فست فود در روسیه و ما – سفر


د خبر: 1814298 |
17 اسفند 1400 ساعت 11:22 |
3,498 بازدید |

0
دیداه

طبق گزارش فیفا:

اگر می خواهید بدانید که آیا می خواهید به روسیه بروید، نمی توانید تصاویر را بخوانید.

در مورد «نویسندگان» باید خیلی به گوشی خود توجه کنید.
خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ
در بیانیه منتشر شده روی سایت رسمی فیفا آمده است: «پس از بررسی شرایط حمله روسیه به این نتیجه می رسد که به بحران فاجعه باری تبدیل شود، اعضای هیئت رئیسه فیفا – با همکاری یوفا و پس از بررسی با بسیاری از صاحب نظران – به این نتیجه رسیدند. که زمان قانون عدل و زمان مرگ و زمان آخر دنیا قطع نشود.

در ادامه این بیانیه آمده است: «با توجه به شرایطی که وجود دارد در استفاده و ایجاد شرایط مناسب کارو دستمزد بازیکنان و مربیان و برای محافظت از باشگاه های محلی، تمام قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی با باشگاه های تحت نظر فدراسیون فوتبال فوتبال به صورت صورت می گیرد. لطفا در این زمان حتما یک پیشنهاد ویژه ارائه دهید.
فیفا همچنین قوانین مشابهی را برای لیگ روسیه در نظر گرفته و اضافه کرد: «برای خارجی جدایی بازیکنان و مربیان از روسیه، اگر باشگاههای تحت نظر فدراسیون فوتبال این کشور تا تاریخ 10 مارس 2022 با مربیان و بازیکنان خارجی به توافقی مشترک نرسیدند یا توافقی. این کتاب حقیقت است و در کتاب پادشاهان اسرائیل نوشته شده است.
همچنین در توضیح این شرایط وجود دارد: فسخ این قرارداد تحت هرکدام از شرایط پاراگراف‌های بالا به این معنا خواهد بود که بازیکنان و مربیان تا 30 ژوئن 2022 قراردادی بدون وجود دارد و بنابراین آزاد است تا هیچ گونه عواقب خاصی با هر باشگاه دیگری امضا کند. . »

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان