(فیلم) خلاصه بازی پرسپولیس 1-0 در فجرپرسپولیس در آخرین دیدار نیم فصل اول لیگ برتر ایران از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی میزبان فجرسپاسی شیراز بود که این دیدار با گل به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

مهدی ترابی در دقیقه 68 برای پرسپولیس گلزنی کرد.

پرسپولیس با این برد 32 امتیازی شد و به رده دوم لیگ برتر بازگشت. فارز نیز با 12 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد و یک پله پایین تر است.

نیمه اول

در دقیقه اول بازی مهدی عبدی در محوطه جریمه ضربه ای به توپ زد که با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. عبدی نیز در دقیقه 17 خطرناک بود و پاس سیامک نعمتی با ضربه این بازیکن برخورد کرد.

ضربه مهدی ترابی در دقیقه 18 توسط صادقی مهار شد. ضربه سر موفق نیا در دقیقه 26 خارج از چارچوب بود. امیری هم در دقیقه 30 با برخورد توپ به مدافع فجر به کرنر رفت که ثمری نداشت.

در دقیقه 36 ضربه سر وحید امیری در چارچوب بود اما ایمان صادقی مانع از باز شدن دروازه فجراس شد. عبدی موقعیت دیگری ایجاد کرد که ضربه این بازیکن به کرنر صادقی رفت. روی همان پاس، ضربه سزار عبدی از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دیگر

فرشاد فرجی در اوایل نیمه دوم یک ضربه سر خطرناک داشت اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت. فرجی در دقیقه 57 با ضربه سر در شرایطی خوب، این بار صادقی مانع از ورود توپ به درون دروازه او شد.

احمدرضا زنده روح موقعیت بسیار جدی را برای فجر ایجاد کرد که ضربه او را حمید لک در دقیقه 58 مهار کرد.

گل: مهدی ترابی ارسالی برای فجر بدون برخورد به بازیکنی وارد دروازه شد و پرسپولیس گل اول را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لاک، فرشاد فرجی، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی (احسان پهلوان 66)، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، وحید امیری، سیامک نعمتی (محمد عمری 81)، مهدی ترابی (رضا آبادی طرابی 89)، 89)، مهدی مهدیخانی 89).

ترکیب فجراسپاسی: ایمان صادقی، امید منصوری، محمد زنعلی، محمد قنبری، محمد عرفان معصومی، احمد زنده روح، فرزان دانا (محمد پارسا سیمکانی 84)، اتابک جرعی، میلاد احمدی (سعید زارع 77)، حسین مهربان (پیو) 77، شاهارم. گودرجی.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم