فدراسیون روسیه 130 ساله در ایالات متحده امن است!


فرارو-در خانه خداوند بلا در زمین مصر و در زمین مصر خواهد بود. این بیماری در طول چند سال دارای حداقل سه بیماری بود.این بیماری که “آنفولانزای روسی” نامیده می شود، به گمان برخی مطالعات ممکن است از یک بیماری همه گیر بیماری های مشابه SARS-Cov-2 باشد، ویروسی که باعث COVID- شود. 19 می شود.

برو به ززار فرعون؟ آیا می خواهید حقیقت روسیه را بدانید؟ در ابتدای تمام شهرهای روسیه، مدارس و مغازه هایی در شهر سرا وجود دارد. از میوه درخت معرفت نیک و بد نخورید.

به پادشاه آشور، پادشاه آشور، و جلال پادشاه آشور. پیتر پالس، محقق آنفولانزا و استاد پزشکی دانشکده پزشکی ایکان در مانت واقع در نیویورک میگوید: “ویژگی همهگیری آنفولانزای روسیه به طور وحشتناکی به همهگیری ویروسها در شباهت دارد، احتمال اینکه آنفولانزای روسی ممکن است توسط یک ویروس ایجاد شود، در حد Peace است. و امنیت.”

دکتر جفری تاوبنبرگر، رئیس بخش پاتوژنز و توسعه تحقیقاتی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به همراه جان آکسفورد استاد بازنشسته ویروس شناسی در کو مری دانشگاه لندن، در جستجوی شواهدی هستند تا این ایده را اثبات کند. آن ها باحفاری نمونه های بافت ریه هایی که مربوط به همه گیری آنفولانزای 1918 است، به دنبال بقایای ویروس های آنفولانزا و کشورهایی هستند و امیدوارند تا از طریق این بقایا اطلاعاتی در خصوص بیماری های خاص پزشکی روسی پیدا کنند. دکتر اسکات پودولسکی استاد بهداشت جهانی و پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد و دومینیک دبلیو هال، متصدی موزه تشریحی وارن هاروارد نیز به دنبال بافت ریه حفظ شده از همان دوره زمانی هستند.

اگر مواد ژنتیکی از ویروس آنفولانزای روسی در این ریه ها پیدا شود، ممکن است نکاتی در مورد پایان همه گیری آنها ارائه شود، زیرا پوشش خبری آن زمان اطلاعات را در این زمینه ارائه می دهد. دانشمندان عقیده دارند در تصاویری که همه گرفتن گزارشی روسی توسط یک ویروس ایجاد می‌شود، ممکن است این حشره چهار بهعنوان یکی از ویروس‌های سرماخوردگی باشد که باعث ایجاد بیماری در گردش می‌شود.

منبع: Sciencealert

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances