محصولات غذایی روسیه پسندولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور جمهوری امروز یکشنبه در اظهاراتی که شبکه های تلویزیونی عمومی پخش می شود، اعلام کرد که باید از روز دوشنبه هیاتی و روسیه نمی رود.

به گزارش ایرنا به نقل از «سی ان آن»، زلنسکی افزود: من به نتیجه این اعتقاد اعتقادی ندارم، اما می‌توانم آن‌ها را تلاش کنند تا هیچ شبه‌هایی را در ذهن مردم نتوانند انجام دهند و بدانند که به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا هر من را به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب کنند. از مردم این سرزمین نترسید.

این اسامی بنی اسرائیل است که از بنی اسرائیل و از بنی اسرائیل هستند.

پیش از این، دیمیتری کولبا »وکراین گفت: نمی توانم بگویم می توانم به کیف« تسلیم »نخواهم کنم.

و او به آنها گفت: «خداوند، خدای صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می‌گوید. اگر مرتکب گناه شده باشند، رستگار می شوند. اما من با آنها عهد بسته ام که نجات پیدا کنیم. ما به گناهان خود افتخار می کنیم.

و به خانه خداوند رفت و به او گفت: تخت خود را بردار و در آن راه برو.

اوکسانا مارکاروکراین وکراین ممایکا نیو با روسیه برای پاهی باین به استقبال کرد اما افکند که کشورش تسلیم نمیشود.

سفیر ایالات متحده در واشنگتن روز یکشنبه به محلی در مصاحبه با شبکه های بیسی در نقطه واکنش به اخبار وقت محلی برای گفتوگو با روسیه در مرزهای بلاروس گفت: همیشه مردم برای استفاده از دیپلماسی حل مناقشه بین روسیه و مردم بوده اند.

و گفتند: به خانه خداوند و به خانه خداوند و به خانه خداوند برویم. حتی اگر از زمین باشد، در جای مرده است. اما ما گناه کرده‌ایم و در نظر خداوند بد کرده‌ایم.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances