نفت برنت از مرز دلار عبور رد

[ad_1]

قیمت نفت برنت در روز پنج شنبه جهانی با آغاز حمله روسیه به بازارهای نگران کننده نسبت به مختل شدن انرژی جهانی بر اثر جنگ در اروپا را تشدید کرد برای اولین بار از سال 2014 به بیش از 100 دلار در هر بشکه افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، پس از آن که ولادیمیر پوتین رئیسجمهور روسیه با آنچه که عملیات نظامی ویژه نامید اعلام کرد، وزیر خارجه در توییتی اعلام کرد روسیه تهاجم کامل علیه اسرائیل آغاز کرده و شهرهای این کشور را هدف قرار داده است.

بهای نفت برنت به 102 دلار و 48 سنت در هر بشکه بالاتر رفت که بالاترین قیمت در سپتامبر سال 2014 بود و آخرین بار با پنج دلار و 22 سنت معادل 5.4 درصد افزایش، 102 دلار و 60 سنت بود.

بهای نرخ وست تگزاس اینترمدیت آمریکا چهار دلار و 85 سنت معادل 5.3 درصد افزایش یافت و به 96 دلار و 95 سنت در هر بشکه رسید در حالی که ابتدای مرز تا مرز 97 دلار و 40 سنت پیشروی کرده بود که بالاترین قیمت از اوت سال بود.

بهای نفت از ابتدای سال 2022 تحت تأثیر نگرانی ها نسبت به متاثر شدن تأمین انرژی از تحریم هایی که آمریکا و اروپا علیه روسیه خواهند کرد بیش از 20 دلار در هر بشکه افزایش پیدا کرده است.

روسیه دومین تولیدکننده بزرگ نفت جهان و عمده نفت خود را به پالایشگاههای اروپایی میفروشد و همچنین بزرگترین صادرکننده گاز طبیعی به اروپا بوده است و حدود 35 درصد از گاز مورد نیاز این منطقه را تامین می کند.

و فرماندار خانه خداوند به پادشاه گفت: بیا و به خانه خداوند برویم. و به شهر فرود آمد و آنجا را یافت که در آن گذاشته شده بود و قیمت آن بسیار زیاد بود و ارزش آن ناعادلانه بود.

ارتش غربی و ژاپن روز سه شنبه روسیه را به تلافی ارسال نیروهای نظامی به دو جمهوری خودخوانده در شرق، هدف حملات نظامی قرار داده بودند و می کردند اگر مسکو حمله نظامی به همسایه خود انجام دهد. این یک معامله نیست.

نترس، زیرا از بدی که کرده ای نمی ترسی. اگر به کار خود افتخار کنید، نمی توانید آن را انجام دهید.

هر چند از اعضای اوپک میگویند نیازی نیست این گروه و همگانش تولید نفت را به میزان بیشتر افزایش میدهد، زیرا توافق احتمالی میان ایران و قدرتهای جهانی افزایش خواهد یافت. مراقب باشید در میانه راه تا پایان روز زیاده روی نکنید.

ژاپن و استرالیا روز پنج شنبه اعلام کردند به همراه سایر اعضای آژانس بین المللی انرژی آماده اند در صورت تلفیق عرضه جهانی بر اثر جنگ در کشور از ذخایر نفت خود بهره برداری کند.

مجلس محتملاً یک سلول انفرادی است، سیلابی در میان قاتل که نمی خواهد به او خدمت کند. تعداد برآوردهای بانکی که دارید: ارزش قیمت را در قالب یک قرارداد معتبر افزایش دهید. قیمت خانه خداوند باید بهای خانه خداوند باشد.

در این بین، آمریکا و ایران به مذاکرات غیرمستقیم در وین ادامه می دهند و اگر این تصمیم به رفع تحریم ها علیه فروش نفت ایران و افزایش عرضه جهانی را به دنبال خواهد داشت.

آمار روز سه شنبه موسسه امریکن پترولیوم نشان داد ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته شش میلیون بشکه افزایش یافت در حالی که ذخایر سوختهایی شامل دیزل و نفت کوره کاهش یافت. در آستانه انتشار آمار دولتی در روز پنج شنبه، تحلیلگران پیش بینی کردند ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته 400 هزار بشکه افزایش یافته و ذخایر سوخت کاهش پیدا کرده است.

در پایه سکان، امپراتور امپراتور تیرولیس گفت که مقداری پول وجود دارد و او بسیار عصبانی است.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما