مسی یا ایتالیایی برنده توپ طلا می شود

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، کارل هاینز رومنیگ از سال 1984 تا 1987 در این تیم بین فوتبالی بازی کرد. او که اسطوره بایرن مونیخ است، اخیرا از سمت مدیرعاملی این باشگاه کناره گیری کرد و در حال حاضر از فوتبال دور است.

رومینیگ درباره شانس اینتر برای قهرمانی در سری آ ایتالیا به گاتزتا دلو اسپورت گفت: «اینتر دلا مدونا می‌توانست دربی را برد (تساوی 1-1) اما فصل بزرگی در پیش است. نکته قابل توجه این است که اینتر پس از جدایی آنتونیو کونته همچنان عملکرد خوبی دارد.

سیمون اینزاگی مربی بزرگی است و من خیلی زود متوجه شدم. بایرن مونیخ در گذشته با هدایت او مقابل لاتزیو بازی کرده و با وجود اینکه همیشه مقابل آنها پیروز بوده ایم، تاثیر اینزاگی را روی تیم دیده ایم. حتی پس از اینکه چند بازیکن کلیدی تابستان گذشته اینتر را ترک کردند، آنها خریدهای هوشمندانه ای انجام دادند و مربی مناسبی را انتخاب کردند. برای باشگاه میلان مهم است که دوباره پیروز شود.»

مدیر اجرایی سابق بایرن مونیخ درباره شانس های دیگر قهرمانی گفت:ناپولی و میلان در صدر جدول هستند، اما اینتر می تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند حتی اگر بازیکنان کلیدی خود را بفروشد.

اسطوره فوتبال آلمان و بایرن مونیخ همچنین از رونالدو با کسب 5 توپ طلا یاد کرد:“یک بار از زمین تمرین تیم فوتبال یوونتوس بازدید کردم و با دیدن عضلات رونالدو تحت تاثیر قرار گرفتم. او بدن یک بازیکن 22 ساله را داشت. او گفت که وقتی گل بعدی را بزنم چقدر خوشحال خواهم شد.”

شاید رونالدو عشق هواداران یا باشگاه یوونتوس را احساس نکرده باشد. آنها باید یک راه حل مالی پیدا می کردند و شاید در نهایت هم یوونتوس و هم رونالدو از جدایی خوشحال شوند.

چه کسی واجد شرایط دریافت توپ طلای امسال است؟ امیدوارم روبرت لواندوفسکی بتواند برنده توپ طلا شود اما متاسفانه شانس قهرمانی با لهستان را ندارد. لیونل مسی (که با آرژانتین قهرمان کوپا آمریکا شد) یا ایتالیایی ها (که یورو 2020 را بردند) نیز می توانند برنده توپ طلا شوند.

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما