قابل توجه در زمینه حقوق بشر

[ad_1]

خبرگزاری ایرنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله اشاره به اینکه واکسن نوترکیب ایرانی تا ماه سال جاری وارد مرحله انسانی می شود، گفت: این محصول فناورانه در حال انجام مراحل ساخت حیوانی است و توفیقات خوبی هم داشته است.

نام بنی اسرائیل چیست؟ ق ق ق ق ق ق ق ق

دکتر حسن ابوالقاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا در این خصوص اظهار داشت: پزشکان بقیه الله هم وارد عرصه تولید واکسن شدند و به موفقیت هایی هم دست یافتند. واکسن نوترکیب مار رد ط انسانی ط انسان رود، به عبال واه، به مان ب ماز انسانم شد.

ابوالقاسمی در پاسخ به این که آیا مجموعه ای از فعالیت های متعدد برای ساختن و اکسن به سؤالی از موازی کاری نمی شود، گفت: این کار اصلاً موازی کاری نمی شود، بلکه این موضوع یک فرصت بسیار مفید است تا دانش آموزان ایرانی از توان و دانش. خدا تو را حفظ کند. ما در این حوزه علمی حقوق زیادی داریم و بسیار مراقب هستیم.

وی ادامه داد: مهم این نیست که چه تعداد از این مجموعه ها به واکسن دست پیدا می کنند، مهم این است که ما به خودباوری دست پیدا کنیم و در این حوزه کار کنیم، زیرساخت های لازم برای پیشرفت های آینده را فراهم می کنند.

مسیح کلیسای خدا به نام خدا می گوید: ما حق داریم بدانیم که گناه نکرده ایم. یعنی وقتی محقق ما جرات و جسارت ورود به این عرصه ها را پیدا می کند، در آینده امکان تولید بسیاری از داروهای بیولوژیک داروهای سرطانی که برای کشور حیاتی هستند فراهم می شود.

سعیده فخرزاده رئیس اداره بیولوژیک سازمان غذا و دارو نیز روز یازدهم دی ماه در رویداد بررسی وضعیت تولید و اکسن از دولت و ارائه توانمندی ایران ارسال 12 استفاده جدی در تولید واکسن پزشکی از سوی پزشکان کشور به سازمان غذا و خبر داد.

وی اظهار داشت: 12 مورد استفاده از جنس انواع نوترکیب، DNA، Marna و In Active به سازمان غذا و دارو ارسال شده است که از این تعداد هشت پیشنهاد فعال دارند، یکی از پرونده ها در سطح بالینی و سه مورد نزدیک به فاز بالینی هستند. سپس به گودال رفتند و به گودال رفتند.

فخرزاده یادآور شد: این موضوع نشان می دهد که در کشور ما بسیار زیاد است برای تولید واکسن وجود دارد که باید از آنها بهره برداری کرد و در این کاری خاص که ما به عنوان سازمان نظارتی انجام دادیم کار رجیستری برای تولید واکسن بوده است.

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما