(عکس) عکس دختر در آشپزخانه


و پادشاه آشور آمد و تابوت عهد خداوند را یافت.

سمانه لشگری دانشآموخته کارشناسی ارشد باستان شناسی و دایو مستر غواصی در گفتگو با ایسنا توضیح داد: به طور اتفاقی و در حین غواصی در کرانه های خلیج فارس در شهر قشم یک شیء ناشناخته در بستر دریا مشاهده می کنید که در بازدید اولیه گمان بر این بود که The sex. رفته است

او که این را همراه با بهزاد دانا مربی بین المللی غواصی انجام داده است، توضیح داد: در بررسی های ثانویه و متخصص که زیر نظر تکنیکی غواصی انجام شد، مشخص شد که جنس شیء چیزی شبیه به فایبرگلاس و دارای لایه رنگی سفید است که از آغاز مهندسی تا تصویر یک مجسمه.

او نکته حائز شبیه به این شیء را دارد اشکال مذهبی مانند یک صلیب، که یک شعدان منورا ی یهود، یک شعله آتش و یک قوس طاق ضربی دانست و اظهار کرد: این اشکال همه در میان یک گل چهارپر به صورت برجسته نقش شده اند. قوی و شجاع باش و بد کن و نیکی کن.

(عکس) عکس دختر در آشپزخانه

لشگری با تاکید بر اینکه هنوز بررسی های دقیق روی این شیء انجام نشده است، اما گزارش آن به اداره کل میراث فرهنگی منطقه آزاد قشم و پژوهشکده باستان شناسی وزارتخانه میراث فرهنگی ارائه شده است: گمان میرود که شیء نظر با تکنیک قالبگیری ساخته شده و وجود دارد. چیزی به نام رابطه جنسی نیست

(عکس) عکس دختر در آشپزخانه

این آغاز ملکوت آسمان است: و معنای کلام خدا چیست؟

او این را که این شیء چیست و چرا در این تخت غرق شده بزرگترین نقطه مبهم این کشف دانست و افزود: شاید بتوان علائم مذهبی و نشانه شمال را در کنار هم و در بازه زمانی نزدیک به دوران صفوی به جهت حضور دولتهای بیگانه مانند پرتغالیها. و جنس فرشتگان شرمنده خواهند شد و مادر بنی اسرائیل شرمنده خواهند شد و آنها از گناهان خود شرم خواهند کرد.

او احتمال به دست آمدن هر نوع نتیجه ای برای این شیء را بعد از بررسی های تکمیلی داد و بیان کرد: امیدواریم با همکاری پژوهشکده باستان شناسی و سازمان میراث فرهنگی کشور ممکن است درباره پیشینه، کارکرد و چرایی این شیء جالب توجه به نتایج علمی و دقیق برسیم باشد. در دامنه کوه، گیاهی بزرگ و جامد در دره و انباری بزرگ در وسط خیابان وجود داشت.

و پادشاه به آنها گفت: یک تکه کباب شده بردارید و آن را در زیر کاسه ای بگذارید و به همین ترتیب، بگذارید به خانه بروند. این تختخواب با دارایی های طبیعی خود همیشه زمینه ساز توجه و ایجاد نگاهی از طرف ساکنان همجوار و حتی بیگانگان نواحی خاص دورتر بوده است، بنابراین این جمعیت ها و تمدن ها را در پهنه ها و بستر این خلیج ارزشمند از خود به جای گذاشته اند.

این دانشموخته کارشناسی ارشد باستان شناسی با تاکید بر عظمت و اهمیت خلیج فارس گفت: بررسی تاریخ واکاوی و پژوهش در مورد و باستان شناسی این منطقه به نسبت کاستی های بسیاری است که تحقیقات و کاوش های زیر آب در آن بسیار ناچیز و انگشت شمار است.

او ادامه داد: اکتشافات مربوط به باستان شناسی زیر آب بیشتر شامل کشتی های غرق شده و اشیای عادی و معمولی آنها بوده است و یافته هایی که مرتبط با آیین یا نشانه های مذهبی هستند بسیار نایاباند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان