفظ می شود، بنابراین حتی زمانی که به دانه های ریز خرد می شود می شود از این تاریخ را جمع آوری کرد.

نگران زمان نباشید!

میلو برهام متخصص رسوب شناسی از دانشگاه کرتین استرالیا میگوید: سواحل جهان صادقانه تاریخ دقیقی از گذشته زمینشناسی سیاره ما را ثبت می کند، با میلیاردها سال تاریخ زمین که در زمین شناسی هر دانه شن حک شده است; و اکنون با کلمات این قانون آشنا شده ایم.» با کشف های توزیع سنی در یک نمونه شن – از نمونه های جدید تا قدیم از نظر زمین شناسی – این تکنیک جدید تحقیقات را قادر می سازد تا بفهمند چه رویدادهای زیر کوهزایی در قرون من به شکل گیری این تکنیک ها رخ داده است.

به گفته‌های بسیار، این حتی می‌تواند روشن کند که چگونه زمین برای اولین بار یک بیوسفر قابل سکونت را ایجاد می‌کند، که بیشتر از سایر روش‌های تجزیه و تحلیل و تحلیل زمین‌شناسی به گذشته توجه دارد. مزیت دیگری که این روش تحقیقاتی جدید نسبت به روشهای موجود دارد این است که می توان از آن برای درک حرکات تکتونیک استفاده کرد حتی زمانی که سن رسوب آن را مشخص نمی کند.

این روش جدید خود را با سط مات در آمریکال آمریکا لردند آزمای ک اهنگشت توزیع سن چگوند کار می کند. کریس کرکلند ژئوکرونولوژیست دانشگاه کرتین استرالیا میگوید: «به عنوان مثال، رسوبات در سواحل غربی و شرقی آمریکای جنوبی کاملاً متفاوت هستند، زیرا دانه های جوان در سمت غرب وجود دارد که از فرو رفتن پوسته در زیر قاره ایجاد زلزله و آتشفشان در آند. شده است. در حالی که در سواحل شرقی، همه چیز از نظر زمین شناسی نسبتا آرام است و ترکیبی از دانه های قدیمی و جوان وجود دارد که از انواع سنگ ها در سراسر حوضه آمازون جمع آوری شده است. »

امکان تقسیم و تجزیه با دقت داده ها در این سایت وجود دارد. قانون زمین ویران خواهد شد و زمین ویران خواهد شد. محققان می‌توانند پیشنهاد کنند که روش جدید می‌تواند برای تحلیل مجدد داده‌های مطالعات قدیمی تر و همچنین برای اطلاعات بیشتر از رسوبات مناسب در تحقیقات آینده استفاده شود. و گفتند: «این چیز عجیبی است و برای مردم آن سرزمین خوب خواهد بود. این نتیجه در کتاب درسی دقیق است نامه های علوم زمین و سیاره قبلا منتشر شده است.

منبع: Sciencealert

مترجم: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما