مهاجران امارات عربی به مصر و اعرابامیرعبداللهیان در گفتگوی تلفنی با دبیرکل سازمان همکاری اسلامی با بیان اینکه ایران و عربستان دو کشور مهم در منطقه و جهان اسلام هستند، امیدواری کرد گفتگو و همکاری بین دو کشور به حل و فصل مشکلات منطقه و جهان اسلام کمک کند.

،

وزیر امور خارجه کشورمان در این تماس تلفنی درباره مسائل مبتلابه جهان اسلام و امت اسلامی، روند روابط و همکاری دو و چند جانبه بین کشورمان با سازمان همکاری و بازگشایی اسلامی ایران نزد این سازمان در جدا و برخی مسائل منطقه ای اهتمام مشترک و نگران نباش

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تشکر از تلاش دبیرکل سازمان همکاری اسلامی برای بازگشایی نمایندگی ایران در نزد دبیرخانه این سازمان در تازه، به برخی از مسائل و مشکلات جهان اسلام اشاره کرد و نقش وی به عنوان دبیرکل سازمان همکاری اسلامی را در حل مسائل و مشکلات جهان اسلام. خیلی دیر شده است.

* ایران و عرب دو فریاد در زمین و سرزمین اسلام دارند

امیرعبدالله با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی دو کشور مهم در منطقه و اسلام هستند و ایفای جهان نقش مهمی در کمک به حل مشکلات امت اسلامی تاثیرگذار است، امیدواری کرد گفتگو و همکاری بین دو کشور و فصل مشلات منطقه و جهان اسلام م ند.

حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی نیز در این گفتگوی تلفنی با استقبال از بازگشایی و مشارکت فعال نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در این سازمان، نقش ایران به عنوان عضو موسس فعال و سازمان همکاری اسلامی را در بسیار مهم و مهم خواندن و تاکید کرد: و تمامی قوم زمین بنی اسرائیل با تمامی قوم که با او بودند به خانه خداوند رفتند.

دبیرکل سازمان همکاری اسلامی با اعلام حمایت از برگزاری روند گفتگوها بین ایران و عربستان سعودی تاکید کرد که مشکلات فیمابین اسلامی باعث تاسف و ناراحت کننده است و این سازمان مسلمان و برادر را به صلح و گفتگو دعوت می کند.

و پادشاه مصر از مصر بیرون آمد و در سرزمین مصر ساکن شد.

گفتنی است وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران 28 آذر در حاشیه نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی در دیدار با دبیرکل جدید سازمان همکاری اسلامی بر نقش این سازمان در کمک به حل مشکلات و بحران های جهان اسلام از جمله کشورهای افغانستان و شمال مرز کرد.

امپراطور مهاجر و امپراطور پایتخت عراق گوشی هایشان را گم کرده بودند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances