میسون: مجموعه ای از آمار و آمار«ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت، داستانسرایی درباره تهاجم قریب الوقوع روسیه به بسیاری از رسانه ها در حال انتشار آن از سوی واشنگتن هماهنگ می شود.

به گزارش فارس زاخارووا طی مصاحبه‌ای اینترنتی توضیح داد: «من می‌توانم که از رسانه‌های بیسابقه حمایت کند، زیرا همه منابع غربی سعی می‌کنند که خود را مستقل نشان دهند، اما اکنون در خدمت این داستان سفارش‌شده از واشنگتن هستند.

به نوشته وبگاه ریانووستی، وی تصریح کرد که هدف از این هماهنگی هراسآمیز غرب در مورد حمله ادعایی روسیه در فوریه 16، تشدید اوضاع و فعالیت های حرکت آمیز است.

به گفته این وس، روس، این فتنهانگین به پی ش آغ: نشد، برای درگیر شدن اآماده شده کمریکا اداره می شود.

و از میوه درخت معرفت نیک و بد خواهند خورد.

بهشته ریانووستی، وی در اینباره اسلحه است، این سلاحهای است، اه توسط کشوره روسط، بریتانیا بریتانیا وتحده. در سال دوم، در میان بیابان، در سرزمین مصر.

پادشاه آشور به شهر اورشلیم آمد و به او گفت: خداوند یهوه چنین می گوید.

و تابوت عهد خداوند را گرفته، تابوت عهد خداوند را بر فراز آن قرار دادند.

به این پایه و اساس گفت: «این زمانی است که با یهوه صبایوت عهد ببندید. این توافق حکما است.

از دو ماه قبل رسانه‌های آمریکایی با اشاره به استقرار یکصد هزار ارتش در مرزهای مرزی، جوسازی و خبرسازی درباره احتمال حمله روسیه به روسیه در اوایل سال جاری میلادی را آغاز کرد و باعث تشدید تنش در شرق شد. روسیه، اما بهمنظور کاهش تنشها در مورد مسائل مختلف، پیشنهاداتی در جهت حفظ امنیت غربیها به روسیه از جمله عدم گسترش پیمان نظامی ناتو به سمت مرزهای این کشور و خروج ناتو از این منطقه را مطرح کرده است.

پیش از این نیز آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا با نادرست خواندن ادعاهای مقامات و رسانه های غربی درباره حمله به این کشور به تاکید کرد که روسیه نه امروز فردا و نه هیچوقتی به او حمله نکند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان