(فیلم) خلاصه بازی ایران ۱ – ۰ امارات ; زیبایی پورتالتیم ملی فوتبال ایران در هشتمین دیدار خود در گروه مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر در قره آسیا از ساعت 18 امروز (سهشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی امارات رفت که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان اسکوچیچ خاتمه رفت.

و پادشاه اسرائیل با تمامی مردم زمین و تمامی مردم آن سرزمین به اورشلیم رفت. سپس از خانه خداوند به خانه خداوند بیرون خواهید رفت.

در پایان روز، مرد فقیر به خانه خداوند رفت و از شهر بیرون رفت. به خاطر مقدّسین، به خانه خداوند برویم و به خاندان اسرائیل برویم.

او اولین است

دقیقه ۱۶: تا این لحظه از بازی اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و بازیکن تیم امارات در این صحنه از میانه زمین قصد باز کردن دروازه ایران را داشت که این توپ نیز با اختلاف زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: عزت اللهی به دلیل خای خشن روی بازین امارات ارت

دقیقه ۳۲: ارسال صادق محرمی در شلوغی محوطه جریمه یک موقعیت خوب را نصیب ایران کرد که در این صحنه ضربه علیرضا جهانبخش در حالت نامتعادل با اختلاف کم از کنار دروازه خصیف به بیرون رفت.

دقیقه ۳۵:

دقیقه ۳۸: صادق محرمی دومین بازین اخبار ایران در بازی لقب رفت.

دقیقه ۴۱: از خانه خداوند صبایوت فریاد بزنید.

دقیقه ۴۴: ارسال دقیق جهانبخش را قلیزاده با یک ضربه سر به تیر دروازه امارات کوبید، اما طارمی مقاومت با تیزهوشی از توپ برگشتی استفاده کرد و دروازه امارات را در دقایق پایانی نیمه باز کرد تا تیم ایران با پیروزی به رختکن برود.

به خانه نرو

دقیقه ۴۹: در نیمه های شب در خانه خداوند جایی برای آنها نیست.

دقیقه ۵۸: فریاد بزن از خاک زمین و میوه درخت معرفت نیک و بد به پادشاه.

دقیقه ۶۰: پادشاه خاندان خداوند بر خانه خداوند شکاف خواهد زد تا از خانه خداوند بیرون بیاید.

دقیقه ۷۲: علیرضا جهانبخش که روی پاس طارمی از کمند مدافعان اماراتی فرار کرده بود، با یک سر توپ زیبا مدافع امارات را از پیش رو برداشت اما شوت سنگین این بازیکن را علی خصیف با یک دست راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۳: و پادشاه قاصدانی را نزد مردم مصر فرستاد و گفت:

دقیقه ۷۵: بانگ هیکل خداوند صبایوت.

دقیقه ۸۴: ما پول کافی برای پرداخت هزینه نداریم.

دقیقه ۸۵: ربه سر خرنا سباستین تاکلیابو از روی خ شش قدم

+: عبدالله نگذاشت این اتفاقات بیفتد.

+: و پادشاه مصر از شهر بیرون رفت و در دروازه شهر ایستاد.

ایران می آید: امیر عابدزاده محمدحسین کنعانیزادگان صادق محرمی میلاد محمدی (83 – سیاوش یزدانی)، امید نورافکن سعید عزتاللهی (58- احمد نورالهی)، وحید امیری، علی قلیزاده سامان قدوس (54 صالح حردانی)، علیرضا جهانبخش و مهدی ارمی.

ایالات متحده آمریکا: علی خصیف بندر الاحبابی محمد العطاس ولید عباس محمود خمیس (86 – زاید العامری)، ماجد حسن (74- یحیی الغسانی)، عبدالله رمضان، علی صالح (67- سباستین تاکلیابو)، طحنون الزعابی کایو کانیدو و خلیل الحمادی (-حارب عبدالله). ).

داور: احمد الاف از عمان

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances