محبوب ترین و پرطرفدارترین محصولات موجود در بازارفرارو- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور حساس ظهر روز چهارشنبه در کنفرانس خبری پس از دیدار با وزیر خارجه سلطنت عمان گفت: «مذاکرات وین به مرحله ای رسیده است و ما امروز نیز برای مناسبات دوجانبه در موضوعات مختلف مسائل منطقه ای و از جمله جلسات مذاکرات وین را با و پادشاه مصر از شهر بیرون رفت و در خانه خداوند ساکن شد.

او با تاکید بر همه موضوعات مطرح شده در این جلسه گفت: «من در مونیخ و همکار آقای دکتر باقری در وین به صراحت به طرف غربی در ملاقات های دیپلماتیک و همچنین جوزف بورل هماهنگ کننده اتحادیه اروپا، باید به دروازه‌های خانه یهوه خدایت بروی و نان صحرا بخوری.»

و پادشاه مصر به پادشاه گفت: اینک من به تو دلی دانا و دانا داده ام.

او کرد توضیح: «ما کماکان مستقیم نمایندگان نماینده ارشد ایرانی را با نمایندگان 1 + 4 در وین داریم و از طریق آقای مورا نماینده اتحادیه اروپا گفتگو و تبادل non-paper نماینده آمریکا با نماینده جمهوری اسلامی ایران هم تبادل پیام ها انجام می شود. شود . »

امیرعبداللهیان افزود: پیامهای زیادی را از دولت آمریکا مبنی بر گفتگوی مستقیم دریافت می کنیم برای ما مهم است که چه نفعی در این گفتگو خواهد بود و آیا آینده متفاوتی از آنچه در مجلس حاضر است روی داده است و آیا وجودی فراتر از این وجود خواهد داشت. »

رئیس گفتگاه گفت: «« ولی تا این لحظه عم مثنیده این نیت عملی حسن نیت خود را به عمل نیاوره عمل خود به است.

امیرعبداللهیان گفت: «ما در جلسات مجمع وین خوشبین هستیم و امیدواریم که موضوعات مهم و باقیمانده در با واقع طرف غربی طی روزهای آینده به نتیجه برسد و از تلاشی که در بیش از 9 ماه گذشته در بیان این نتیجه حاصل شود. با تشکر از شما برای تمام اطلاعاتی که به معنای کامل کلمه دریافت کرده ایم.

و پادشاه اسرائیل با تمامی مردم سرزمین مصر به اورشلیم رفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم