مشاور کنکور سراسری – لیست متخصصان در نیازیتو

پاسخ مشاوران برتر ایران به این پرسش نیز منفی است به عقیده مشاوران برتر کنکور ایران به جای آنکه هر روز یک مجموعه جدید را از خودتان امتحان بگیرید، بهتر است هر ۴ روز یکبار این کار را انجام دهید تا ،آنالیز تست ها و رفع اشکال و جمع بندی با عمق بیشتری انجام پذیرد .فراموش نکنید که روش جمع بندی چهار روز یکبار که سالهای سال توسط مشاوران کنکوری به دانشآموزان ارائه گردیده و دانش آموزان بسیار زیادی با این روش و این شیوه موفق به کسب رتبه های برتر شدهاند.بنابراین عقل سلیم حکم می کند که ،در این بازه زمانی کوتاه تا ایام کنکور از انجام دادن کار های عجیب و غریب و روشهای جدیدی که آزمون خود را هنوز پس نداده اند، به شدت اجتناب نمایید و به تجربه ی مشاورین کنکوری اطمینان نمایید. ابتدا با کمک مشاور رتبه برتر خود بهترین منبع را برای هر درس انتخاب و مطالعه کنید. یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در تهران موسسه آموزشی – انتشاراتی بارسا میباشد که زیر نظر دکتر علی میرصادقی (تنها ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی SEC) فعالیت میکند.

دغدغه اکثر شرکت کنندگان در کنکور، پیدا کردن بهترین مشاور کنکور در تهران یا شهرستان خودشان است. سپس طبق آن ، بهترین منابع کنکوری را به شما معرفی می کند. از این سه کتاب، “برنامهریزی با دوربین مدار بسته” در سال 92 به عنوان بهترین و خلاقترین کتاب در نمایشگاه بینالمللی کتاب انتخاب شد. برای هر سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی به طور جداگانه و مفصل توضیح داده ایم. ما در مقالات زیر به طور دقیق و موشکافانه بودجه بندی سوالات کنکور هر سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی را بررسی کرده ایم. گرایش ریاضی مهندسی شامل دروس تخصصی مربوط به خود میشود. از دانش آموزان حمایت و آنان را راهنمایی می­ کنند و بدین طریق، والدین می­توانند وقت کمتری را صرف چک کردن برنامه ریزی فرزندشان کنند و صرفاً از طریق حفظ ارتباط خود با مشاور مدرسه، از وضعیت تحصیلی فرزندشان اطمینان پیدا کنند. پس هرگز بدون برنامه ریزی برای مطالعه دروس گروه تجربی حال چه عمومی و چه اختصاصی را آغاز نکنید که هیچ اثر و نتیجه مطلوبی را به دست نمی آورید. اگر دوست یا آشنایی دارید که آدمهای استرسی هستند سعی کنید هفتههای انتهایی کنکور را کمتر با آنها باشید.

تست زنی باید جزء جدا نشدنی از برنامه درسی شما باشد.

در جلسه آزمون سوالات زیاد و وقت محدودی در اختیار مشاور کنکور گاماس 20 (شما می توانید اینجا را امتحان کنید) دارید. تماس با افراد حرفه ای و مشورت با آنها می تواند یک برنامه جامع در اختیار شما قرار دهد. برنامه ۵۰ روزه کامل تر و بهره . تست زنی باید جزء جدا نشدنی از برنامه درسی شما باشد. تست زنی مهم ترین مهارت برای موفقیت در کنکور است. در کنار یادگیری و فهم مطالب درسی ، باید مهارت آزمون دادن و کنترل استرس را هم یاد بگیرید و تمرین کنید. اینکه فقط شروع کنید به مطالعه و برای کنکور هم با همان روش ها و عادات غلط گذشته مثل وسواس در مطالعه و یا کند خوانی ادامه بدهید ، شما را به نتیجه دلخواه نمیرساند. مطالعه اصولی یعنی اینکه بدانید هر درسی را چگونه و چقدر بخوانید. بنابراین برای موفقیت در آن ، اینکه فقط درس بخوانید و مطالب را بلد باشید کافی نیست. خیلی از داوطلبان گله می کنند که ما روی مطالب تسلط کافی را داشته و اگر وقت بیشتری داشتیم ، می توانستیم به سوالات بیشتری جواب دهیم.

آقای افشار من برای خیلی از کتابهام کتاب های کمک درسی ویژه ۱۴۰۰ رو گرفتم و مشکلی ندارم ولی برای اقتصاد خواستم یه سوالی بپرسم که میشه کتاب اقتصاد سالهای قبل رو خوند؟ شرکت در آزمون سراسری مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام است لذا داوطلبان باید قبل از ثبت نام، هزینه آن را پرداخت کرده و سریال ثبت نام را که یک کد 12 رقمی است، یادداشت نمایند. نمی شود که همه دروس را به یک اندازه و با یک شیوه مطالعه کرد. روش های مطالعه اصولی و با کیفیت را بلد هستند و به شما یاد میدهند که چگونه شما هم یکی از رتبه برتر های آینده باشید. با کمک مشاوره رایگان کنکور و همراهی مشاور رتبه برتر خود می توانید راه های داشتن مطالعه موفق را یاد بگیرید. مشاورین رتبه برتر ما کسانی هستند که خودشان این مسیر را با موفقیت طی کرده اند. در مقالات سایت و مشاوره رایگان کنکور ، روش مطالعه مخصوص هر درس را به شما یاد می دهیم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور کنکور تلفنی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما