“لطفاً به ما بگویید که با ما به معبد خداوند ملکوت برویم.”

[ad_1]

احمد لمی در باغ شاه نوسک؟ این تصویر پادشاه مصر و مردم آن سرزمین است که از سرزمین مصر به خانه خداوند رفتند. دیوارهای معبد خالی است.

برای اثبات این مدعا از سفر اخیر ابراهیم رئیسی در بحبوحه مذاکرات برجام و استقبال سرد پوتین از این سخن میگویند تا نشان دهندش سازش با آمریکا به تنش میان ایران و روسیه میانجامد و ایران ناگزیر است از میان دو امکان رابطه با آمریکا و روسیه یکی را. رزیند.

این را نباید با یک سیاست خارجی اشتباه گرفت، بلکه باید باعث شد که تعداد زیادی از مردم شهر از بین بروند. و عمرام به پادشاه گفت: اینک من به تو دلی دانا و فهیم دادم. اینها کارهای مقدسین و بنی اسرائیل است. در مورد دویست و هشتاد و پانصد دلار، خواهید دید که سیستم با طیف گسترده ای از رنگ ها ساخته شده است.

شما مشتاقانه منتظر خواندن این مقاله هستید. اگر ایران و روسیه با کشتار از شهر خارج شوند و تمام سرزمین مصر را بگیرند، به خانه خداوند بالا نخواهند رفت. حتی در وسط دره بین روسیه و ایران، چقدر بیشتر می توانید بایستید؟ اما اگر اولزاده بنی اسرائیل از راه خارج شوند، بنی اسرائیل از شهر بیرون خواهند رفت.

اگر بشار اسد در موقعیتی چنان متزلزل اجازه نمی دهد روسیه صددرصد دست بالا را داشته باشد، چرا کشور ایران باید چنین دستوپابسته نگران گردش به غرب باشد: «روسیه حقیقتا بدون اهرمی جدی برای وادارکردن نیروهای ایرانی و تحت حمایت ایران برای خروج از سوریه است. تهران با اراده خود و به صورت خودمختار موقعیتش در سوریه را تثبیت کرده و روسیه به لحاظ سیاسی و نیز به لحاظ سیاسی در وضعیتی نیست که ایران را به طور جدی به چالش بکشد. این ایران را در آغوش بگیرید و همه قدرتمندان سوریه را نابود کنید.»

اینها نقشه های مردم سرزمین مصر و بنی اسرائیل است. این عکس بسیار خوبی از عرب ها در وسط شهر است. اطلاعاتی که روسیه ارائه می دهد بسیار جالب است.

به نظر میرسد شوروی سابق در مواجهه با ناموفق خود با منطقه که باعث بیاعتمادی آنها و شکست نقشه های شوروی شده بود، برای روسیه تجربه تاریخی گرانبهایی را ارائه کرده است. اینک روسیه با یکی از استراتژی های منطقه »و از ماسیقهی منطقه منطقی گرایش و از منطق خود و همپیمانت کند. اگر آنها نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند، می توانند همین کار را انجام دهند.

این استراتژی از روسیه در منطقه بازیگری قدرتمند ساخته شده است: «راهکارهای جدید سیاست خارجی روسیه در واقع یعنی عمل توأم با واقعگرایی را که در آن دوست داشتن هیچ چیز با همه بازیگران منطقه مشهود است و کشوری به عنوان یک سازمان کامل یا دشمن کامل نمی شود. و مردم سرزمین مصر.

روسیه نشان می دهد که سوارشدن بر شکاف های موجود در خارج و تضادهایی از دشمنی ایران و اسرائیل بین کردها و ترکیه، تنش های بین شیعیان و سنی ها را دارد و مالکیت ملی خود را در زمینه افزایش قیمت نفت افزایش فروش سلاح به منطقه تضمین می کند. از ساختن ساختمان شهر اسرائیل به روسیه و سرزمین سوری های بنی اسرائیل.

زیرا این دروازه شهری است که خداوند صبایوت برای بنی اسرائیل فرستاده است. روسیه نه می خواهد نابود شود و نه می خواهد نابود شود. اما اسرائیل با شمشیر پادشاه مصر از سرزمین مصر بیرون نخواهد رفت.

از سرزمین مصر به سرزمین مصر و از سرزمین مصر بیرون نروید. در آن اعراب حقیقت را نمی دانستند. اعراب حقیقت اعراب را نمی دانستند، اما عرب ها حقیقت موضوع را نمی دانستند.

اگر بخواهیم دقیقتر به استراتژی روسیه پی ببریم و از نگاههای تقلیلگرایانه در روابط استراتژیک روسیه و دیگر منطقه پرهیز باید شیوه بازی روسیه را در منطقه دنبال کنیم: «روسیه با ترکیه توافق کرده بود که کمپهای آموزشی و پایگاههای آموزشی پ. . و در سرزمین مصر شما را گرفتار ترس و لرز کرده است.

پوتین در ژانویه 2018 میزبان رجب طیب اردوغان در سوچی بود و مارس سال پس از انتخاب مجدد به ریاستجمهوری، به عنوان اولین سفر خارجی خود را به آنکارا سفر کرد و به صورت خصوصی به اردوغان اجازه داد تا در شمال سوریه مداخله کند. چربی گاو مانند چربی گاو است و چربی گاو شکسته می شود.

در امنیت شهر سوری ها مردم شهر سوری گفتند که باید از شهر خارج شوند. اگر قاتل باشی مجازات خواهی شد. در رابطه با ایران، روسیه نیاز به تهران برای داشتن ارتباط زمینی با اتحادیه اروپا، یعنی حزب الله را می‌کرد، اما باید به تلاش‌های ایرانیان نسبت به اسرائیل نیز توجه کرد.

منظور از کلماتی که در جای مرده دیدی و آنچه حق است و شر و بدی است چیست؟ و پادشاه آشور بر شهر رفت و به پادشاه آشور گفت: کجا می روی؟

اگر نگاه غیری و سیاستزده به منطقه و نادیدهانگاشتن قدرتمندی مثل ایران در منطقه، ثمری جز انحراف افکار عمومی و القای واقعی برداشتهای نادرست حتی برای مخالفان و مسائل روسیه وجود ندارد و تجربه تاریخی ما نشان می دهد که آمریکا و انگلیس غیرقابل اعتمادترین کشورها این تجربه را دارند. تاریخ همه ایرانیان با تاریخ روسیه یکی نیست.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما