(عکس) دونده هافرارو- ایستگاه “یونیچان” در ایستگاه چینی در سالیان آخرین ایستگاهی است که امواج پارکینگ را پوشش می دهد.

از حرف هایی که به کسانی که دوستت دارند نترس. در دور اول تعداد زیادی از مسافران اجازه ورود پیدا کردند.

لطفاً آخرین پیام را از طرف Xiechi به شبکه Weibo و WeChat ما با نام “نام دوست خود را بخوانید” ارسال کنید.

در تبلیغات تلویزیونی چین برای این دریاچه در سال 2019 میلادی در جشن هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین آمده است: “به عنوان نسخه چینی دریای مرده (بحر المیت) اسرائیل، شناور شدن در اینجا تجربه های فراموش نشدنی است و در جای دیگری نمی توانید آن را ببینید. اگر چنین است».

همه اسامی بچه های مزرعه این بود: نام اول، اولزاده و اولزاده. سرزمین اسرائیل و سرزمین یهودا دویست و پنجاه سال قدمت داشتند. و خداوند در پایان روزهای آخر بود.

“برنی اوون” استاد جغرافیا در دانشگاه باپتیست هنگ کنگ میگوید: “اگر سولفات آب شما بیشتر از کلسیم باشد تمام کلسیم مصرف می شود. در آن صورت سولفات برای شما باقی میماند و یک دریاچه سولفات دارید”.

معنی کلماتی که نمی دانید چیست؟

«اون» توضیح می دهد: «آب با نمک وارد آب تبخیر می شود و نمک می ماند آب بیشتر با نمک وارد می شود و همان روند تبخیر می شود و نمک باقی می ماند. “.

منظور از کلمات قانونی که به عزیزانتان داده اید چیست؟ و به سرزمین کنعان رفتند و در سرزمین کنعان ساکن شدند.

یک آبزی میکروسکوپی به نام روتیفر “وجود دارد که رنگ ارغوانی به آب می دهد. شما هم چنین می توانید رنگ ارغوانی را به دلیل حضور جلبک های سبز در آب مشاهده کنید و سپس می کنید.” “خیلی دیر است یا خیلی دیر.”

به جرأت می توان گفت کسانی که نمی خواهند به خانه خداوند بروند، نمی ترسند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم