نجات با فلوکستین!

با توجه به اینکه مهارکنندههای MAO با فلوکستین تداخل جدی (احتمالاً منجر به مرگ) نشان میدهند، از مصرف همزمان این دارو با مهارکنندههای MAO اجتناب کنید. فلوکستین، یکی از قویترین داروها برای ترک مواد مخدر از جمله شیشه است که بسیاری از افراد موفق که توانستهاند سربلند از مسیر ترک اعتیاد خارج شوند و به زندگی نرمال خود بازگردند از این داروی قوی موثر، استفاده کردهاند، در ادامه با جزئیات تاثیرات مصرف فلوکستین برای ترک اعتیاد آشنا شوید. اینها عوارض کوتاه و بلند مدتی است که میتواند برای افرادی که شیشه مصرف میکنند به وجود آید و نه تنها صدمات بسیاری به سلامت و زندگی فرد وارد کند بلکه تحمل او را از سوی اطرافیان نیز بسیار سخت گرداند. فلوکستین میتواند تا چند هفته بعد از آخرین دوز مصرفی، در بدن باقی میماند و با عملکرد سایر داروها تداخل کند. اگر طی مصرف روزانه، یک دوز را فراموش کردید، اگر زمان یادآوری به زمان مصرف بعدی نزدیک نبود، دوز فراموش شده را استفاده کنید؛ در غیر این صورت از مصرف آن صرف نظر کنید. این روند منجر به ایجاد یک پالس الکتریکی میشود که بسیاری از عملکردهای مغز از آن طریق به انجام میرسد.

ساعات مصرف قرص فلوکستین

اختلال وسواسی نیز نوعی بیماری است که موجب میشود فرد در یک بازه زمانی مشخص، یک کار را به صورت تکراری و پشت سر هم انجام دهد. عوض کردن دارویی که برای مدت طولانی مصرف شده و قبل از آن داروهای زیادی هم امتحان شده و بیمار تنها از یک نوع جواب گرفته کار سختی است. فراهمی زیستی خوراکی مطلق داروی فلووکسامین حدود ۵۰% است که به دلیل متابولیسم عبور اول گستردة آن است؛ ایزوآنزیم های خاص سیتوکروم P450 (CYP) کبدی دخیل هنوز شناسایی نشده اند. قرص خوراکی لووتیروکسین می تواند با سایر داروها، ویتامین ها یا گیاهانی که مصرف می کنید تداخل داشته باشد. حداکثر دوز برای مصرف فلوکستین ۸۰ میلی گرم به صورت خوراکی در روز میباشد .اولین علائم بهبودی معمولا بعد از ۱۴ روز مشاهده می شود .در صورتی که بعد از ۲۱ روز از مصرف فلوکستین ، علائمی از بهبودی مشاهده نمی کنید به پزشک اطلاع دهید . دوز توصیه شده برای درمان افسردگی در کودکان 10الی20 میلی گرم در روز است. شربت فلوکستین۲۰ میلی گرم. نوجوانان (در این مورد، کودکان سنین ۷ – ۱۸ ) با استفاده از فلوکستین برای اختلال وسواسی اجباری معمولا در ابتدا ۱۰ میلی گرم در هر روز تجویز می شود که ممکن است در صورت لزوم تا ۲۰ – ۳۰ میلی گرم در روز افزایش یابد.

چرا فلوکستین باید صبح مصرف شود

دوز معمولی: 10-20 میلی گرم در روز. حداکثر میزان مصرف قرص برای درمان اختلالات قبل از قاعدگی و پریود ، ۸۰ میلی گرم و در موارد حاد می باشد .مقدار مصرف قرص در کودک و نوجوان ۱۰ میلیگرم در روز بوده و می توان تا ۲۰ میلی گرم در روز به صورت افزایش با فاصله دو هفته ، افزایش داد . حداکثر دوز مصرفی در کودکان و در شرایط بسیار حاد ۶۰ میلیگرم در روز میباشد که باید در وعده های مختلف روز تقسیم شود . اگر پزشک به شما آسپرین با دوز پایین (معمولاً 325-81 میلیگرم در روز) را برای پیشگیری از حمله قلبی یا سکته مغزی تجویز کرده است، باید این دارو را حتماً مصرف کنید. به منظور جلوگیری از بروز عوارض جانبی مثل تشنج لازم است دوز مصرفی دارو، به تدریج کاهش یابد. در صورت مصرف دارو قدرت واکنش شما نسبت به محیط کمی کندتر می شود بنابر این باید مراقب رانندگی باشید و یا به طور کلی از انجام اموری که نیاز به هوشیاری و تمرکز دارد اجتناب کنید.

کپسول فلوکستین ۲۰

یکی از عوارض جانبی مصرف فلوکستین ، کاهش اشتها و در نتیجه کاهش وزن و لاغری است.ولی توجه داشته باشید که این فقط یکی از عوارض جانبی این دارو است و به هیچ عنوان نباید قرص را فقط برای لاغری و کاهش وزن مصرف کنید. افسردگی باعث میشود بهطور مداوم شما خلق و خوی بد داشته باشید و همچنین علائم دیگری در شما ایجاد میکند که باعث میشود با فعالیتهای روزانه شما تداخل کند. خانواده های زیادی عزیزانشان را از دست داده اند، تمام این مشکلات، ضرورت توجه به بیماران روحی و روانی را چندین برابر می کند. بیماری دیابت چگونه تشخیص داده می شود؟ در راستای تشخیص وسواس و اجبار نیز، این اختلال باید در دراز مدت روی دهد، یک ساعت یا بیشتر در روز بطول بیانجامد، و یا باعث پریشانی یا اختلال عملکردی قابل توجه شود، و نباید به سایر وضعیت های پزشکی یا مصرف مواد نسبت داده شده و با سایر اختلالات روانپزشکی مانند اختلال اضطراب عمومی شرح داده شود. دکتر پیشنهاد داروی جایگزین داده اما عوض کردن یک دارو بعد از چندین ماه برایم سخت است. فلوکستین یا پروزاک یک داروی ضد افسردگی است که عمدتاً برای درمان افسردگی جدی، وسواس فکری و اختلال وحشت استفاده میشود.

قرص فلوکستین ۱۰برای چیه

مصرف همزمان با این داروها را با مشورت پزشک استفاده کنید. مصرف همزمان این داروها مشکلات جدی برای ضربان قلبی ایجاد میکند. استفاده از این دارو در دوران بارداری میتواند باعث ایجاد مشکلات ریوی جدی و یا سایر عوارض و ناهنجاری ها در جنین شود .در دوره مصرف این دارو اقدام به بارداری نکرده و حتما از روش های پیشگیری از بارداری استفاده نمایید .در صورتی که در دوره مصرف دارو متوجه شدید که باردار هستید ، سریعا به پزشک مراجعه نمایید . مصرف الکل میتواند عوارض ناشی از این دارو را افزایش دهد. از کوچکی دیرآموز بود. البته طولانی شدن عوارض به معنی شدیدتر شدن آنها نخواهد بود. درباره مفید بودن این دارو برای برطرف شدن مشکلات جنسی ممکن است افراد تاثیراتی از فلوکستین را مطالعه کنند که نسبت به مصرف آن راغب شوند، در حالی که ممکن است مطالب متناقض دیگری هم نوشته شده باشد.این است که حتما باید از مصرف خودسرانه انواع داروها پرهیز شود.یکی از عوارض قرص ممکن است کاهش میل جنسی باشد که پزشک در صورت لزوم این موضوع را کنترل می کند. در حقیقت اغلب پزشکان این داروها را در خط اول درمانی خود لحاظ می کنند.

حتماً داروها مطابق دستور پزشک برای کودکان مصرف شود. اگر قصد بارداری دارید، باردار می شوید یا فکر می کنید ممکن است باردار باشید، فواید و خطرات استفاده از این دارو در دوران بارداری را با پزشک خود در میان بگذارید. در صورتی که باردار هستید و یا قصد بچهدار شدن دارید و یا در صورتی که به نوزاد خود شیر میدهید. «میلاد شهاب»، روان پزشک نیز در گفت وگو با «شرق»، با ارائه فهرستی از داروهای اعصاب و روان، نایاب یا کمیاب شدن دارو در شرایط فعلی را بسیار آسیب پذیر ارزیابی می کند؛ «تنها تعداد محدودی از بیماران از طریق دوست و آشنا می توانند داروهایی را از خارج کشور تامین کنند و امکان تهیه دارو از بازار آزاد هم برای همه امکان پذیر نیست. زنان بارداری که صرع دارند و به داروی «دپاکین» دسترسی ندارند، شرایط سختی را تجربه می کنند؛ نرسیدن داروی «دپاکین» به بچه های بیش فعال باعث می شود که تمرکز کافی برای درس خواندن نداشته باشند و خانواده را نگران می کنند. سلولهای مغزی (عصبی) به نام نورونها، مواد شیمیایی را ترشح میکنند که بر سایر نورونها اثر تحریکی دارند.

این مکانیسم سبب کاهش علائم افسردگی، اختلال وسواس فکری عملی و پر خوری عصبی در بعضی از بیماران میشود. اولین اثرات درمانی قرص فلوکستین معمولا ۱۴ الی ۲۱ روز بعد از اولین مصرف دارو آشکار می شود.اگر بعد از ۳۰ روز مصرف قرص هیچگونه نشانه ای از بهبود در خود مشاهده نمی کنید ،به پزشک خود اطلاع دهید. به همین خاطر توصیه می شود که مثلا ۱۴ روز بعد monoamine oxidase inhibitor از قطع مصرف داروهای می توانید فلوکستین مصرف کنید.یا برعکس ، ۵ هفته بعد از قطع هستید.MAOI مصرف فلوکستین مجاز به مصرف تیرودیزین یاهمچنین در صورت تجویز این دارو توسط پزشک، اگر دچار هر نوع آلرژی به دارو هستید یا مبتلا به سیروز کبدی، بیماری کلیوی، دیابت، صرع، افسردگی خفیف و یا سابقه سوء مصرف دارو هستید به پزشک اطلاع دهید. 2. مصرف همزمان در بیماران تحت درمان با یک داروی مهار کننده منو آمین اکسیداز و یا در طی ۱۴ روز از قطع مصرف یک داروی منو آمین اکسیداز، از قطع مصرف فلوکستین و شروع درمان با یک داروی منوآمین اکسیداز باید حداقل ۵ هفته فاصله در نظر گرفته شود.

افسردگی، پرخوری عصبی و اختلال وسواس تجویز میشود.

قرص فلوکستین (Fluoxetine) یک داروی ضد افسردگی از گروه مهارکننده های بازجذب سروتونین است که استفاده از آن برای درمان افسردگی،اختلال وسواسی اجباری، اختلال هراس و پرخوری عصبی پذیرفته شده است.حیطه اثر این دارو بسیار گسترده تر از موارد ذکر شده است و تنها پس از مصرف منظم آن اثرات مطلوب حتی ناخواسته ای در هر مصرف کننده دارد.از فلوکستین با نام تجاری پروزاک، با عنوان “داروی قرن” یاد و ستایش میشود. پرخوری عصبی نوعی اختلال در غذا خوردن است که فرد بیمار، در مواقعی که شرایط روحی و عصبی خوبی ندارد، نمیتواند میزان غذا خوردنش را کنترل کند. فلوکستین در واقع یک داروی ضد افسردگی بوده که معمولا برای درمان افسردگی، اختلالات وسواسی، اختلال هراس، پرخوری های عصبی و … اطلاعات دارویی : فلوکستین برای افسردگی، پرخوری عصبی و اختلال وسواس تجویز میشود. همچنین مطالعاتی درباره احتمال آسیب های عصبی در جنین هایی که مادر در سه ماهه ابتدای بارداری کلردیازپوکساید مصرف نموده نیز انجام شده و نتایج فرضیه ذکر شده را نیز تایید می نمود. آگونیست های آلفا-2: داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای ممکن است اثر ضد فشار خون آگونیست های آلفا 2 را کاهش دهند. «آریا» نوجوان 16ساله ای است که به خاطر تشنج، «دپاکین» مصرف می کند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان