معرفی Magic: The Gathering Arena – قدرت جادو در دستان شماست


جادو و جادو همیشه در بین بازیکنان محبوب بوده و بازی های زیادی با موضوعات مربوط به فانتزی و جادو ساخته شده است. Magic: The Gathering Arena یکی از این بازی‌ها است که در فهرست نامزدهای بهترین بازی‌های سال گوگل پلی نیز قرار دارد.

ژانر این بازی کارتی می باشد و شما می توانید با استفاده از انرژی مخصوص به نام مانا از موجودات جادو، جادو و جادو در میدان مسابقه به رقابت بپردازید. برای بردن Magic: The Gathering Arena، مانند همه بازی‌های کارتی، برای برنده شدن به دو اصل کلیدی نیاز دارید، از جمله تاکتیک‌های مناسب و مجموعه‌های مختلف کارت.

کارت های متنوعی در بازی وجود دارد و راه های زیادی برای به دست آوردن آنها وجود دارد. بازی در ازای حضور در هر روز تعدادی کارت به بازیکنان می دهد که گاهی اوقات شامل کارت های با ارزش می شود، اما مهم ترین منبع کارت ها رقابت با سایر بازیکنان است، زیرا اگر در مقابل دیگران برنده شوید، کارت های زیادی نیز دریافت خواهید کرد. پاداش

کل دنیای کارت و جادو: Gathering Arena گسترده و پر از جزئیات است، اما با وجود قسمت آموزشی، همه می توانند به این بازی بپیوندند. بازیکنان در بخش تمرین با هوش مصنوعی طرف هستند و می توانند استراتژی های مختلفی را امتحان کنند.

سیستم طبقه بندی کارت نیز بسیار جالب است و به شما اجازه می دهد تا کارت ها را در پانزده دسته مختلف قرار دهید. همچنین می‌توانید کارت‌ها را در دسته‌های مختلف قرار دهید، یا زمانی که فقط باید یک یا دو کارت را تعویض کنید، می‌توانید یک دسته را کپی کنید و بعداً تغییراتی ایجاد کنید.

اگرچه Magic: The Gathering Arena قبلا برای رایانه های شخصی منتشر شده بود، اما نسخه موبایل آن متفاوت است و می توان گفت که از نظر گرافیکی سر و گردن است. این را می توان در انیمیشن های مربوط به کارت و همچنین جزئیات بیشتر طراحی مشاهده کرد.

بازی Magic: The Gathering Arena

گیم پلی بازی نیز در حالت های مختلف موجود است و می توانید پنج حالت را به صورت دائمی تجربه کنید. علاوه بر این، بین رویدادهای مختلف، گزینه های بیشتری برای بازیکنان در دسترس است که گاهی اوقات تعداد تمام حالت ها را به ده می رساند.

متأسفانه بسیاری از بازیکنان در مورد روش های مختلف توضیح داده نشده اند، اما با کمی آزمون و خطا می توانید قوانین بازی را درک کنید. برای برخی از حالت ها باید دیاموند را پرداخت کنید که نوعی اعتبار درون برنامه ای است و پس از هر دور بازی به عنوان جایزه به بازیکنان داده می شود.

شما می توانید این الماس ها را با پرداخت هزینه خریداری کنید، اما سیستم پرداخت متعادل است و بدون خرید در بازی موفق خواهید شد. به طور کلی، Magic: The Gathering Arena عنوان رضایت‌بخشی است و ارزش امتحان کردن را دارد، اما هنوز راه زیادی در پیش است.

سحر و جادو: عرصه class=
  • سحر و جادو: عرصه گردهمایی
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • تهیه کننده: Wizard of the Coast LLC
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • جلد: 1000/121 مگابایت

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel