فراموش شده؛ تامی ورسیتی کجاست و آیا به شهر لیبرتی برمی گردد؟

[ad_1]

برخی از مردم فرنچایز Grand Theft Auto یا GTA را نمی شناسند. اما با وجود این شهرت زیاد، برخی از شخصیت های اصلی این فرنچایز فراموش شدند. توماس وارسیتی که همه ما او را با نام تامی وارسیتی می شناسیم، نمونه کاملی از چنین شخصیتی است. اگرچه اخیراً به دلیل اخبار Rockstar بارها نام او را شنیده ایم، اما تامی تنها به یک یادگاری برای گیمرهای قدیمی تبدیل شده است. شاید بتوانیم کمی از این فراموشی و خونسردی راک استار یاد بگیریم. اما مسلم است که این شرکت تصمیم گرفته این خلأ را پر کند. در این قسمت و با غیبت نسبتا طولانی، با سلسله مقالاتی در مورد فراموشی برمی گردیم تا نگاهی به این شخصیت فراموش شده داشته باشیم. با من بمان

شهر آزادی، آغاز زندگی

محتوای پیشنهادی:تاریخچه سری مکس پین – از کابوس در برزیل تا بازنشستگیمروری بر ایجاد کارآگاه پلیس نیویورک
تاریخچه سری مکس پین - از کابوس در برزیل تا بازنشستگی


تامی ورسیتی

در سال 2002، Rockstar یک بار دیگر عنوانی را در دنیای بازی های ویدیویی از فرنچایز GTA عرضه کرد. Grand Theft Auto: Vice City بازی بود. اما بدون هیچ جذابیت دیگری در گیم پلی، شخصیت اصلی این عنوان قابل مشاهده بود. تامی وارسیتی، مرد ایتالیایی-آمریکایی که باید قهرمان داستان ما باشد. شخصیتی که با هولیگانیسم افراطی خود نمی توانست شنا کند و گیمرها به خاطر حرف های پاکش می شناسند. او در سال 1951 به دنیا آمد و سرنوشت زندگی اش او را به دنیای غول ها برد. به طور کلی، Grand Theft Auto: Vice City پیش درآمد نسخه محبوب Grand Theft Auto: San Andreas بود.

داستان زندگی تامی وارسیتی همانطور که قبلاً گفته ایم به سال 1951 برمی گردد. او در شهر لیبرتی به دنیا آمد و در کودکی با پدرش در چاپخانه کار می کرد. چند سال بعد، زمانی که تامی تقریباً 20 ساله بود، به یک باند مافیایی در شهر لیبرتی پیوست. در نتیجه فعالیت هایش در این باند مافیایی راهی زندان شد و پانزده سال را در آنجا گذراند. اگر این نسخه را تجربه کرده باشید، می دانید که تامی بی گناه روانه زندان شده است. پس از آزادی از زندان، او به شهر وس، شهر اصلی داستان سفر می کند تا در حالی که هنوز در زندان است، انتقام بگیرد. داستان این نسخه در سال 1986 روایت می شود. در نهایت توماس وارسیتی موفق می شود در پایان بازی به هدف خود برسد. در داستان تامی، سانی فورلی، کن روزنبرگ و لنس ونس از نزدیک ترین شخصیت ها هستند.

تنبیه کننده اخلاقی

محتوای پیشنهادی:10: حقایق عجیبی که درباره GTA نمی دانستیدساعت
10: حقایق عجیبی که درباره GTA نمی دانستید


تامی ورسیتی

شاید بتوان توماس وارسیتی یا تامی را یکی از متنوع ترین شخصیت های دنیای راک استارها دانست. هوش و گرمی دو ویژگی اصلی این شخصیت است. از سوی دیگر، با وجود اینکه او یک هولیگان خشن است، سعی می کند تا آنجا که ممکن است مردم را بکشد. با کسانی که دشمن او هستند بسیار متفاوت است. با وجود اینکه شاهد معرفی مختصری از پدرش در بازی و داستان او هستیم، اما خبری از نام او نیست. در واقع، نام والدین تامی، به همراه سایر جزئیات، به معنای واقعی کلمه وجود ندارد. ما هنوز با جیمی هاپکینز تماشا می کنیم.

فقط به بخشی از والدین تامی گفته شد که شخصیت تامی را شکل دهند. مثلاً پدر توماس در چاپخانه بود و تامی به او کمک می کرد یا اشاره هایی به کیفیت تامی و رابطه پدرش با مادرش وجود دارد. نویسنده این شخصیت مدام سعی می کند به شما بگوید که تامی ناخواسته به این سمت کشیده شده است. در طول بازی، این شخصیت هرگز اقدام به قتل، انجام اعمال غیرقانونی یا استفاده از الفاظ مبتذل نکرد. متفاوت از دشمنانش که به دنبال فرصتی بهتر برای کشتن او بودند. همه این تفاوت ها اما شخصیت به یاد ماندنی و محبوبی را برای ما به وجود آورد، تامی وارسیتی.

عنوان تک ستاره

محتوای پیشنهادی:10 واقعیت جالب از سری مکس پیناز موش مسلح تا پایان مخفی ویرایش دوم
10 واقعیت جالب از سری مکس پین


تامی ورسیتی

ما فقط تامی وارسیتی را در Grand Theft Auto: Vice City دیدیم. او در مدت کوتاهی در عنوان دوم ظاهر نشد. نمی دانیم شاد باشیم یا غمگین، شاید به همین دلیل نام او مانند آتش در خاکستر قلب ما زنده ماند. شاید نکته کلیدی این باشد که این شخصیت در شهری متولد شده است که در آن داستان دیگری از فرنچایز مورد بحث ما روایت می شود.

دهه اول قرن بیست و یکم


تامی ورسیتی

اولین و آخرین ملاقات رسمی ما با توماس در سال 2002 بود. اما می دانید، نسخه ریمستر شده در راه است. شاید این نسخه برای ما یک نسخه بازسازی شده باشد اما در هر صورت باز هم یک بازی تکراری را با اندکی بهبود تجربه خواهیم کرد. بنابراین نمی توانیم آخرین دیدار را بگوییم.

محتوای پیشنهادی:Viji Log: New Jet News 6از GTA بعدی چه انتظاری داریم؟
Viji Log: New Jet News 6

من کمی پیر هستم اما زنده هستم


تامی ورسیتی

قبلاً اشاره کردیم که توماس وارسیتی در شهر لیبرتی به دنیا آمد. Rockstar همچنین یک نسخه بسیار خاص از یک داستان خاص از Liberty City ساخته است. بنابراین اگر سریال یک بار دیگر ببازد و به جای حال به گذشته برویم، مطمئناً می‌توانیم انتظار ملاقات با تامی وارسیتی را داشته باشیم. یکی از سناریوهای خوش بینانه ما برای این شخصیت حضور او در GTA 6 است. عنوان اعلام نشده تفاوت زیادی ایجاد کرده است و پتانسیل برابری با توماس و کارل جانسون را دارد. به طور کلی، انتشار سه گانه بازسازی باید منتظر ماند. این سه نفر می توانند همه چیز را بهتر برای شما توضیح دهند.

محتوای پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که هنوز جذاب هستند – قسمت دومنوستالژی فراموش نشدنی!
ده بازی نوستالژیک که هنوز جذاب هستند - قسمت دوم

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما