نوآوری برای آینده ترکیبی کار


شک و تردید در مورد اینکه کارمندان در صورت کار از خانه چقدر می توانند بهره وری داشته باشند نیز برطرف می شود. مطالعه آوریل 2021 توسط مؤسسه بیکر فریدمن در دانشگاه شیکاگو، برنامه‌های کار از راه دور شرکت‌ها پس از کووید را بررسی کرد و رشد بهره‌وری 5 درصدی را برای اقتصاد ایالات متحده پیش‌بینی کرد. و نظرسنجی PwC در دسامبر 2020 نشان داد که 34 درصد از کارمندان گفته‌اند که نسبت به قبل از شیوع بیماری مولدتر هستند، در حالی که بیش از نیمی از آنها گفته‌اند که بهره‌وری متوسط ​​کارمندان بهبود یافته است.

اکنون، اختلالی به همان اندازه گسترده در قالب کار ترکیبی وجود دارد: برخی از سازمان‌ها از کارگران می‌خواهند که به طور تمام وقت به دفتر بازگردند، در حالی که بسیاری در حال آماده‌سازی برای یک وضعیت عادی جدید هستند که در آن کارمندان چند روز در دفتر کار می‌کنند و چند روز دیگر. ترکیبی از بازدید و همکاری مجازی و شخصی. نظرسنجی CNBC از مدیران منابع انسانی، مالی و فناوری نشان داد که تا پایان سال 2021، کمتر از نیمی از شرکت‌ها از مدل کار ترکیبی استفاده خواهند کرد.

دنیز کاگلر، مدیر راهبرد سازمانی PwC در ایالات متحده، می‌گوید: «من کار ترکیبی را یکی از مواردی می‌دانم که شرکت‌ها به درستی آن نیاز دارند. “ما باید دوباره کشف کنیم که چگونه می خواهیم با هم کار کنیم و اگر مدل هیبریدی مناسب را پیدا نکنیم، شرکت به همان اندازه سازنده نخواهد بود. و در برخی از صنایع، حتی یک تا دو درصد تغییر بهره وری می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

همه این‌ها در یک چشم‌انداز تجاری اتفاق می‌افتد که در آن کارکنان بیشتر و بیشتری به طور مداوم پس از یک بیماری همه‌گیر خواهان انعطاف‌پذیری هستند. به عنوان مثال، طبق مطالعه آینده کار Accenture در سال 2021، 83٪ از کارمندان یک مدل کاری ترکیبی را ترجیح می دهند. و شرکت‌ها گوش می‌دهند: آنها می‌دانند که انتخاب‌هایی که شرکت‌ها در حال حاضر انجام می‌دهند مهم هستند، به‌ویژه که برای جذب و حفظ استعدادها در بازار رقابتی رقابت می‌کنند.

جف وانگ، مدیر ارشد نوآوری جهانی EY می‌گوید: «در حالی که شرکت‌ها برای استقبال از بازگشت افراد به دفتر آماده می‌شوند، باید نیازهای کارمندان و انگیزه‌های پیرامون کار و نحوه تغییر و تکامل آنها را بشناسند. شرکت‌ها می‌خواهند بهترین افراد را جذب کنند و آنها را حفظ کنند، اما تقریباً همه می‌گویند که چیزی متفاوت از قبل از کووید می‌خواهند.

سازمان‌ها در سراسر جهان در حال مقابله با این چالش هستند، برای ایجاد فرآیندهای مناسب، فناوری‌های نوآورانه و پشتیبانی رهبری تلاش می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا با این لحظه قدرتمند روبرو شوند.

دانلود گزارش کامل.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان