نحوه طراحی سوالات کنکور 1401 + سطح سختی سوالات کنکور ۱۴۰۰

۱۲- Murphy, R. English grammar in use: a self-study reference and practice book for intermediate students . ۱۰- Martin Hewings, Advanced grammar in use: a self-study reference and practice book for advanced leaers of English: with answer, Khorvash Pub. ۹- Barron’s, Essential words for the TOEFL, Jungle pub. ۷- Saheli, Mohamad, مشاور کنکور حسین لطفی Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. ۷- جزوه فیزیولوژی پس از برداشت دانشگاه شیراز. ۴- کتاب باغبانی (ازدیاد نباتات، فیزیولوژی و فیزیولوژی پس از برداشت)، تالیف محمد ایرانی پور، انتشارات دیباگران تهران. ۹- جزوه فیزیولوژی پس از برداشت دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات. ۹- جزوه اینترنتی ۱۰۰ مساله حل شده استعداد تحصیلی دکتری، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ. ۹- جزوه میوه های مناطق معتدله دکتر وحدتی و دکتر طلایی دانشگاه تهران. ۱۰- نمونه سوالات دکتری دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران. ۵- جزوه فیزیولوژی پس از برداشت، دکتر میدانی و دکتر مرندی دانشگاه تهران. ۸- جزوه فیزیولوژی گیاهی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات. ۲- کتاب فیزیولوژی گیاهان زراعی، تالیف وستون، مترجمان علی احمدی و عادل سی وسه مرده، انتشارات دانشگاه تهران. ۱- کتاب خودآموز IELTS، محمد معین جهانگیر و علی زارعی، انتشارات نور علم.

۵- کتاب مقدمه ای بر فیزیولوژی گیاهی، تالیف ویلیام هاپکینز، مترجمان علی احمدی، فرهاد جباری و پرویز احسان زاده، انتشارات دانشگاه تهران. ۴- کتاب فیزیولوژی گیاهی، تالیف افراسیاب راهنما، انتشارات پوران پژوهش. ۳- کتاب فیزیولوژی گیاهی، تالیف لینکلن تایز و ادواردو زایگر، مترجمان مهرداد لاهوتی، رویا بیشه کلائی و سیدموسی موسوی کوهی، انتشارات واژگان خرد. ۷- جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی، دکتر غلامعلی اکبری، دکتر پوستینی و دکتر اله دادی دانشگاه تهران. ۱۰- جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد. ۱- کتاب فیزیولوژی گیاهان زراعی، تالیف فرانکلین پی یرس گاردنر، آر.برنت پی یرس و راجرال میشل، مترجمان عوض کوچکی و غلامحسین سرمدنیا، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد). ۱۲- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر. این رتبه برتر کنکور می افزاید نه تنها من بلکه بسیاری از هم دانشگاهی هایم که از رتبه های زیر صد کنکور هستند، معتقدند: خود رتبه های تک رقمی و دو رقمی و خانواده های آنها علاقه ای ندارند تا دیگران بدانند که اینها از خدمات مؤسسه یا مشاور کنکور خاصی استفاده کرده اند و تا جایی که بتوانند این مسأله را از دیگران پنهان می کنند.

مشاور کنکور شاهین شهر

این 2 کتاب که تالیف مسلم بهمن آبادی یکی از دبیران معروف دین و زندگی کنکور است با داشتن درسنامه هایی در قالب نمودار و تست های شبیه به کنکور سراسری محبوبیت زیادی بین دانش آموزان پیدا کرده است. با توجه به اینکه این مسئله بسیار اهمیت دارد، لازم است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید که با مشاوره تحصیلی دقیق، آینده ای درخشان را برای فرزند شما رقم بزند. بخصوص اینکه چند سال هست تقاضای این رشته خیلی بالا رفته و برای قبولی در دانشگاه تراز اول دولتی باید نهایتا تا 1000 رتبه بیاورید. پس فردی که برای مشاوره کنکور انتخاب میکنید باید فردی موفق و تحصیلکرده باشد، علاوه بر این، صلاحیت لازم برای مشاوره و راهنمایی کردن دیگران را داشته باشد، در این صورت است که میتواند نیازها و مشکلات راه را به شما نشان دهد. ۲- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی، هوشنگ عباس فام، انتشارات راه. ۶- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، احمد صداقت. ۷- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان.

مشاور کنکور تجربی شیراز

۱۴- جزوه استعداد تحصیلی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر. ۱۴- جزوه زبان تافل دکتری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد. در این طرح نقاط ضعف و قوت شما تعیین خواهد شد سپس با توجه به ویژگی های شخصیتی و روحی افراد و شناسایی نقاط قوت و نقاط ضعف و میزان ساعات مطالعه یک برنامه سه ماهه مشاوره را در بر میگیرد سپس بدون نگرانی و متناسب با توانمندی های شما منابع و برنامه مناسبی معرفی خواهد شد. این دو آزمون کاملا با یکدیگر متفاوت اند در آزمون مبحثی هر چند هفته یکبار بعد از خواندن یکسری از مباحث از خود آزمون بگیرید و خود را بسنجید و در ماه پایانی در برنامه خود آزمون جمع بندی قرار دهید که در آزمون جمع بندی با نحوه ترکیب شدن فصل ها آَشنایی بیشتری پیدا می کنید. «خبرگزاری دانشجو» – رتبه اول شدن شما به این معناست که در پروسه درس خواندن اشتباهی مرتکب نشدید؟ وی درباره میزان مطالعه خود برای شرکت در کنکور نیز گفت: ایامی که مدرسه داشتیم روزانه بین شش تا هفت ساعت درس می خواندم اما در روزهای تعطیل، درس خواندن را از ساعت هشت صبح شروع می کردم و ظهر هم بعد از ناهار و نماز و خواب از حدود ساعت پنج و شش بعدازظهر تا ۹ شب مطالعه می کردم.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما