مشاوره انتخاب رشته کنکور – انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه بعد از کنکور – صائب

هر دو کتاب از بهترین منابع فیزیک کنکور محسوب می شوند و هر دو نیز شامل درسنامه، تست و پاسخ های تشریحی هستند. هر فصل این کتاب دارای 3 جزء است: درسنامه، تست و آزمون پایان فصل. 3- کتاب شیمی کنکور آبی قلم چی: کتاب شیمی آبی قلم چی برای آماده سازی دانش آموزان برای کنکور 1400 تالیف شده است. هدف از تألیف کتاب شیمی کنکور آبی قلم چی آمادگی برای کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی و تستی است. توصیه میشود به این موارد کتاب شیمی کنکور آبی قلم چی دقت نکنید. هیچ مطلب و مفهومی را بدون درک کامل رها نکنید. جهت دانلود جزوه سوالات اقتصاد دهم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . پاسخ نامه تشریحی سوالات در انتهای کتاب قرار دارد و به گونه ای نگاشته شده اند که نکاتی را جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزان در بر داشته باشند.2- کتاب فیزیک نشر الگو : دیگر پیشنهاد مهندس معین فلاح برای منابع فیزیک کنکور ۱۴۰۰ که دانش آموزان می توانند از آن بهره ببرند، کتاب های فیزیک نشر الگو است. برنامه ریزی درسی برای ماه های آخر باید به گونه ای باشد تا از بیشترین ساعت ممکن برای مطالعه استفاده کنید. درسنامه ها مطالب را در سه بخش مقدمه، توضیحات و جمع بندی بیان می کنند که برای تفهیم بهتر و تسلط بیشتر دانش آموزان از مثال های متنوع استفاده شده است.

مشاور کنکور سیامک انصاری

برای این مورد، بهتر است برای تحصیل در دانشگاههای خوب کشور مثل شریف و تهران تلاش کنید. فهرست کتاب شامل درخت های دانش به اضافه ی پیمانه های تست است که در قسمت مقدمه توضیحات لازم در مورد آنها داده شده است. چیدمان فصل ها مطابق با کتاب های درسی شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم است. چیدمان فصل ها و زیر فصل ها مطابق با کتاب های درسی شیمی دهم، شیمی یازدهم و شیمی دوازدهم است. تعداد درسنامه در هر فصل دقیقا منصبق بر تعداد زیر موضوعات آن فصل در کتاب درسی است. این کتاب در راستای آموزش دقیق و مفهومی فیزیک و هم چنین آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های آزمایشی مختلف علی الخصوص کنکور سراسری به تحریر درآمده است. این کتاب تست های کنکور را به صورت کامل پوشش می دهد. بعد که خیالتان راحت شد، بروید سراغ تست های دسا و در پایان اگر احساس کردید هنوز زمان دارید، تست های بدون علامت را حل کنید.4- طرح آموزشی کارتونی: در این قسمت سعی شده است برخی از مطالب و مفاهیم کلیدی شیمی کنکور که در کتاب درسی مطرح شده، به زبان کارتونی بیان شود تا این مطالب و مفاهیم بهتر در ذهن و حافظه دانش آموزان جا بیفتد.5- مناظره با دانش آموزان و سوال های متداول دانش آموزی: یکی از موثرترین روش های آموزشی، روش مباحثه یا مناظره علمی است.

البته در هر دو کتاب تست های آموزشی حل شده وجود دارد و هر دو کتاب شامل پاسخنامه تشریحی کامل هستند. در جلد دوم این مجموعه پاسخ های تشریحی قرار گرفته است که تلاش شده حل کامل تمامی سوالات و راه های متنوع پاسخ دادن به آن ها، آورده شود تا برای تمامی دانش آموزان قابل درک باشد و به تسلط کامل رسید. سوالات بر اساس سطح دشواری شان از آسان به دشوار مرتب شده اند تا نظم آموزشی مطالب حفظ شود. سپس با تست های چهارگزینه ای که با چینش آموزشی مناسب همراه هستند مواجه خواهید شد. بنابراین راهاندازی کورکورانه صرفا یک کانال برنامهریزی تحصیلی تلگرامی و عضویت همه افراد با ویژگیهای مختلف در آن، نه تنها موجب گمراهی شاگردان خواهد شد بلکه با ایجاد شرایط مقایسه بین افراد روحیه شاگردان را نیز دچار تزلزل خواهد کرد. این عمل به مشخص شدن اهداف آموزشی و تحصیلی او کمک خواهد کرد. با رعایت تمام این موارد در جلسات مشاوره ی کنکور باغ آینه، توانسته ایم بهترین مشاوره تحصیلی کنکور در کرج را به دانش آموزان ارائه دهیم.

شما ۷۲ ساعت کاری فرصت دارید تا مطابق مراحل ذکر شده؛ ثبت نام خود را پیگیری و قطعی نمایید، در غیرانیصورت فرصت ثبت نامتان برای همیشه از بین خواهد رفت. بهترین منابع شیمی کنکور 1401 را در 2 زمینه به شما معرفی می کنیم؛ ابتدا به معرفی و بررسی بهترین منابع درس شیمی برای یادگیری، تسلط و تست زنی می پردازیم و سپس بهترین منابع شیمی کنکور برای جمع بندی و آزمون را به شما معرفی می کنیم. بنابراین اگر احساس می کنید از لحاظ زمان در مضیقه هستید، توصیه می کنیم ابتدا تست های V.I.T را حل کنید. در ابتدا داوطلبین با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد می توانند به ثبت نام بدون آزمون در رشته مهندسی نفت و همچنین سایر رشته ها اقدام کنند. از عواملی که می تواند شما را در راه رتبه برتر شدن کمک و یاری کند داشتن اساتیدی است که به شیوه برگزاری کنکور های سراسری سال های اخیر آشنا باشد و به داوطلب کمک کند که با دانشی خوب و کارآمد در کنکور سراسری قدم بگذارد.

مشاور کنکور زمانی

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور قادری بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما