نحوه شکایت از فروشگاه های اینترنتی اینستاگرام

سرهنگ محسن محمودی در گفتوگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: طی روزهای اخیر تعدادی از همشهریان با مراجعه به پلیس فتا در تبریز مطرح کردند که در سایتهای خرید و فروش اثاثیه منزل از جمله یخچال و کولر قبل از رویت و دریافت کالا اقدام به پرداخت بیعانه و واریز پول کردهاند. وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی های لازم قضایی، این کلاهبردار را در یک عملیات غافلگیرانه که قصد اعفال یکی از همشهریان را داشت، دستگیر کردند. سرهنگ یداله جهان آرا در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین کلاهبرداری در سطح شهرستان از مردم با وعده خرید دو برابری دلار اقدام به کلاهبرداری میکرد که این موضوع بهصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. سرهنگ محمدهاشم قسام چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی دریافت پرونده قضایی با موضوع کلاهبرداری در قالب راه اندازی صندوق وام خانگی در شهرستان فسا، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ معلم فسا قرار گرفت. وی ادامه داد: با پیگیریهای تخصصی، افسران پلیس موفق شدند ۳ صندوق وام خانگی را شناسایی و ۴ نفر را که با ترفندهای خاص از اعضای صندوق کلاهبرداری کرده بودند دستگیر کنند. فرمانده انتظامی فسا با اشاره به شناسایی ۱۵۰ نفر عضو مالباخته، افزود: متهمان دستگیر شده در ابتدای راه اندازی صندوق برای جلب اعتماد شهروندان به چند نفر وام اعطا می کردند ولی به مرور زمان به بهانه های مختلف از پرداخت وام به سایر افراد ممانعت کردند.

وی افزود:کارآگاهان در بررسی های اولیه خود متوجه شدند که متهم به عنوان مسافر سوار تاکسی های اینترنتی شده و با بیان اینکه مسافر بوده و کارت بانکی و مدارکش را به سرقت برده اند، درخواست رمز و کارت بانکی راننده برای واریز وجه را می کرد و در یک اقدام حرفه ای با بهانه برداشت پول از عابربانک از خودرو پیاده شده و در خیابان های شلوغ متواری می شد. وی افزود: کارآگاهان در بررسیهای اولیه خود متوجه شدند که متهم به عنوان مسافر سوار تاکسیهای اینترنتی شده و با بیان اینکه مسافر بوده و کارت بانکی و مدارکش را به سرقت بردهاند، درخواست رمز و کارت بانکی راننده برای واریز وجه را میکرد و در یک اقدام حرفه ای با بهانه برداشت پول از عابربانک از خودرو پیاده شده و در خیابانهای شلوغ متواری میشد. محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز، امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: در پی ارجاع چندین فقره پرونده کلاهبرداری و سرقت کارت بانکی رانندگان تاکسیهای اینترنتی به پلیس آگاهی، بررسی موضوع در دستورکار پایگاه دوم قرار گرفت. سرهنگ محمد نادربیگی روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره پرونده کلاهبرداری و سرقت کارت بانکی رانندگان تاکسی های اینترنتی به پلیس آگاهی، بررسی موضوع در دستورکار پایگاه دوم قرار گرفت.

شکایت حضوری به پلیس فتا

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی مسعود جو ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران، افزود: فردی با در دست داشتن مرجوعه قضائی به این پلیس مراجعه و مدعی کلاهبرداری از وی به مبلغ یک میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال از طریق سایت آگهی فروش لوازم خانگی شد. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، کامبیز اسماعیلی پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی با اشاره به اینکه فضای مجازی و سایبری فضای نوظهوری است، اظهار داشت: با وجود اینکه در بسیاری از کشورها سالها است که فضای مجازی یکی از لازمههای فضای واقعی مردم شده، اما به روز شدن آن یکی از ویژگیهای خاص آن است. گروه استانها- رئیس پلیس فتای استان البرز از متلاشی شدن باند فروش گوشیهای تلفن همراه در این استان خبر داد و گفت: ۱۰۰ نفر از شهروندان تاکنون قربانی این کلاهبرداری شده اند. می خواهیم در این قسمت برای نمونه بسته شدن سایت های میلاد حاتمی را برای شما توضیح دهیم. وی ابراز داشت: در این خصوص موضوع به صورت ویژه در دستور کارشناسان پلیس فتای انتظامی استان قرار گرفت که در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد شاکی پرونده مبلغ مذکور را که بخشی از دارایی خود و آشنایانش بوده را به حساب فردی که اقدام به درج آگهی فروش لوازم خانگی در فضایی نموده منتقل و ایشان گوشی را از دسترس خارج نموده است.

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس پلیس فتای آذربایجانشرقی از دستگیری کلاهبرداری که در فضای مجازی اقدام به فروش کالا به ۲۰ خریدار در تبریز کرده و کالایی تحویل نداده است، خبر داد. به گزارش پارس ناز، سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس پلیس فتای استان البرز به شوک گفت: سیام فروردین ماه سالجاری مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشت عکس خصوصی وی و همسرش در شبکههای اجتماعی منتشر شده است. به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه “قاسم دستخال” بیان داشت: در پی تشکیل پرونده ای با موضوع کلاهبرداری و جعل سند، مال باخته به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران دعوت و مشخص شد متهم خود را به مال باخته ، یکی از کارکنان دستگاه های دولتی معرفی و سپس با لطایف الحیل رونوشت سند مالکیت وی را دریافت و با جعل سند مالکیت مال باخته، پلاک ثبتی وی را در شهر ” آبادان ” فروخته است. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد، اقدامات به سزایی در کاهش نرخ جرایمی چون زمینخواری اراضی دولتی و منابع طبیعی، جعل، کلاهبرداری و پولشویی انجام داده است. خانواده مرد ربوده شده، اعلام کردند که آدمربایان برای آزادی وی، درخواست 50میلیارد تومان پول کردهاند. همچنان که قابلیت های فراوان این پیام رسان سبب رشد روزافزون آن گردیده، با اینحال وسیله ای جهت ایجاد مزاحمت توسط افراد مختلفی گردیده است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با شکایت پلیس فتا نی نی سایت وب سایت خود باشید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان