مردم بوشهر از ادای احترام به مهدی طارمی دل خوشی نداشتند

[ad_1]

خبرورزشی نوشت: وضعیت خانه مهدی طارمی در بوشهر پس از ورود تیم ملی به جام جهانی با سال گذشته متفاوت بود.

زمانی که تیم ملی ایران در بهار 96 با شکست ازبکستان توانست به جام جهانی 2018 روسیه راه یابد، مردم چندان خوشحال نبودند و کل کشور خوشحال بودند.

پنج شنبه شب بعد از بازی با عراق و قطعی شدن حضورمان در قطر در سال 2022 اتفاق افتاد، اما فضای چهار سال پیش در خانه پدر کسی که رفتیم، جام جهانی دو طرف نبود.

ادای احترام به مرحوم طارمی

پدر و مادر مهدی طارمی هنوز در بوشهر زندگی می کنند و برای اطرافیانش احترام خاصی قائل هستند. هواداران فوتبال بوشهری چهار سال پیش که مهدی دروازه ازبکستان را باز کرد و ما برای حضور در جام جهانی رفتیم، جلوی در خانه پدرش شادی کردند تا از آمدن او شادی کنند، برای قهرمانی در جام جهانی و برای افتخار هموطنانش.

اما پنجشنبه شب اوضاع به کلی تغییر کرد و همین افراد به احترام پدر و مهدی طارمی ترجیح دادند جلوی خانه این فوتبالیست تجمع نکنند. عموی مهدی، رضا طارمی که یکی از هواداران معروف بوشهری است، چند روز مانده به بازی ایران و عراق به رحمت خدا رفت و به همین دلیل ترجیح داد فوتبالیستی در شهر جلوی منزلش با عزت و عزا جشن بگیرد. . برای خانواده طارمی کردن.

بستن با لباس عزا

مهدی از اتفاقی که برای دایی‌اش افتاد عصبانی شد و به عنوان عزا وارد اردوی تیم ملی شد، اما برای موفقیت ایران و با همه سختی‌ها هر کاری که از دستش بر می‌آمد انجام داد، باید با تمام وجود در اردوی تیم ملی که بازی می‌کرد، مقابله می‌کرد. و او یکی از مهمترین اهداف زندگی خود را برای حفظ ششمین جام جهانی خود قرار داد.

تبریک می گویم

تا ظهر روز جمعه بنرها و پلاکاردهای زیادی برای احوالپرسی مهدی طارمی و خانواده اش در بوشهر وجود نداشت، اما دکتر دکتر. محمدی زاده استاندار بوشهر بلافاصله پس از پایان بازی پیام تبریکی به ملی پوشان بویژه مهدی طارمی صادر کرد. صعودی که اگر تست تاج مهدی قائدی خوب نبود با حضور دو بوشهری در تیم ملی رخ نمی داد.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما